İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zebra Perdeler

Zebra stor olarak da bilinen zebra perdeler, pratik kullanımı sayesinde popüler perde seçenekleri arasındadır. Yaşam alanınızın dekorasyon stiline uygun desenlerde zebra perde modellerini tercih ederek tamamlayıcı dekoratif dokunuşlar yapabilirsiniz. Çeşitli boyut seçenekleri sunan bu tasarımlar, yaşam alanınızla bütünleşen estetik modellerden oluşur. Birbirinden şık ve işlevsel zebra perde modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Her Dekorasyon Stiline Uygun Tasarımlar

Zebra perdeler, geniş desen çeşitliliği sayesinde farklı dekorasyon stillerine hitap eden ürün seçenekleri sunar. Mutfak dekorasyonlarında floral desenli tasarımlar estetik görünümler yaratır. Ayrıca kahve, meyve ve yemek temalı desenlerle mutfak dekorasyonunuza renkli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Çiçek, yaprak ve ağaç desenli floral tasarımlar, doğal dekorasyon stillerinden hoşlananların beğenilerine hitap eder. Floral desenler, country ve salaş dekorasyon stilleriyle de uyumludur. Modern ve minimal yaşam alanlarında tek renkli zebra perde modellerini tercih edebilirsiniz. Siyah, gri ve beyaz gibi ana renkler ile endüstriyel stilleri etkili bir şekilde vurgulayabilirsiniz. Pastel tonlarla yumuşak renk geçişlerinden yararlanarak sakin ve huzurlu mekan tasarımlarına imza atabilirsiniz. Pastel tonlar, yatak odası ve salon dekorasyonu için popülerliğini koruyan tasarımlar içerir.

Tam olarak kapandığında çeşitli görselleri yansıtan zebra perde modelleri ile yaşam alanınızda sanatsal dokunuşlar yaratmanız kolaylaşır. Ünlü tabloların şık görünümlerine ulaşabileceğiniz gibi manzara, slogan veya soyut desenleri içeren stor perde modellerine göz atabilirsiniz. Yaşam alanlarınız için hem işlevsel hem de şık çözümler sunan bu ürünler, pratik kullanımları sayesinde pek çok kullanıcının gözdesi halindedir.

Yaşam Alanınızda İşlevsel Dokunuşlar Yaratın

Güneşlik ya da tül olarak kullanabileceğiniz zebra stor perdeler, geleneksel dekorasyon stillerine kolaylıkla uyarlanabilir. Güneşlik olarak klasik kumaş perdeleri tercih ederken tül seçeneğinde zebra perdeleri değerlendirebilirsiniz. Bu sayede, farklı dekorasyon stillerini bir arada kullanarak çok yönlü bir tarz oluşturabilirsiniz. Geleneksel stillerde altın, gümüş ve bakır detaylı işlemeler yoğun olarak bulunur. Perde eteğinde yer verebileceğiniz püskül detayları da bu stili estetik biçimde tamamlamaya yardımcı olur. Country stiller için püskül detaylarına ek olarak pul ve boncuk işlemelerini de tercih edebilirsiniz.

Tekerlekli askı sistemi sayesinde pratik bir şekilde açılıp kapanan zebra perdeler, temizlik kolaylığı sunduğu için aktif olarak kullanılan mekanlarda işlevsel çözümler sunar. Farklı kumaş kalınlıklarına yönelerek mekanın ihtiyaçlarına en uygun perde seçimini yapabilirsiniz. Güneş almasını istemediğiniz yaşam alanlarınız için sık dikişli ve opak perde seçenekleri idealdir. Yarı geçirgen dokular sayesinde güneş ışınlarının mekana yansımasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli boyut seçenekleri ile ulaşabileceğiniz zebra perdeler, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenize yardımcı olur. Pencere ölçülerinize uygun çok sayıda perde modeline göz atarak yaşam alanınızı şık dokunuşlarla tamamlayan aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Tematik Zebra Perde Modelleri

Çocuk odası veya hobi odası gibi mekanlarda tematik perde tasarımları, tamamlayıcı ve şık aksesuarlar ile buluşmanızı sağlar. Çizgi film karakterleri, resim ya da müzik temalı perde modelleri farklı boyut seçenekleri ile mekanı kişiselleştirmenizi kolaylaştırır. Mobilya ve aksesuarlarınızla uyumlu tonlarda zebra perde tasarımlarını tercih ederek tematik yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Zebra tasarımları klasik kumaş perdelerle kombinleyebileceğiniz gibi tek başına kullanarak işlevsel dekorasyon stilleri elde edebilirsiniz. Zebra perdeler içerisinde çiçek, bulut ve kelebek gibi klasik figürlerin yanı sıra modern dokunuşları vurgulayan geometrik desenler de bulunur. Zamansız dekorasyon stillerine imza atmak için çizgi, puan ve üçgen gibi desenlerin hakim olduğu şık tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Her dekorasyon stiline ve farklı beğenilere hitap eden ucuz zebra perde modellerini ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.