İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Banyo Dolapları

Banyo dolaplarının dekoratif görünümleri önemli olduğu kadar işlevsellikleri de önemlidir. Siz de hem dekoratif hem işlevsel olan çeşitl banyo dolapları sayesinde banyonuzda daha fazla depolama alanı oluşturabilirsiniz. Modüler ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşan banyo mobilyaları ile görsel ve estetik bütünlük yaratırken yerden de kazanabilirsiniz. Özgün tasarım ve farklı malzeme seçeneğine sahip olan ürünlere ÇiçekSepeti sayesinde ulaşabilir, banyonuzda yeni bir tarz oluşturabilirsiniz!

İhtiyacınıza Uygun Banyo Dolaplarına Hemen Ulaşın

Banyoda saklama alanı kazanmak gibi ergonomik kullanım avantajı sunan banyo dolapları, küçük banyoların bile düzenli ve şık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Banyonuzun boyutuna göre ihtiyacınızın olan farklı ölçülerdeki dolaplar ile banyonuzun görüntüsüne estetik bir dokunuş katabilirsiniz.

Asma banyo dolapları, alandan tasarruf edilmesine yardımcı olan ergonomik tasarımları ile büyük ya küçük olsun her banyo için şık bir alternatif oluşturur. Asma dolap seçeneği sadece üst modüllerde değil aynı zamanda alt modüllerde de bulunur. Dolabı çoğunlukla ıslak kalan zeminden koruyan ayaksız asma dolap modelleri, daha uygun bir seçim olabilir. Alt modüller kimi zaman sadece estetik bir görüntü sunarken kimi zaman da farklı ölçülerdeki çekmece ve raflarıyla birçok eşyayı saklama alanı oluşturabilir. Suyun yanında ısı ve neme karşı da dayanıklı olacak şekilde MDF’den üretilen ayaklı banyo dolaplarını tercih ederek temizlik işlemini kolay bir hale getirebilirsiniz.

İşlevsel Özellikler ile Donatılan Banyo Dolabı Modelleri

Banyonuza seçeceğiniz şık tasarımlı ve fonksiyonel özelliklere sahip dolaplar ile konforlu bir kullanım kolaylığına kavuşabilirsiniz. Banyoda büyük bir alan kaplayan çamaşır makinelerinin sığabildiği dolaplar, şık görüntünün yanında çamaşır makinesinin korunmasını sağlar. Bu dolapların üst kısmını kapaklı ya da raflı asma dolaplarla destekleyerek ekstra bir depolama alanı elde edebilirsiniz. Üst modüllerin LED aydınlatma sistemiyle tasarlanan aynalı modelleri, derin rafları ve kolaylıkla kapanan mıknatıslı sistemi ile konforlu kullanım imkanı sunar. Lavaboların üzerine yerleştirilen bu modeller, kişisel bakım malzemelerini yerleştirmek için de oldukça ideal. Alt kısmı çamaşır sepeti olarak kullanın ve üst bölümü kapaklı bölmelerden oluşan dar uzun banyo dolapları ise her yere kolayca sığar. Küçük bir banyoya sahipseniz, bu modellerin kurtarıcı özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Kullanışlı ve Çok Amaçlı Banyo Dolapları

Ahşap, MDF ve kaliteli plastik maddelerden üretilen çok amaçlı dolap modelleri, kullanışlı tasarımları sayesinde banyonuzun terli toplu ve estetik görülmesine olanak tanır. Ürün seçenekleri arasında yalnızca lavabo üzerine yerleştirilen dolaplara değil, klozet üstüne yerleştirebileceğiniz raflı ve açık tasarımlı dolap modelleri de yer verilir. Kağıt havlu ya da tuvalet kağıdı gibi temizlik malzemelerini yerleştirebileceğiniz dolaplar ile banyonuzun daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok sayıda raf ve bölmeleri olan banyo dolaplarına ise kağıt havluların yanında el-yüz kurulama havlularını, deterjanları, fırçaları ve temizlik süngerlerini yerleştirerek dağınık görünümün önüne geçebilirsiniz. Gerek asma dolap modellere gerek klozet üstü çok amaçlı dolap modellerine ve çok daha fazlasına ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz. Her banyonun ölçülerine, tasarımına uygun ve ihtiyacınız olan modelleri online olarak kolayca satın alabilir, alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

Ergonomik Banyo Dolabı Setleri

Banyo dolapları tek tek satın alınabileceği gibi set halinde de satışa sunulur. Set içerisinde lavabo altı dolap, aynalı dolap ve boy dolapları gibi farklı seçenekler bulunur. Farklı modüller ve kombinasyonlar arasından banyonuzun tasarımına ve alanına uygun olarak dilediğiniz modele ÇiçekSepeti ile kolayca ulaşabilirsiniz. Şık ve kullanışlı yapıları ile konforlu alanlar oluşturmanızı sağlayan bu ürünler, kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanımlara elverişlidir. Hemen şimdi en kaliteli ve çarpıcı tasarımlara sahip banyo dolaplarını, ÇiçekSepeti’nin güvenli alışveriş ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla satın alabilir, evinizi istediğiniz tarza dönüştürebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.