İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zig ÇiçekSepeti'nde!

Marker kalem denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Zig markası; rengarenk kalemleri, boya setleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Farklı uçlara, renklere ve kullanım amacına sahip Zig markasına ait kalemler ile siz de hobilerinizi geliştirebilirsiniz. Marker kalem, çizim kalemi, suluboya seti, kaligrafi kalemi, çift uçlu marker kalem gibi birçok ürün çeşidi bulunan Zig markası; amatör ya da profesyonel anlamda çizim ile ilgilenenlerin tercihi oluyor. Siz de uygun fiyatlı Zig ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Rengarenk Zig Ürünleri

Okurken, çalışırken, günlük hayatın içinde çizimle ilgilenen herkes Zig markasını yakından tanıyor. Kaliteli malzemeler ile hazırlanan kalemlere sahip Zig markası, hem yeni bir hobi edinmenize hem de amatör anlamda yaptığınız çizimleri bile profesyonel bir hale getirmenize yardımcı oluyor. Kullanımı kolay, uzun ömürlü Zig markasına ait kalemler ile siz de hayatınızı renklendirebilirsiniz. İndirimli Zig ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Zig marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Zig ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kalem koleksiyonerlerinin vazgeçilmez markası olan Zig; kumaş boyama, fırça gibi ürünleri de portföyünde bulunduruyor. Siz de Zig ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Zig ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.