İPTAL
Yılbaşı Teslimat

yılbaşı teslimat

2022 Yılbaşı Teslimat

Yeni yıl, yeni heyecanları da beraberinde getirirken sevdikleriniz için mutluluk veren hediyeleri ÇiçekSepeti’nden seçebilirsiniz. Yeni bir yıla başlarken kutlanan yılbaşı gecesi olan 31 Aralık tarihi bu sene Cuma gününe denk geliyor.

  • Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin tüm özel günler için ÇiçekSepeti’nden aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebilirsiniz.
  • Aynı gün teslim edilme özelliği bulunan hediye ve Bonnyfood çeşitlerinde de göndermek istediğiniz ürünler yine sizin belirlediğiniz tarih ve saat aralığı içerisinde teslim edilir.

Çiçek Sepeti Yılbaşında Çalışıyor mu?

Yeni bir yıla başlamanın getirdiği heyecana hediyelerinizle neşe katmak istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz sürpriz hediyeleri ile ÇiçekSepeti, 31 Aralık Cuma Günü kesintisiz hizmet vererek sizlerin yanında.

31 Aralık Günü Kargo Teslimatı Yapılıyor Mu?

ÇiçekSepeti’nden satın alabileceğiniz birçok ürün için aynı gün teslimat seçeneği yer almaktadır.

  • Özel kurye aracılığı ile gönderilen ürünler, ÇiçekSepeti anlaşmalı kurye servisleri ile teslim edilir.
  • Gönderimi kargo ile sağlanan ürünler arasından seçerek vermiş olduğunuz siparişlerde, tarih seçme opsiyonu yerine tahmini kargo teslim tarihi yer almaktadır. Bu ürünlerin, satıcının tercih ettiği kargo firmasının çalışma saatleri aralığı içerisinde teslim edilmesi beklenmektedir.
  • Hem hafta sonuna hem de hafta içine gelen tüm özel günler için aynı gün teslimat imkanı ile satışa sunulan ürünler içerisinden en beğendiklerinizi seçerek tüm sevdiklerinize gönderilmek üzere siparişinizi verebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünlerin teslimat gününü kendiniz belirleyebilir, dilerseniz aynı gün teslim edilecek şekilde dilerseniz de ileri bir tarihte teslim edilecek şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Diğer Sıkça Sorulan Sorular:

Çiçek Sepeti Çalışma Saatleri

Kıbrıs'a Çiçek Gönderimi Var Mı?

Çiçek Sepeti Kaç Günde Teslimat Yapıyor?

Özel Günlerde Teslimat:

Çiçek Sepeti Anneler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Babalar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Kadınlar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Bayramda Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Öğretmenler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Sevgililer Günü Teslimat Yapıyor Mu?

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.