İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bahçe Sandalyesi ve Tabure

Yaz gelince bahçelerin, balkonların keyfi bir başka olur. Mis gibi temiz havanın içinde zaman geçirmek, her şekilde iyi gelir. Bahçelerde ve balkonlarda keyifle vakit geçirmek için kullanılabilecek bazı ürünler vardır. Bahçe sandalyesi, tabure ve bahçe mobilyaları bu tarz eşyaların başında gelir. İç ve dış mekanlarda keyifle kullanabileceğiniz bu ürünler, geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Evinize, bahçenize ve dekorasyonuna uygun bahçe sandalyesi, tabure ve mobilya çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Siesta,Comfort, Weblonya gibi markaların farklı ürünlerini hem sevdikleriniz hem de kendiniz için satın alabilirsiniz!

Kullanışlı Bahçe Sandalye ve Tabureleri ile Bahçenizi Güzelleştirin

Bahçe sandalyeleri ve tabureler çok çeşitli kumaşlardan, materyallerden üretilebilir. Oldukça fazla çeşidi bulunan bahçe sandalyesi ve tabureler, dayanıklı oluşlarıyla da ön plana çıkarlar. Farklı tasarımları bulunan sandalye modelleri arasından zevkinize ve dekorasyonunuza uygun olanı seçerek evinizi mükemmel bir tarz katabilirsiniz!

 • Zevkinize uygun olarak bambu, plastik, ahşap ya da döküm bahçe sandalyesi modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Bazı sandalyeler takım halde bazı sandalyeler takım halde satılır. İhtiyacınıza ve isteğinize göre ideal ürünü geniş ürün yelpazesi arasından seçebilirsiniz.
 • Bahçe sandalyesi modelleri arasında katlanabilir, sallanır ve normal dört ayaklı sandalyeler vardır. 
 • Farklı renk ve desenlere sahip olan bahçe sandalyeleriyle tabureler, her zevke ve bütçeye hitap eden seçeneklere sahiptir. 
 • Dilerseniz farklı renkteki sandalyeleri seçerek kendi bahçe sandalyesi takımınızı oluşturabilirsiniz. 
 • Tekli, ikili ve üçlü opsiyonlara sahip olan farklı tasarımlarda bahçe sandalyesi çeşitleri arasından bahçeniz için ideal modeli seçebilirsiniz.
 • Ayrıca sandalyelerin daha rahat olması ve uzun süre kullanılabilmesi için ekstra sandalye minderi çeşitleri kullanabilirsiniz.

Bahçe sandalyelerinin fiyatları ürünün modeline, set olup olmamasına, ürünün yapımında kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı bahçe sandalyesi ve tabure modellerini ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilirsiniz!

Bahçe Sandalye ve Taburesi Nasıl Seçilir?

Bahçelerde sıklıkla kullanılan bahçe sandalyesi mobilyaları arasında en sık tercih edilen modeller plastik sandalyelerdir. Plastik sandalyeler hem temizlenmesi kolay olduğu için hem de yağmur ve benzeri sulara dayanıklı oldukları için bahçelerde sıklıkla tercih edilir. Bir diğer bahçe sandalyesi modeli hasır sandalyelerdir. Dekoratif bir görünüme sahip olan hasır sandalyeler, bahçenize farklı bir hava katar. Katlanabilir demir sandalyeler ise yer kullanılmadıklarında yer kaplamadıkları için sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda bu sandalyeler kolayca kamp ve benzeri outdoor aktiviteler için taşınabilir. Ahşap sandalyeler de bahçelerde sıklıkla tercih edilen trend ürünlerdendir. Aile sohbetleri, akşam yemekleri için büyük masalarda etrafında toplanıldığında ahşap sandalyeler bu keyifli ana eşlik eder. Sallanan bahçe sandalyeleri de en sık tercih edilen ve rahatlığıyla ön plana çıkan bahçe sandalyesi modellerinden biridir. Doğanın içinde, huzurlu ve rahat bir dinlenme molası için siz de bahçe sandalyesi modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz!

 • Öncelikle bahçe sandalyesi veya taburesi seçerken bahçenizin boyutunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Çok büyük bir bahçe için seçeceğiniz çok küçük sandalyeler ihtiyacınızı karşılamayabilir. Veya küçük bir bahçe için çok büyük bahçe sandalyeleri seçerseniz sıkışıklık dolayısıyla keyfiniz kaçabilir.
 • Rahatlık da bahçe sandalyesi seçimindeki en önemli hususlardan biridir. Keyifli saatler geçirmek için satın alacağınız sandalyelerin rahatsız olması sizi mutlu etmez. Size uzun süre rahat oturma imkanı sunacak bahçe sandalyesi ve taburesi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 
 • Daha pratik ve taşınabilir bahçe sandalyesi ya da taburesi arıyorsanız katlanabilir modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Dış mekanda kullanacağınız ürünlerin malzemesi de önemli olduğu için seçtiğiniz sandalye ya da taburenin mevsim şartlarına uyum sağlayacağından emin olmanız gerekir.

Alanında öncü markaların çeşitli ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı bahçe sandalyesi ve tabure modellerini online olarak inceleyip kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.