İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Yıldönümü Hediyeleri

Yıldönümü kutlamaları hediyesiz olmaz. Yıldönümü kutlamalarına özel, hediye alternatiflerini sizin için ÇiçekSepeti Hediye Yıldönümü Hediye kategorisinde topladık. Bu özel günü unutulmaz kılmak ise sizin elinizde. Çiçek seçeneklerimize bakmayı da unutmayın !

(Hediyenizin yanında romantik sözcüklerle güzel bir not yazmak isterseniz yıldönümü mesajları sayfamızdaki kısa notlara göz atabilirsiniz.)

  • Evlilik yıldönümü, nişan yıldönümü ya da sevgili olma yıldönümü için en çok tercih edilen hediyeler; fotoğrafların bulunduğu led lambalar, karakalem ile çizilmiş kişiye özel tablolar, takıların ve aksesuarların yer aldığı çeşitli hediye setleri, yazılı ya da fotoğraflı olarak hazırlanan özel kupalar ve fincanlar, tüm zamanların vazgeçilmezi peluş ayıcıklar, kar küresi ve müzik kutusu gibi nostaljik hediyelerdir. En kıymetliniz için aradığınız tüm hediyelere Yıldönümü Hediyeleri kategorimizden ulaşabilir, anında sipariş verebilirsiniz.
  • Birlikte geçirilen bir yılı daha geride bıraktığınız o günün romantizmini doyasıya yaşamak, yaşanan tüm güzel anılar için teşekkür ederken yenilerini dilemek gerek. Yıldönümlerini daha da anlamlı kılan romantik hediyeler ise ilişkinizi her zaman canlı tutmak için size yardımcı olur. Bu anlamlı gün için fotoğraflı hediyeleri değerlendirebilirsiniz. Saat, bardak veya t-shirt gibi ikinizin aynı anda kullanarak her zaman yan yana olacağınızı hissettiren çift hediyelerini de tercih edebilirsiniz. En romantik hediye seçenekleri için Yıldönümü Hediyeleri kategorimizi inceleyebilir, güzel güne mis kokulu çiçekleriniz ile eşlik etmek için Yıldönümü Çiçekleri sayfamızdan onun için en güzel çiçekleri seçebilirsiniz. Romantizminize biraz da lezzet katmak isterseniz Yıldönümü Kek ve Kurabiyeleri kategorimizden en özel lezzet buketlerine erişebilirsiniz.
  • Birinci yıldönümü hediyesi çok önemlidir çünkü bir sonraki senelere referans olur. İlk yıl geride kaldı. Birlikte öğrendiğiniz, birlikte eğlendiğiniz, benden bize dönüşünüz kocaman bir sene geride kaldı. Bu özel anı kutlamak için seçeceğiniz hediyelerde gelecek planlarınızı vurgulayacak hediyeleri tercih edebilirsiniz. Mesela sonsuzluk işaretinin bulunduğu bir kolye ile ona olan sevginizin sonsuz olduğu mesajını verebilirsiniz. Fotoğraflı kar küreleri, sevgi sözcüklerinin yer aldığı hediyeler ve daha bir çok hediyeyi Yıldönümü İçin Alınabilecek Hediyeler sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz hediye ne olursa olsun bir buket çiçek ile de hediyenizi taçlandırmalı, romantizmi hiçbir zaman bir kenara bırakmamalısınız.
  • Farklı hediyelerden hoşlanan farklı çiftlere yıldönümü için de ilginç hediyeler yakışır. Yıldönümünde alınabilecek ilginç hediyelerden biri olan, sizin adınıza hazırlanmış ve kişiselleştirilmiş detaylar ile oluşturulan sevgili kitabını tercih edebilirsiniz. ‘İlacım sensin’ mesajı verebileceğiniz içerisinde notların yazılı olduğu ilaç kapsüllerine, devasa boyutlarda aşk mektuplarına ve çok daha fazlasına İlginç Yıldönümü Hediyeleri sayfamızdan ulaşabilir, anında siparişinizi verebilirsiniz.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.