Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yves Rocher ÇiçekSepeti'nde!

Fransız kimyager Yves Rocher tarafından 1959 yılında kurulan marka; doğal bitki özlerini cilt bakım ürünleriyle bir araya getirerek, cildiniz ve saçınız için en iyi bakımı sunuyor. Yves Rocher markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Cilt, makyaj, parfüm, vücut, saç ürünleriyle Yves Rocher markası; çevre dostu ürünleriyle hem sizi hem de doğayı koruyor. Bakımına özen gösterenlerin yıllardır tercihi olan Yves Rocher markası, doğal içeriğiyle cildinizin dostu oluyor. Siz de uygun fiyatlı Yves Rocher ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Cilt Dostu Yves Rocher Ürünleri

Farklı cilt tiplerine göre geliştirdiği ürünleriyle dikkat çeken Yves Rocher markası; temizleme, nemlendirme, peeling ürünleriyle cildinize ihtiyacınız olan bakımı sunuyor. Siyah nokta ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilen Sebo Pure Vegetal Akneleri ve Siyah Noktaları Azaltan, Gözenek Sıkılaştıran, Matlaştırıcı Bakım Kremi tercih edilen ürünler arasında. Ten, dudak, göz ve tırnak makyajı ürünleriyle kusursuz bir makyaj yapmanızı sağlayan indirimli Yves Rocher ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Yves Rocher marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Yves Rocher ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Birbirinden farklı ihtiyaca yönelik ürünleriyle Yves Rocher markası, sizin için en iyi ve en kaliteli bakımı sunuyor. Siz de avantajlı Yves Rocher fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.