Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Yılbaşı Kapı Süsleri İle Mutlu Yıllar

Yeni yıl ve yılbaşı denilince akla gelenler; renkli sokaklar, kar yağışı, leziz yemek masaları, evlerin camlarından yansıyan farklı tonlardaki ışıklar, süslemeler, yılbaşı hediyeler ve yeni yıl kapı süsleri olsa gerek. Birçok kişi için özel olan ve yeni bir yılın gelişini umutla karşılamanın sembolü olan bu güzel günde yılbaşı ruhunu en güzel yansıtan geleneklerden birisi de kapılara yeni yıl kapı süsü asmaktır. Siz de farklı renk, motif ve özel simgelerle hazırlanan birbirinden güzel kapı süslerini kapınıza asarak yeni yılı en güzel şekilde karşılayabilirsiniz.

Yılbaşı da dâhil olmak üzere bir yere gittiğinizde veya bir ortama girdiğinizde ilk izlenim her zaman çok önemlidir. Bir yere girerken ilk izlenimi oluşturan yer ise o yere girişi simgeleyen kapılardır. Evinizin giriş kapısına asacağınız yılbaşı kapı süsü sayesinde evinizin girişinden itibaren yılbaşı ruhunu yansıtabilir, sevdiklerinize sıcak bir “hoş geldin” demenin mutluluğunu doyasıya çıkarabilirsiniz.

Yılbaşı Kapı Süsleme Ürünleri ve Çeşitleri

Yılbaşında ev süslemeleri için en çok çam ağaçları, yeni yıl ruhunu yansıtan dekoratif kardan adam, Noel Baba figürleri ve led ışıklarla aydınlatmalar tercih edilirken yılbaşı kapı süsü de en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Yılbaşı coşkusunu evine taşımak, o güzel sıcak günü her kapıdan girdiğinde hatırlamak isteyenler evlerini yılbaşı ağaçları ve yeni yıl kapı süsü ile süsler. Yılbaşı kapı süsleme ürünleri arasında en çok tercih edilen dekoratif parçalar; kozalak, kardan adam, yeşil bitkiler, hasır işlemeler, kırmızı tomurcuk, beyaz kokina, kır çiçekleri, çan, melek ve geyik figürleri ile “Hoş geldin” yazılarıdır. Kapı süsü yılbaşı ürünlerini malzemeleri kendiniz temin ederek hazırlayabileceğiniz gibi özel olarak tasarlanan modelleri de tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti yılbaşı kapı süsü sayfasında bulabileceğiniz “Kokina Kozalak Yılbaşı Kapı Süsü”, “Yılbaşı Çanlar Kapı Süsü” veya “Yılbaşı Ahşap Rustik Kapı Süsü” gibi birçok özgün model ile yılbaşı ruhunu kapınızda yansıtabilir, uygun fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini doyasıya çıkararak hızlı gönderim avantajlarından yararlanabilirsiniz.