İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zen ÇiçekSepeti'nde!

Değerli taş ve madenler, uzun yıllardır aksesuar olarak tercih edilmesine rağmen güvenilir ve orijinal olanlarını bulmak bazen zor olabilir. Kaliteli olmasının yanı sıra dayanıklılığı, uygun fiyatı ve orijinalliği ile kullanıcısından tam not alan Zen ürünleri ise soruna çözüm sunar. Modern, klasik ve diğer tarzlarda üretilen şık aksesuarlar, zarif vücutlarda yerini bulur. Birbirinden şık tasarımlara, bütçe dostu Zen fiyatları ve ÇicekSepeti avantajı ile ulaşabilirsiniz.

Şık Zen Pırlanta Kolye Modelleri

Doğum günü ya da yıldönümü; hangi kutlama olursa olsun, herkes hediyeye bayılır. Kolye, bilezik, küpe ya da bileklik gibi aklınıza gelen birçok farklı tasarımı, özel günlerde indirimli Zen ürünleri arasından seçebilir, sevdiklerinize parlak bir hatıra verebilirsiniz. İnce işçilik ile göz alıcı taşlar, çeşitli formlara kavuşur ve modern stilinin tamamlayıcısı olur. Sadece modern değil, geleneksel ve klasik stil sahibi insanlarında zevkine uyan bir tasarımı bulabilmesi için geniş ürün skalasında sahiptir. Zen pırlanta kolye ve çok daha fazla ürüne, güvenilir koşullarda CicekSepeti’nden ulaşabilir, zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.

ÇicekSepeti’nde Uygun Fiyatlı Zen Ürünleri

Pırlanta seçiminde taşın kesimini ve karat değerini göz önünde bulundururken, altın gibi madenlerde de ayarlarına bakabilirsiniz. Altın ve gümüş ayar değişikliği, içerisine katılan madenlerin yoğunluğunu işaret ederken, pırlantalarda boyut ve ağırlığı gösterir. Farklı renk ve özellikte, değerli, yarı değerli taş ve madenler takılarda kullanılır. Birbirinden şık tasarımları ÇiçekSepeti’nde bulabilir, Zen kampanya ve indirimleri ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.