Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yürüteç Hoppala

Bebeklerin emekleme süreci bitip yavaş yavaş ilk adımlarını atmaya başladığı evrede yürüteçler ve hoppalalar anne babaların en büyük yardımcılarından biri olur. Bebekleri güvenli bir şekilde yürümeye teşvik eden yürüteçlerin, birbirinden farklı renk, çeşit ve tasarımdan oluşan modelleri bulunur. Bebeğinizin kendi başına zıplayarak keyifli vakitler geçirmesini sağlayan hoppalalar, bebeğinizin gelişimine oldukça önemli bir katkı sağlar. Hem yürümeye yeni başlayan bebekler hem de bebeğini kucağında taşımaktan yorulup rahat bir nefes almak isteyen ebeveynler için oldukça faydalı olan yürüteç ve hoppala modellerine ÇiçekSepeti üzerinden hemen göz gezdirebilir ve bebeğiniz için en uygun modeli sipariş vererek, bebeğinizin ilk adımlarını daha sağlam ve güvenli atmasına yardımcı olabilirsiniz.

Rengarenk ve Dayanıklı Yürüteçler ile Bebeğiniz Emin Ellerde

İlk adımlarını kendi başına atmak için sabırsızlanan bebeğinize özel tasarlanan ve müzikli modelleri de bulunan tekerlekli yürüteçler ile ona özgürlüğün keyfini hediye edebilirsiniz. Bebeğiniz minik adımlarını sizin desteğiniz olmadan atarken, siz de evinizde yapmanız gereken diğer işlerinizle rahat bir şekilde meşgul olabilirsiniz. Tekerlekli modellerin yanı sıra bebeğinin ilk adımlarını onunla birlikte atmak isteyen ebeveynler ise tercihini 8 - 16 aylık bebekler için üretilen, sağlam kilitleri ile güvenli bir kullanım imkanı sağlayan moon walk bebek yürüme aparatlarından yana kullanabilir. Yumuşak ve esnek bir dokuya sahip olan moon walk bebek yürüme yardımcıları sayesinde bebeğiniz ilk adımlarını hem sağlam ve oldukça dengeli hem de konforlu bir şekilde atar. Üzerinde renk renk çarkları bulunan, bebeğiniz tutma kolundan ittikçe çarkları dönerek ses çıkaran ya da köpek, zebra gibi figürlerden oluşan ve bebeğinize harfleri, şekilleri, sayıları öğreten birbirinden farklı modelleri ile yürüyüş arkadaşları bebeğinizi yürümeye teşvik eder. Ayrıca pembe, mavi ve kırmızı gibi farklı renk seçeneklerinden oluşan, ufak bir araba şeklinde tasarlanan yürüme yardımcılarını da ÇiçekSepeti'nin yürüteç kategorisinden seçebilir ve ufak bir işlemle bebeğiniz için satın alabilirsiniz.

Hoppala Modelleri ile Bebeğinize Sınırsız Bir Eğlence Hediye Edin

Hoppala veya diğer adıyla zıp zıp modellerini ÇiçekSepeti'nin zengin ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Yüksekliği ayarlanabilen, ergonomik oturma kılıfına sahip ve test edilmiş yay - kemer sistemi ile bebeğiniz için güvenli bir kullanım imkanı sunan hoppala modellerinden biri özgürce eğlenmek isteyen bebeğiniz için oldukça ideal bir seçenektir. Kapı pervazına veya tavana monte edilebilen hoppalalar kolay kurulumları ile pratiklik sağlar. Müzikli modelleri de bulunan asılabilir hoppalar ile çocuğunuz renkli ve çok keyifli anlar yaşar. Hamak ve beşik formunda üretilen, kolay kurulumu ile evde, piknikte ve bahçede de kullanılabilen hoppalaları sadece bebeğiniz için değil 50 kiloya kadar olan çocuklarınız için de satın alabilirsiniz. Tavana asılabilen modellerin haricinde dilerseniz dört adet ayak üzerine kurulu, sağlam, dayanıklı gövdesi ve 360 derece dönebilen koltuğu olan hoppalaları da tercih edebilirsiniz.

En Güvenli Yürüteç ve Hoppala ÇiçekSepeti'nden Alınır

Evinizin en kıymetlisi, varlığı ile size neşe katan bebekleriniz ve çocuklarınız için birbirinden güzel yürüteç ve hoppala modellerini ÇiçekSepeti sayfası üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız doğrultusunda seçeceğiniz ürüne çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin cildine zarar vermeyecek kalitede, bebek ve çocuk sağlık standartlarına göre üretilen yürüteç ve hoppala modelleri sayesinde bebeğiniz keyifli vakit geçirirken sizin de içiniz hep rahat olur. Bebeğiniz hoppala veya yürütecinde neşeli kahkahalar atarak eğlenir, eğlenirken fiziksel gelişimi desteklenir, siz de kollarınız yorulmadan, sırtınız ve beliniz ağrımadan bebeğinizin bu mutlu anlarına şahitlik etmenin keyfine varırsınız.