İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yün Yorganlar

Sağlıklı ve enerjik şekilde güne başlamanız için iyi bir gece uykusu uyumanız gerekir. Yatak ürünleri arasından kaliteli yastık, yorgan, battaniye gibi seçenekleri tercih ederek uyku deneyiminizi yükseltebilirsiniz. Yün yorgan çeşitleri verimli bir uyku için idealdir. Özdilek, Karaca Home, İpek, Taç gibi markaların en kaliteli yün yorgan çeşitlerine ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz.

Doğal ürünler içinde sık tercih edilen yün yorgan modelleri, antialerjik yapısı ile her kesime uygundur. Desenli ve sade tasarıma sahip yorganlar, dinlenme zamanlarınızı daha konforlu hale getirir. Kir ve lekelere karşı dirençli olan yorgan modelleri, kolay temizlenen yapısı ile sık tercih edilir. El yapımı dikişleri olan seçenekler yünün toplanmasına engel olur. Kendine has hafif yapısı ile kullanışlı olan yün yorgan modellerini aileniz için kullanabilirsiniz. Bebek ve çocuk odaları için özel üretilen seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Yorucu ve stresli bir günün sonunda kesintisiz bir gece uykusu uyumak önemlidir. Her mevsim ideal sıcaklıkta kalmanızı sağlayan yatak ürünleri ile uyku seviyenizi yükseltebilirsiniz. Nefes aldıran, terletmeyen ve leke tutmayan yastık yorgan ürünleri sayesinde kendinizi daha dinç hissedebilmeniz mümkün. Yün yorgan çeşitleri;

  • Organik ve doğal yünden hazırlanan iç yapısı sayesinde uzun süre dayanır.
  • Kokusuz ve hijyenik yapısı ile hassas kişilerin beğenisini kazanır.
  • Yünlerin yüzeye çıkmasını önlemek için özel astar kullanılır.
  • Her mevsim için uygun özellikler taşır.

Tek veya çift kişilik yorgan çeşitleri ile yaşadığınız ortamın konforunu arttırabilirsiniz. Yatak odanızda kaliteli iç dolgu malzemesine sahip olan yorgan çeşitlerini kullanarak uykunuzu daha verimli hale getirebilirsiniz.

Bebek ve Çocuklara Özel Yün Yorgan Tasarımları

Bebek ve çocukların narin cildine uygun şekilde hazırlanan yorgan çeşitleri ile çocuk odaları hazırlayabilirsiniz. Organik ve doğal malzemeden üretilen yorgan modelleri, sevimli kahramanların figürleri ile süslenir. Nefes aldıran pamuksu yüzeyi sayesinde çocuğunuzun gece boyu terlemeden uyumasını sağlar. Hafif ve esnek yapısı ile çocukların uyku sırasında rahat hareket etmesine fırsat verir. Lisanslı ürünler ile çocuğunuzun odasını sevdiği kahramanlarla süsleyebilirsiniz. Çizgi film karakterleri, futbol takımları, animasyon kahramanları gibi çocukların ilgi alanlarına özel tasarımlar sayesinde uyumayı keyifli hale getirebilirsiniz.

Kolay Temizlenen Kullanışlı Yün Yorgan Çeşitleri

Yün yorgan modellerini çamaşır makinesinin düşük ısı ayarında yıkayabilirsiniz. Yorgan çeşitlerini yıkadıktan sonra mutlaka sererek kurutmanız gerekir. Makinede yıkama yaparken yorganın çok sıkışmamasına özen göstermeniz önemlidir. Çok fazla çamaşır ile birlikte yıkandığında yorganın yapısı bozulabilir. Ağartıcı ve yıpratıcı deterjanları kullanmamanız gerekir. %100 yünden oluşan iç dolgusu ve %100 pamuktan yapılan dış kumaşı sayesinde her mevsim rahatlıkla kullanılır. Yorganınızı yıkadıktan sonra ıslak bırakmamanız ve kısa sürede sererek kurumasını sağlamanız önemlidir. Direkt güneş ışığına maruz bırakmadan kurutabilirsiniz.

Terletme yapmayan yorgan çeşitlerini yastık hediyeli uyku setleri içerisinde tercih edebilirsiniz. Çeyiz alışverişi yaparken yatak odası ihtiyaçlarınız için uyku setlerine göz atabilirsiniz. Anneler günü, doğum günü, yıldönümü, kadınlar günü gibi özel zamanlarda sevdiklerinize dinlendirici bir uyku armağan edebilirsiniz. Özel dikiş detayları ile birinci sınıf işçilik sergileyen yün yorgan modellerini özellikle aile büyüklerinize hediye olarak sunabilirsiniz. Yün yorgan, içindeki doğal yün sayesinde ortamın nem dengesini düzenler ve kaliteli uyku uyumanızı sağlar. Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için dinlendirici bir uyku deneyimi sunan yün yorgan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Erişilebilir fiyat ayrıcalığı ile uygun fiyatlı yün yorgan modellerine ÇiçekSepeti’nde ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun olan modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.