Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yonex Badminton Topu Çiçeksepeti’nde!

Evinizin bahçesinde dahi kolaylıkla sıkılmadan oynayabileceğiniz badminton, profesyonel badminton topları sayesinde acemileri bile profesyonel sporculara yarışır hale getirebilir. Kaliteli Yonex badminton topları sayesinde size de ailenizle veya yakın arkadaşlarınızla birlikte bunun keyfini çıkarmak kalır. Oldukça hafif ve kaliteli yapısı ile dikkatleri üzerinde toplayan Yonex toplar, kusursuz bir oyun sağlar. Kaliteli toplar kullanmak hem oyunda, hem taşımada hem de uzun süreli bir kullanım ömrü sunmak konusunda idealdir.

Yonex badminton topu çeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Yonex badminton topu çeşitlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Yonex Badminton Topu Çeşitleri

Dikkat çekici renkler kullanarak tasarlanan modeller, topu kolayca görmenizi sağlar. Standartlara uygun bir badminton topunun çapı 62 ila 70 mm arasındadır. Eteğin bağlı olduğu taban 25 – 28 cm uzunluğunda olmalıdır. Tabanın üst kısmı yuvarlak biçimde gelir, bu tasarım topun daha kolay hız kazanmasını sağlar. Badminton topları ile spor salonunda oynama şansınız vardır. Maç topları sünger ve süngere saplanmış tüylerden oluşur, antrenman toplarında ise topun uzun süre dayanması için tüy yerine tüy şekilli plastikler kullanılır. Bu top kumsalda da oynanabilecek bir oyun türüne ait olduğundan tatillerde de tercih edilebilir. Işıklı badminton topu çeşidi sayesinde gece karanlıkta dahi topu görerek oynayabilirsiniz. Renkli ışıklar oyununuza hem eğlence katar hem de top aramak için ara vermek zorunda kalmazsınız. Badminton topları hafif olduğu için herhangi bir zarar teşkil etmez. Saha olarak ise her zeminde rahatlıkla ve keyifle oynanabilir. Badminton topunun farklı renklerini ve çeşitli seçeneklerini oyununuza dahil edebilirsiniz. Yeşil, beyaz, sarı gibi renklerle oyununuzu kişiselleştirebilirsiniz. Bu oyun çocuklara spor alışkanlığı kazandırmak için çok ideal bir oyundur.

Online alışverişe özel indirimli Yonex badminton topu çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Yonex badminton topları ayağınıza gelsin.