İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zeyy Perfumes

Kişiliği ve zevkleri dışa vurmanın en iyi yollarından biri kaliteli bir parfüm kullanmaktır. Zeyy Perfumes, meyve, çiçek ve baharat kokularının eşsiz harmanı ile ürettiği parfümleri kullanıcıların beğenisine sunar. Teninize ve stilinize uygun seçimler yaparak gün boyu ferahlatıcı bir kokuya sahip olabilirsiniz. Hoş kokulu Zeyy Perfumes ürünlerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kokusu ile Hayran Bırakan Zeyy Parfüm Çeşitleri

Zeyy ürünleri farklı zevklere uygun koku aralıklarında üretilir. Çiçeksi kokulardan hoşlananlar için Zeyy parfüm çeşitleri arasında birçok ürün bulunur. Yasemin, leylak, gül, lavanta gibi aromatik bitkilerin özlerini içeren parfümler gün boyu kalıcılık etkisi gösterir. Kadın ve erkekler için farklı notalar içeren Zeyy ürünleri odunsu ve baharatlı kokularla da öne çıkar. Turunçgillerin tazeleyici etkisini sevenler için de çok sayıda seçenek vardır. Enerjinizi yükselten parfümlerle girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Zeyy özellikleri arasında uzun süre kalıcılık etkisi yer alır. Birkaç damla parfümle gün boyu ferah bir kokuya sahip olabilirsiniz. Parfüm seçimini teninize ve giyim tarzınıza göre seçebilirsiniz. Ofis ortamı, hafta sonu ve gündelik yaşam için farklı koku aralıkları seçmeyi tercih edebilirsiniz. Zeyy ürünlerini ister davet hazırlığı için isterseniz sportif aktiviteleriniz için kullanabilirsiniz. Zeyy Perfumes ürünlerini cildinize 15 cm kadar uzaktan birkaç fıs şeklinde uygulayabilirsiniz.

Kalıcı ve Hoş Kokulu Zeyy Perfumes Fiyatları

Zeyy aksesuar ve parfüm çeşitleri kombinlerinizin tamamlayıcısı niteliğindedir. Şıklığınızı ve zevkinizi Zeyy ürünleri ile doğru biçimde yansıtabilirsiniz. Hoş kokulu parfümleri kendiniz kullanabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Zeyy parfüm çeşitleri 50 ml olarak sunulur. Sevdiğiniz kokuları set halinde alarak uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Parfümünüzü çantanızda taşıyabilir, ihtiyaç duyduğunuz anda tazeleyebilirsiniz.

Zeyy Perfumes fiyatları her bütçeye uygun aralıklardadır. Meyvemsi, çiçeksi, baharatlı, odunsu ya da oryantal notalardan oluşan parfümlerden dilediğinizi seçerek gün boyu ferahlatıcı bir kokuya sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz parfümün kod numarası kaydederek bittiğinde yenisini kolayca alabilirsiniz. Uzun süre kalıcı etkili, ferahlatıcı, hoş kokulu Zeyy Perfumes ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyat fırsatları ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.