İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yüzücü Gözlüğü

Yüzücü gözlükleri yüzme aktivitesi sırasında sizlere net bir su altı görüşü sağlıyor. Yüzmeyi daha keyifli hale getiren en önemli aksesuarlar arasındaki yüzücü gözlükleriyle aynı zamanda göz sağlığınızı koruyabilmeniz mümkün. Havuzlardaki klor ve bazı kimyasal maddelerin göze temas etmesini engelleyen yüzücü gözlükleri tuz oranının yüksek olduğu denizlerde gözünüzü en iyi şekilde koruyor. Yüzme aktiviteniz esnasında yüzücü gözlüklerini kullanarak güneşin zararlı ışınlarına karşı önlem alabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde yer alan özgün ve şık tasarımlı yüzücü gözlükleri dayanıklı yapısıyla da dikkat çekiyor.

Hassas Gözler için Uygun Yüzücü Gözlüğü Modelleri

Su altındayken etrafınızı net bir şekilde görebilmek ve yüzme aktivitesinden maksimum seviyede keyif alabilmek için yüzücü gözlüklerini kullanabilirsiniz. Yüzücü gözlükleri hem amatör hem de profesyonel yüzücüler için ön plana çıkıyor. Siz de ihtiyacınıza uygun yüzücü gözlüğünü tercih ederek daha konforlu ve keyifli bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüzücü gözlükleri göz çevrenizi tamamen sardığından dolayı su altındayken gözlerinizin suya temas etmesini engelliyor.

Baş kısmınızdan lastik ile kolaylıkla geçirebileceğiniz gözlükler sayesinde yüzerken rahat bir şekilde etrafınızı görebilirsiniz. Yüzücü gözlüğü modelleri arasında yüz şekline uyum sağlayabilen birbirinden farklı yüzücü gözlükleri bulunuyor. Farklı boyutlarda ve teknik özelliklerde dizayn edilen yüzücü gözlüklerini seçerken yüzünüze uyumlu bir ürün tercih etmelisiniz. Baş, burun ve yanak kısmınıza tam oturan yüzücü gözlükleri yüz yapısını kolayca kavrıyor.

Konforlu ve Portatif Yüzücü Gözlükleri

Burunlu yüzücü gözlükleri, yüzerken burnunuzu koruyor ve su kaçması problemini de engelliyor. Esnek yapıya sahip olan ürünlerin vakumlu lastikleriyle yüzünüzün kavranmasını sağlayabilirsiniz. Yüzücüler tarafından sıklıkla tercih edilen burunlu yüzücü gözlükleri, dalışlarda ve derin alanlarda yüzerken büyük bir kolaylık sağlıyor. Dayanıklı malzemelerle tasarlanan burunlu yüzücü gözlükleri ile sizler de dalışlarınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Yüzücü gözlükleri arasında hem yetişkinler hem de çocuklar için özel tasarımlar yer alıyor. Hassas bir cilde sahipseniz üretiminde herhangi bir alerjiye sebep olmayan doğal malzemelerle üretilmiş gözlükleri güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Yüzücü gözlükleri hassas cilde sahip kişiler tarafından da sık sık tercih ediliyor. Bu ürünlerde bulunan darbelere karşı dayanıklı lensler sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı gözlerinizi koruyabilirsiniz. Çocukların narin gözlerini su altında korumak için tercih edilen yüzücü gözlükleri ailelere keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Yüzücü gözlüklerini satın almadan önce kullanacağınız alana uygun gözlükleri seçmeye özen göstermeniz yeterli. Derin dalışlar için profesyonel yüzücüler için tasarlanan yüzücü gözlüklerini inceleyebilirsiniz. Havuz ve denizlerde tatil yaparken yüzücü gözlüğü ihtiyacı duyanlar için amatör yüzücüler düşünülerek tasarlanan ürünler oldukça uygun. Yüzücü gözlüğünün lens özelliklerini de araştırmalısınız. Güneşli günler için UV filtresi olmayan gözlükleri kullanıldığı zaman su altındayken görüşün bozulması gibi sorunlar ortaya çıkıyor.

Keyifli Yüzme için Yüzücü Gözlüğü Modelleri

Çocuklar için uygun ürünler seçmeden önce hafif malzemelerden tasarlanan ve esnek lastiklere sahip ürünleri değerlendirmelisiniz. Kolay taşınabilir yapıya sahip olan bu ürünler portatif yapılarıyla da dikkat çekiyor. Yüzünüzü sıkmayan ve rahat bir şekilde yüzebileceğiniz yüzücü gözlükleriyle hassas gözlerinizi koruyabilirsiniz.

Rengarenk tasarımlara sahip gözlüklerin lens kısımları su altındaki parlamaları önlediği için net bir görüş imkanı sağlıyor. Boş güneşli günlerde yüzme aktivitesi yapak isterseniz bu özelliklere sahip güneş gözlüklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Su geçirmeyen yüzücü gözlükleri derin alanlarda su altı görüşünüzü koruyor. Yüzünüze ve ihtiyacınıza uygun yüzücü gözlüklerine ÇiçekSepeti sayesinde ulaşabilir ve hemen sipariş vererek keyifli bir şekilde kullanabileceğiniz yüzücü gözlüklerine sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.