Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yumoş ÇiçekSepeti'nde!

1970 yılından beri çamaşırların daha yumuşak, ferah ve hijyenik kalmasını sağlayan Yumoş markası; yumuşatıcı, deterjan ve giysi spreyi ürünleriyle yıllardır güvenle kullanılıyor. Yumoş markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Özellikle yumuşatıcı ürünleriyle dikkat çeken Yumoş; Extra, Uzman Bakım, Doğal Özler, Hassas Ciltler gibi birçok farklı ürün grubuna sahip. Son zamanlarda deterjanlarıyla da dikkat çeken Yumoş, bu kategoride de yılların güvenini ve kalitesini arkasına alıyor. Siz de uygun fiyatlı Yumoş ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kalıcı Kokulu Yumoş Ürünleri

Koku uzmanları tarafından geliştirilen Yumoş ürünleri, çamaşırlarınızda kalıcı koku sağlıyor ve uzun süren ferahlık hissini yaşatıyor. Özellikle Yumoş Extra ürünüyle büyük beğeni toplayan marka, hem kokusuyla hem de renk kilidi özelliğiyle giysilerinizin uzun süre yeni gibi kalmasını sağlıyor. Sadece yarım kapak ile tüm kıyafetlerinizin rengini koruyan Yumoş Extra, markanın en çok tercih edilen ürünlerinden. İndirimli Yumoş ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Yumoş marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Yumoş ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Giysilerinize ihtiyacı olan bakımı sunan Yumoş Deterjanlar, lekeleri derinlemesine temizliyor. Hassas giysiler, siyahlar, renkli giysiler için üretilen Yumoş Deterjan sayesinde kıyafetleriniz her zaman güvende! Siz de avantajlı Yumoş fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.