Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Zil, Alarm

Olta balıkçılığı keyif verirken sakinleştiren, dinlendiren ve heyecan verici avlanma çeşitlerinden biridir. Balıkçılıkta doğru ve kullanışlı ekipmanların kullanılması ile öne çıkar. Balık tutarken olta, kamış, misina, olta iğnesi, şamandıra, kurşun, olta zili, balık zili, sesli ve ışıklı balık alarmı gibi malzemeler gerekir. Amatör ve profesyonel balıkçılar, tutulacak balık türüne ve av yapılacak suya uygun şekilde bu malzemeleri titizlikle seçer. Bu malzemeler arasında olta alarmları; sesli ve ışıklı halleriyle balıkçılığı daha keyifli hale getiren malzemelerdir. Aynı zamanda bu malzemeler, balık tutmanın zorlaştığı koşullarda ve yerlerde kolaylık sağlar.

Arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle balık tutmanın tadını çıkarırken sesli ve ışıklı balık alarmı, balık tutmayı daha eğlenceli ve verimli hale getirir. Deniz veya göl kenarında günün tadını çıkarırken ışıklı ve sesli olta alarmları balık tutmanın da keyfini arttırır. Doğru ve kullanışlı balık avı ekipmanları balık tutmaya ayırdığınız zaman ve emeğin karşılığını almanızı sağlar. Balık ve olta zilleri ile balık tutmanın keyfini çıkarmak ve sabrınızın karşılığını almak daha kolaydır.

Sesli Işıklı Olta Balık Alarmları ile Balık Tutmak Daha Keyifli

En iyi sesli ışıklı balık alarmlarını ÇiçekSepeti sizlere sunarak balık tutma keyfinizi arttırmayı amaçlar. Olta alarm setleri hem daha kolay balık tutmak isteyenlerin hem de tutulan balık sayısını arttırmak isteyenlerin vazgeçilmez malzemelerindendir. Her koşulda kaliteli ve doğru malzemelerden ödün vermemek avcılıkta verimi artırır. En iyi zil, alarm çeşitlerini oltanın uzakta bırakıldığı zamanlarda bile balıkçılara rahatlık sağlar.

Sesli Olta Balık Alarmları ile Olta Hırsızlığından Kolayca Korunun

Avcılık açısından kolaylık sağlayan olta zili balık alarmları özellikle kalabalık yerlerde olduğunuzda sizi olta hırsızlığına karşı da korur. ÇiçekSepeti’nden aldığınız en iyi zil ve alarmları tüm olta ekipmanlarınızın hırsızlığa karşı güvenliğini sağlar. Olası hırsızlık durumu sonucunda tekrar tüm malzemeleri almak yerine, en başta ÇiçekSepeti’nden ucuz olta alarm setini satın alabilirsiniz. En iyi sesli balık alarmları duyulması açısından uygun desibelde ayarlanır.

Işıklı Olta Balık Alarmları ile Gece Balık Tutmanın Keyfini Çıkarın

Gece balıkçılığı için özellikle ucuz fiyatlı LED ışık uyarılı olta balık alarmları tercih edilir. Özellikle karanlıkta misinayı takip etmek zorlaştığı için gece balıkçılığında ışıklı balık alarmları size rehberlik eder. Alarm cihazındaki pillerin 1 ile 2 yıl arasında ömrünün olması avantaj sağlar. Çok hassas olmasının yanı sıra oltaya zarar vermeyen, kolayca kurulabilen ve yer kaplamaz yapısı tercih sebepleri arasında yer alır. Alarm, oltaya takar takmaz devreye girer ve başka bir ayara ihtiyaç duymaz.

En iyi balık alarmları ile balık tutmanın keyfi artar. Balıkçılık ekipmanlarının yanında yemi oltaya bağlamak ve atmak ne kadar önemliyse oltaya balık vurduğunda doğru zamanda çekmek de bir o kadar önemlidir. Balık vurmaya başladığı anda doğru zamanı kollayıp misinayı toplamaya başlamak için ışıklı ve sesli olta alarmları en doğru tercihtir. İster karada ister denizde balık tutmak için en iyi balık alarmlarını ÇiçekSepetin’den satın alabilirsiniz. Uygun ve kolaylaştırıcı malzemeler balık tutarken sakinliği ve heyecanı bir arada sağlayan vazgeçilmez bir deneyim sunar. Üstelik lezzetli balıkların tadını doyasıya çıkarmak da bu keyifli aktivitenin en güzel ödülü olacaktır. En iyi olta alarmları ile balık tutmak daha eğlenceli hale gelir. Balık tutmayı verimli hale getirmenin yolu doğru ekipmanlardan geçer. Hem balıkları hem uygun fiyatları kaçırmadan sesli ışıklı olta balık alarmlarını ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.