Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Zeytin

Kahvaltılık olarak son derece fazlasıyla tercih edilen zeytin pek çok yemek içerisinde ve salatalarda kullanılır. Farklı soslarla da lezzetine lezzet eklenen bu ürünler kahvaltılık olarak son derece elverişli olmakta. Fazlasıyla yararlı ve sağlıklı oluşu ile bulunduğu her yemeğe farklı bir tat katar. Ayrıca zeytinin pek çok çeşit olarak da kişilerin karşısına çıkması son derece mümkün. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan bu ürün, farklı çeşitleriyle de sofralarda kendisine yer buluyor. Yumuşak olması ve tadının da hafifliği doğrultusunda tercih bakımından son derece uygun olan zeytinler sofralarda zenginlik oluşturması ile beraber farklı şekilleriyle de kişilere bu lezzeti farklı yollardan tatmanın fırsatını verir.

Birbirinden farklı tatlara sahip, en leziz ürünleri bir araya getiren siyah zeytin, yeşil zeytin ve salamura zeytin gibi zeytin çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, zeytin sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Zeytin Çeşitleri

Kahvaltı gibi pek çok öğünde zevkle tüketilen zeytinler lezzet bakımından kişilerin damaklarında hoş izlenimler bırakmakta. Zeytin çeşitleri de farklı damak tatlarına uygun olarak çeşitleniyor. Konserve zeytinler, konserve seçenekleri ile de tüketimi son derece basit bir hale gelir ve saklanması da bir o kadar kolay olurken hijyen olarak da son derece önem taşır. Zeytin konserve bu nedenle fazlasıyla tercih edilenler arasında yer alır. Daha farklı bir lezzet sunan bu yeşil zeytinler, insanları dahi ikiye ayıran tatlı bir unsur konumunda yer alıyor. Zeytin türünün ve çeşidinin lezzet bakımından da tüm zenginliğini kişilerin damaklarına yaşatıyor. Bu nedenle de tercih edilme bakımından son derece ideal bir seçim konusunda yer alır. Bu zeytin türü zeytinin lezzetini daha çok hissetmek isteyenler için son derece idealdir. Daha küçük çekirdekli olması ve daha fazla eti olması dolayısı ile alınan lezzeti de arttırarak, keyifli tüketim fırsatı verir. Bu sebeple zeytin en uygun ve en lezzetli haliyle sofralarda yerini alır. Zeytin çeşitleri kapsamında sofralara lezzet katan zeytinler bu kez lezzet oluşturma kısmında da son derece harikalar yaratıyor. Pek çok mutfakta ve neredeyse her yemeği daha lezzetli hale getiren bu yağ türü sağlıklı olması ile beraber pek çok kişi tarafından mutfakta tercih edilen yağ türleri arasında yer alır. Normal zeytinin lezzetini daha yumuşak ve daha leziz hale getiren zeytin ezmeleri, kahvaltılarda sofrada zenginlik oluştururken damakta ise leziz bir tat bırakır. Bu nedenle rahatlıkla tercih edilebilir.

Gemlik Zeytin, Kırma Zeytin, Sele Zeytini ve Tuzsuz Zeytin

Diyet yapanların dahi rahatça tüketebildiği bu zeytinler pek çok faydayı da insanlara sunmakta. Her çeşit insanın da rahatça tüketebileceği bu ürün pek çok çeşidi ile kişilerin hayatlarında yer alır. Ayrıca her öğün tüketilebilme durumuyla küçük ancak büyük bir lezzet hissi oluşturarak fazlasıyla avantaj sunar. Pek çok çeşidi de bulunan bu ürünlerin çeşitlerine göz atmak gerekirse şu şekilde bahsedebilmek mümkün bir hale gelir. Siyah zeytin, en çok tercih edilen zeytin türleri arasında bulunan bu ürünler her kahvaltıda kişilerin hayatlarında yer alır. Lezzet bakımından son derece etkili olan zeytin çeşitli gramajlarıyla kişilerin tüketmek istediği kadarı ile alma durumuna kolaylık sağlar. Üstelik kahvaltı harici salata türü yemeklerde, pizza türü hamur işlerinde dahi kullanım imkanı verirken her öğün aperatif olarak kullanım şansını da kişilere tanır.

Avantajlı Zeytin Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız kuru sele zeytin, kırma yeşil zeytin, dilimli zeytin, organik zeytin, çekirdeksiz zeytin, dilimli siyah zeytin, siyah zeytin salamurası, ham yeşil zeytin gibi zeytin çeşitlerini tek tıkla beğeninize sunuyor. ÇiçekSepeti zeytin kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Zeytin sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran kullanışlı ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.