İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Yves Saint Laurent Parfüm

Lüks tüketimin önde gelen markalarından Yves Saint Laurent, kusursuz formüle edilen parfümleriyle size kendinizi ayrıcalıklı hissetmenin anahtarını sunuyor. Çekiciliğini en üst seviyede yaşamak isteyen kişilere adanan zengin kokular, her beğeniye hitap eden birbirinden iddialı alternatiflerle beğeni topluyor.

Bırakın Kokunuz Akıllarda Kalsın

Girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlayacak baş döndürücü güzellikteki kokular, kalabalıktan sıyrılmanızı sağlıyor. Ne istediğini bilen, kararlı ve güçlü karakteristik özelliklere sahip kişilerin sıklıkla tercih ettikleri Yves Saint Laurent parfümler, çok sayıda seçenek sunarak aradığınız ürünü bulmanıza yardımcı oluyor. 

Kullanıcıların, bir parfümde aradıkları en önemli özellikler arasında kalıcılık ve zengin koku aralığı üst sıralarda yer alıyor. Yves Saint Laurent Parfümler, gün boyu teninizi saracak güçteki formülleriyle, her kullanıcı grubuna kolaylıkla hitap ediyor. Parfümlerin tepe, kalp ve dip notalarında bulunan aromatik yağlar ve zengin esanslar, gün içinde farklı kokular deneyimlemenize de olanak tanıyor. Temiz tene ve giysilere uygulanması önerilen parfümleri ilk sıktığınızda tepe notalarda yer alan kokular sizi karşılıyor. İlk etaptaki yoğun etkinin ardından tepe notalar yerini birkaç saate kadar kalıcılık gösteren kalp notalara bırakıyor. En son ortaya çıkan ve kalıcılığı gün boyu süren dip notalar ise parfüm deneyiminizi en üst seviyeye taşıyacak güçte olmalarıyla hayranlık uyandırıyor. 

Teninize en çok yakışacak parfümü bulmak için size yalnızca doğru tercihi yapmak kalıyor. Kullanıcılara kendilerini ifade etme fırsatı sunan parfümler arasından doğru olanı seçmek içinse geriye yalnızca ihtiyaçlarınızı bilmek kalıyor. ÇiçekSepeti üzerinde satışa sunulan Yves Saint Laurent parfümler arasında mutlaka sizi yansıtacak bir koku bulacak olmanız ise alışverişinizi keyifli hale getiriyor.

İster Siz Kullanın, İster Sevdiklerinize Hediye Edin

Yves Saint Laurent imzalı parfümleri yalnızca kendi kullanımınız için değil, sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Sizin için özel kişileri mutlu etmekte başvurabileceğiniz bu harika parfümleri doğum günleri, yıl dönümleri ya da terfi gibi çok farklı sebeplerle armağan edebilirsiniz. 

Cam, metal ve deri gibi farklı materyaller kullanılarak tasarlanan ürün şişeleri, Yves Saint Laurent parfümlerin birer hediye olarak seçilme oranlarını da artırıyor. Bu nadide şişeler en son adımda şık bir dizayna sahip Yves Saint Laurent logosuyla taçlanıyor. Hem görme hem de koku alma duyusuna hitap edebilen bu zamansız parfümler kullanıcılar için vazgeçilmez ürünlere dönüşüyor. 

Tüm cilt tiplerine başarıyla uygulanabilen Yves Saint Laurent parfümler, kaliteli formülleri sayesinde çeşitli satın alma alışkanlıklarına sahip kişiler tarafından tercih ediliyor. ÇiçekSepeti'nde yer alan parfümler, 50 ml. ve 200 ml. arasında değişen farklı tercihlere de olanak tanıyor. Yves Saint Laurent Edp ya da Yves Saint Laurent Edt parfümler arasından siparişinizi oluşturmadan önceyse ne denli koku yoğunluğu istediğiniz önem kazanıyor. Yves Saint Laurent Edp parfümler son derece yoğun bir kalıcılık yaratırken, benzer şekilde tüm gün kalıcılık gösteren Yves Saint Laurent Edt parfümler daha ferah bir koku elde etmenizi sağlıyor. Parfümlerden alacağınız hazzı en üst seviyeye çıkarmak için size yalnızca ne tür bir kokuyu hangi yoğunlukta istediğinize karar vermek kalıyor.

Yves Saint Laurent'in ayrıcalıklı parfüm dünyasının tadını çıkarmak için birden fazla ürünü dönüşümlü olarak da kullanabilirsiniz. Girdiğiniz ortamlara ya da yalnızca o günkü ruh halinize göre farklı kokular kullanmak isterseniz, ÇiçekSepeti'nde yer alan birbirinden güzel Yves Saint Laurent parfümler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. 

Tercihiniz ne olursa olsun gönlünüzde yatan mükemmel kokuyu ÇiçekSepeti üzerinden kolaylıkla bulabilir, dilediğiniz parfümün satın alma işlemini tek tıkla tamamlayabilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.