İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zayıflamaya Yardımcı Gıda Takviyeleri

Sağlıklı bir yaşam için fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız, yardımcı gıda takviyeleri tercih edebilirsiniz. Gıda takviyesi fazla kilolarımızdan kurtulurken, ihtiyacınız olan vitaminleri almanızı sağlar. Sağlıklı bir yaşam içinde gıda takviyesi oldukça önemli. Gıda takviyesi ürünler kullanarak kilo verirken açlık çekmeyi önleyebilirsiniz. Sürekli yemek yeme ihtiyacı duymadan istediğiniz forma ulaşmanıza yardımcı olur. ÇiçekSepeti zayıflamaya yardımcı gıda takviyeleri olarak sizlere çok sayıda ürün sunuyor. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.  

Zayıflamaya Yardımcı Kapsül ve Sıvı Gıda Takviyeleri  

Zayıflamaya yardımcı gıda takviyesi için kapsül ürünler kullanabilirsiniz. İçimi ile kolay olan kapsül ürünler, sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Kilo verirken vücutta bazı mineral ve vitaminlerde eksiklikler olabiliyor. Kapsül gıda takviyesi ile bu eksilen vitaminleri tamamlayabilirsiniz. Özellikle B12 eksikliği ile karşılaşılır. Ocean Plus Omega 3 kapsül vücuttaki B12 eksikliğini gidermenizi kolaylaştırıyor. Düzenli kullanımlarda sonuç alarak sağlıklı bir şekilde istediğiniz forma kavuşmanıza yardımcı olur. Zayıflamak için gıda takviyesi olarak içecek şeklinde gıdaları da kullanabilirsiniz. Toz şeklinde saklamaya uygun olan içecek gıda takviyeleri kolay bir kullanıma sahiptir. Sıcak su ile paket içerisinde belirtilen ölçekte tozu karıştırarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ara öğünlerde tercih ederek formunuzu korurken sağlığınızdan da taviz vermemiş olursunuz. Kara zencefil şurubu, kekreyemiş tozu, naturel kahve çeşitleri sıvı gıda takviyeleri arasında yer alır. Ürünlerin içeriklerini imceleyerek ihtiyacınız olan bir sıvı gıda takviyesini değerlendirebilirsiniz.

Toz Çorba ile Öğünlerinizi Sağlıklı Bir Şekilde Tamamlayın  

Zayıflarken ne yiyeceğiniz konusunda düşünmenize gerek yok. Ara öğünlerinizi toz çorba ile tamamlayabilirsiniz. Nestle optifast toz çorba çeşitleri sağlıklı bir öğün geçirmenize yardımcı olur. Sıcak su ile dakikalar içerisinde hazırlayabileceğiniz toz çorba içeriğiyle de pek çok vitamin barındırır. Zayıflarken çorba tüketerek vücudunuz ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri de ek olarak almanızı sağlar.  

Organik Nektari ve Bitki Çayları ile Ara Öğünlerinizi Tamamlayın Formda Kalın

Organik nektari içerisinde barındırdığı vitamin ve mineraller sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor. Zayıflarken sağlığınızı da bu ara öğün içeceği ile korumuş olursunuz. Organik meyvelerden oluşan nektari tat olarak da sizi rahatsız etmez. Keyifli ve sağlıklı bir ara öğün geçirmenize yardımcı olan organik nektari tercih edebilirsiniz. Zayıflamak için özellikle bol bol sıvı tüketimi tavsiye edilir. Sıvı tercihinizi bitki çaylarından yana kullanarak daha sağlıklı bir şekilde formda kalabilirsiniz. Bitki çayı içeriğinde bulunan bitkiler ile metabolizmanızı hızlandırır ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Sabah, öğlen, akşam fark etmeden istediğiniz zaman bitki çayı tüketebilirsiniz. Ara öğünlerde açlığınızı gidermek için de bitki çayı tercihleriniz arasında yer alabilir.  

Bağışıklık Sistemine Dost Polen  

Polen besin değeri olarak oldukça yüksek bir ek gıdadır. Kilo verirken bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Bu yüzden bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için polen kullanabilirsiniz. Polen içerisinde insan sağlığına yararlı pek çok besin mevcut. Sadece bağışıklık sistemi için değil, metabolizma için de kullanabileceğiniz bir üründür. Kapsül ya da toz şeklinde de polen kullanabilirsiniz. İstediğiniz şekilde polen tüketerek ara öğünlerinizi daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. İçimi kolaylaştırmak için farklı sıvılarla da polen tüketime uygundur.

ÇiçekSepeti zayıflamaya yardımcı gıda konusunda sizlere çok sayıda seçeneği bir arada sunar. Aradığınız tüm markaların ürünlerini ÇiçekSepeti’nde tek tık ile bulabilmeniz mümkün. Ürünler hakkında kullanıcıların yorumlarını okuyarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün detaylarında her ürünün içeriği hakkında detaylı bilgiler yer alır.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.