İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Zigon Sehpa

Salon dekorasyonunu tamamlayan parçalardan biri olan zigon sehpalar misafirleriniz için yapacağınız ikramlarda tabak ve bardakları koyabileceğiniz alanlar yaratır. Zigon sehpa, iç içe geçebilen boyutlarda tasarlanan birden fazla yan sehpadan oluşur. Mobilyalarınızla uyumlu renk ve desendeki zigon sehpa modellerini seçerek dekorasyonunuzda bütünlük yakalayabilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı zigon sehpa modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Dekorasyonun Tamamlayıcısı Zigon Sehpalar

Zigon sehpa modelleri salon, oturma odası ve ofis ortamları için özel olarak tasarlanır. Dekorasyonların tamamlayıcı parçalarından biri olan bu ürünler zengin renk ve desen çeşitliliğine sahiptir. Ahşap ve metal profil üzerine oluşturulan zigon sehpaların bazılarında tekerlek sistemi de bulunur. Çoğunlukla 3’lü ve 4’lü olarak tasarlanan zigon sehpaların yapımında masif ahşap ve yonga levha gibi malzemeler de kullanılır. Zigon sehpa seçerken mobilyalarınızın ahşap yapısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Zigon sehpa beyaz, ceviz, meşe gibi renklerde üretilir. Bu ürünleri orta sehpalarınızla takım halinde satın alabilirsiniz. Köşeli ve yuvarlak tasarımlı modellerden dilediğinizi seçip evinizin dekorasyonunu hareketlendirebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Zigon Sehpa Çeşitleri

Zigon sehpa çeşitleri çok amaçlı kullanım imkanı sunar. Misafirlerinize yapacağınız ikramları yerleştirmek, kitabınızı ya da kahvenizi koymak, koltuğunuzda rahat bir pozisyonda otururken bilgisayarınızı kullanabilmek için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. En sık kullanılan zigon sehpa 3 lü set halinde sunulanlardır. Büyük, orta ve küçük boy sehpalardan oluşan bu ürünler yaşam alanlarınıza renk katar. Mermer desenli, doğal ahşap görünümlü, çeşitli motiflerle süslenen zigon sehpalardan zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Gösterişli bir dekorasyonunuz varsa altın ya da gümüş rengi ayakları bulunan ışıltılı modelleri de tercih edebilirsiniz. Işıltılı zigon sehpa 4 lü set olarak karşınıza çıkar. Tasarımı ile göz dolduran zigon sehpalar yaşam alanlarının ayrılmaz parçalarıdır.

Uygun Fiyatlı Zigon Sehpalar ÇiçekSepeti’nde

Zigon sehpa takımı dekoratif aksesuarlarınızı ve saksılarınızı sergilemek için de oldukça idealdir. Servis kolaylığı da sağlayan zigon sehpaları salonlarınızdan eksik etmek istemezsiniz. Zigon sehpa fiyatları tasarıma ve malzeme yapısına göre farklı aralıklarda sunulur. Bütçenize ve tarzınıza en uygun modelleri seçerek keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü zigon sehpa tasarımlarını uygun fiyat fırsatları ile ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.