Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Saksıda Zeytin Ağacı

Barışı, şifayı ve doğallığı simgeleyen zeytin ağacı, sıcağı seven bir ağaç türüdür. Toprak açısından çok seçici olmayan, kurak arazilerde yetişebilen ve sıcağa dayanıklı bir yapısı olan bu ağaç, genellikle her sene meyve verdiği için bereketlidir. Bakımı zor olmayan zeytin ağacının doğal yaşama da katkısı bulunur. Hava kirliliği azaltıcı etkisi sayesinde insan sağlığı açısından vazgeçilmezdir. Yaprakları atmosferin temizlenmesine yardımcı olurken, zeytinleri insanlar için sağlıklıdır. Zeytinyağı elde edilen bu ağaç altın değerindedir. İnsan sağlığına olan katkısı nedeniyle birçok farklı alanda kullanılır.

Şifanın Kaynağı Zeytin Ağacı

Zeytin ağacı fidanı ile bahçenizde zeytin yetiştirebilirsiniz. Yazlığınızda veya köy evinizde uygun toprak koşullarında ekip büyütebileceğiniz zeytin ağacı fidanı sayesinde doğanın iyileştirici etkisini hissedebilmeniz mümkün. Saksıda meyve veren Gemlik zeytin fidanı ile zeytin yetiştirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Her mevsim yeşil olan zeytin ağacı, yaşadığınız ortama huzur ve sağlık katar.

Zeytin ağacının gövdesi çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Çürümeye ve darbelere karşı dirençli olduğu için bahçenizde yetiştirdiğiniz zeytin ağacı, sizden sonraki nesillere bile fayda sağlar. Yaşlanan zeytin ağaçları gövdesindeki yumrulardan yeni fidanlar çıkararak yenilenmeye devam eder. Toprakla uğraşmayı seven, emeğinin karşılığını fazlasıyla almak isteyen, doğanın sağlık veren mucizelerinden faydalanmak isteyenler için zeytin ağacı fidanı idealdir. Çiçeksepeti ayrıcalığı ile zeytin ağacı fidanlarından size ve bahçenize en uygun olan seçeneği sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yaşam Alanlarında Doğanın Büyüsü

Akdenizin sıcak iklimini yaşadığınız mekanlara taşımak için dekoratif zeytin ağacı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yapay zeytin ağacı modern görünümlü saksısı ile ev ve ofis gibi iç mekanlarda doğanın ruhunu yansıtır. Yapay olmasına rağmen gerçeği kadar doğal görünen bu ağaç tasarımlarıyla, yaşam alanlarına renk katabilirsiniz.

Yaprakları, zeytinleri ve natürel yapısı ile dekoratif zeytin ağaç seçenekleri evinize huzuru davet eder. Sevdiklerinizin yeni evi için farklı bir hediye alternatifi düşünüyorsanız dekoratif zeytin ağacı tasarımını değerlendirebilirsiniz. Bereketi, şifayı ve doğanın gücünü yansıtan zeytin ağacı yeni mekanlara şans getirir. Zeytin ağacı bonsai ile çalışma masanıza doğallık katabilmeniz mümkün. Sevdiklerinize zeytin ağacı bonsai armağan ederek köklü bağınızı yansıtabilir ve mini ağaç görünümü sayesinde huzur verebilirsiniz. Bakımı çok kolay olan bu bitki ile sevdikleriniz her gün sizi hatırlar. Güneş alan bir mekanda bakılması ve toprağı kurudukça sulanması yeterli olan bu özel bitki ile sevginizin kök salıp büyüdüğüne şahit olabilirsiniz.

Zeytin Ağacından Elde Edilen Dekoratif Ürünler

Zeytin ağacı, dayanıklı ve yıpranması güç bir ağaç çeşididir. Gövdesi uzun yıllar dayanıklılığı koruduğu için dekoratif amaçlarla da kullanılır. Zeytin ağacından yapılan ve her tasarımın tek olduğu doğal saksı modelleri ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Sadece bir kişide olabilen özel tasarımları ile doğal saksı çeşitleri, değer verdiğiniz kişilere özel olduklarını hissettirmeniz için size yardımcı olur. Özel ve sınırlı sayıda üretilen, tamamen el işçiliği ile hazırlanan zeytin ağacı kahve fincanları ile yaşadığınız anın tadını çıkarabilirsiniz. Gıda ile teması uygun olan bu özel tasarım fincanlar ile sevdiklerinizle içtiğiniz kahvenin tadı bir başka olur. Kendinize ödül vermek, özel günleri farklı bir hediye ile kutlamak, değer verdiğiniz kişiye sürpriz yapmak için zeytin ağacı kahve fincanlarını tercih edebilirsiniz. Dilimli zeytin ağacı gövdesinden oluşturulan sehpa modelleriyle de evinize doğal bir esinti katabilirsiniz. Otantik hediyelerden hoşlananlar için ideal olan zeytin ağacından elde edilen bu ahşap hediye seçenekleri, farkınızı yansıtır. Çiçeksepeti’nin aynı gün teslimat ayrıcalığından, farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak zeytin ağacının esintilerini taşıyan birçok ürüne sahip olabilirsiniz.

Diğer saksılı canlı ağaç türleri:

- Kauçuk Çiçeği

- Sıklamen Çiçeği

- Starliçe

- Bonsai Ağacı

- Kaktüs Çeşitleri

- Sukulent Türleri