İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Zeytinburnu Çiçek Siparişi

Zeytinburnu ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Zeytinburnu Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Zeytinburnu ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Zeytinburnu'nundaki sevdiklerinize teslim edelim.

Zeytinburnu ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Aşk, özlem, sevgi ya da mutluluk… Her duygunun çiçeklerde karşılığı vardır. Çiçekler sevdiklerinize hissettirmek istediğiniz duyguları siz konuşmasanız bile karşınızdakilere aktarır. Hem de birbirinden farklı aranjman ve renk seçenekleriyle seçiminizi yaparken size oldukça kolaylık sağlar. Bu seçimi yaparken Çiçek Sepeti’nin size sağlayacağı kolaylık gibi…

Size sadece bir tık kadar yakın olan Çiçek Sepeti, birbirinden faklı aranjman ve renk seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Zeytinburnu’nda çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinize hissettirmek istediğiniz duyguları yansıtacak aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Zeytinburnu Çiçekçileri

Kazlıçeşme Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Telsiz Mahallesi ya da Veliefendi Mahallesi farketmez… Eğer Zeytinburnu’nda ikamet ediyorsanız, Zeytinburnu çiçekçilerinin hepsi sadece bir tık kadar uzağınızda olan Çiçek Sepeti’nde…

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Zeytinburnu’na çiçek göndermek istediğinizde, uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden online sipariş vererek hayalinizdeki aranjmanı bulabileceksiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Zeytinburnu Çiçek Sepeti

Tarih boyunca Strongylion ve Kyklobion gibi isimlerle anılan Zeytinburnu ilçesinin tarihi İstanbul’un antik tarihine kadar uzanmaktadır. İstanbul’un fethinden sonra birçok İslam aliminin bu bölgede yaşaması; cami, hamam ve çeşme gibi eserler, fetihten sonra Zeytinburnu’nu cazip bir hale getirmiştir. Zeytinburnu ismi ise, Marmara’dan doğuya doğru bakıldığında, ilçenin bir burun gibi gözükmesinden ve bu alandaki zeytinliklerden gelmektedir.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Zeytinburnu gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Panorama 1453 tarihi Müzesi, Balıklı Rum Kilisesi, Balıklı Ayazması, Merkez Efendi Külliyesi, Abdülbaki Paşa Kütüphanesi, Yedikule Soğanlı Bitkiler Parkı, Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi, Topkapı Kültür Parkı, Kazlıçeşme Fatih Camii.

Her bir köşesinde gezilecek ve görülecek yerlere sahip Zeytinburnu ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Zeytinburnu ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Zeytinburnu’nda çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize olan duygularınızı konuşmadan çiçeklerle ifade etmek isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, size en uygun aranjmanı saniyeler içinde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.