İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zadig & Voltaire ÇiçekSepeti'nde!

Thierry Gillier tarafından 1997 yılında kurulan Zadig & Voltaire markası, yıllardır moda ve aksesuar dünyasında trendleri belirliyor. Paris merkezli marka, “rahat lüks” konseptiyle ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Zadig & Voltaire markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Zadig & Voltaire markasının eşsiz ve kalıcı notalara sahip parfümleri, yıllara meydan okuyan tasarımları ve ikonikleşen kokularıyla kadın ve erkeklerin gözdesi. Günlük hayatta kokusuyla kalıcı iz bırakmak isteyenler, Zadig & Voltaire parfümlerini tercih ediyor. Siz de uygun fiyatlı Zadig & Voltaire ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Zadig & Voltaire Ürünleri

Zadig & Voltaire markasının en çok tercih edilen parfümlerinden olan Girls Can Do Anything, kendinden mottolu tasarımıyla son dönemin dikkat çeken kokularından. Markanın en sevilen serilerinden olan; parfüm, deostick, duş jelinden oluşan This is Him de, erkeklerin en sevdiği ürünler arasında yer alıyor. İndirimli Zadig & Voltaire ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Zadig & Voltaire marka parfümleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Zadig & Voltaire ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Zadig & Voltaire marka parfümlerin kalıcı ve cezbedici kokularını isterseniz kendiniz için, isterseniz özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz. Sizinle özdeşleşen ve imzanız olacak kokular için Zadig & Voltaire parfümlerinde saklı! Avantajlı Zadig & Voltaire fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.