Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yılbaşı Kar Küresi

Sevdiğiniz birine hediye vermek sadece doğum günü veya özel günlerle sınırlanmaması gereken hoş, nezaket dolu bir davranıştır. 31 Aralık akşamı saatler gece yarısına az bir süre kala sevdiğiniz insanların yeni yıla mutlu girmelerini sağlayarak, onları yılın ilk mutlu edeni olmak için küçük sürpriz hediyeler vermek güzel bir jesttir. Kar küresi yılbaşı olsun olmasın, her zaman ve herkesi mutlu eden bir hediye seçeneğidir. Yılbaşı temalı kar küresi seçenekleriyse, yeni yılı mutlulukla karşılamak için birebirdir.

Siz de ailenize, arkadaşlarınıza ve tüm sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri alarak, yeni yılın coşkusunu doyasıya yaşayabilirsiniz. İster sevdiklerinizi mutlu edin, ister kendinizi şımartın; bir yeni yıl hediyesinin vereceği mutluluğa Çiçeksepeti aracılığıyla şahit olabilirsiniz. Yılbaşı küresi, kar küresi noel babalı, yılbaşı hediyesi kar küresi gibi yüzlerce yeni yıl hediye seçeneğini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden inceleyerek yeni yıl hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Üstelik siparişinizi Çiçeksepeti’ne özel avantajlı fiyatlarla tamamlayıp, ödemenizi kolay ödeme koşullarıyla gerçekleştirme şansını da yakalayabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Kar Küresi

Kar küreleri, yılbaşı ruhunu en iyi yansıtan hediyelerden biridir. Şık bir dekoratif obje olmasının yanı sıra, kişiye özel hale getirilebilmesiyle anlamlı bir armağana da dönüşür. Sevdiklerinize özel detaylarla süsleyebileceğiniz ve farklı objelerle kombinleyebileceğiniz kar küreleri, yılbaşı hediyeleri içinde her zaman beğeni toplayan alternatiflerdendir. Işık ve müzikle çok da göz alıcı hale gelebilen kar küresi tasarımları, sevdiklerinizin her bakışta sizi hatırlamasını sağlayacak tatlı bir anıya da dönüşür.

Yeni Yıl Heyecanını Evinize Taşıyan Hediyeler

Yılbaşı temalı dekoratif ürünler de sık tercih edilen hediye seçenekleri arasında gelir. Yeni yıl ruhunu doyasıya yaşamanızı sağlayan bu ürünler, rengarenk görüntüsüyle evinizin dekorasyonunu çok daha şık ve sıcak bir hale getirir. Ev dekorasyon ve aksesuar ürünleri, sürpriz yaparken kararsız kalanları da mutlu eden ürünlerdir. Yeni yıl temalı mumlar ya da biblolar hediye seçmekte zorlanan kişiler için hayat kurtarıcıdır. Yeni yıl kar küresi seçeneklerini bu tarz biblo ve mumlarla birleştirerek, hediyenizi çok yönlü bir hale getirebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ve Kampanyaları Yakalayın

Süre Daralıyor! Yeni yıla az bir süre kaldı ve henüz hediyenizi almadıysanız acele etmenizde fayda var. Son dakika siparişleriniz için uygun fiyatlı ürünleri listelediğimiz yılbaşı indirimleri sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Son güne bırakılan yılbaşı hediye seçimleri genelde hüsranla sonuçlanır ki; son gün yoğunluğunda hem içinize sinen yeni yıl hediyesini bulamayabilir veya kargo yoğunluğu sebebiyle teslim almanız gecikebilir. Özellikle sevgiliye yılbaşı hediyesi alacaksanız hala düşünmek, araştırmak için vaktiniz varken bu imkanı kullanmanızı tavsiye ederiz.