Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Banyo Tartısı

Eyvah son günlerde kilo mu aldınız acaba? Hassas ölçüm yapabilen banyo tartısı, vücudunuzda oluşan  her değişimi fark etmenizi sağlıyor. Daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için geliştirilen ürünler sayesinde anlık artışlardan haberdar olabilirsiniz. Dijital özellikteki modeller farklı desenlerle bütünleşerek banyolarda göz alıcı detaylar yaratıyor. Vücut analizi yapabilen banyo baskülleri, hassas sensörler sahiptir. Bu sayede vücudunuzdaki tüm değişimleri doğru analiz etmeyi başarır. Tüm aile bireylerinin verilerini depolama hafızası ile çoklu kullanıma uyumludur. 

Dijital ve Mekanik Banyo Tartısı İle Sağlıklı Günlere Merhaba 

Farklı markalar tarafından sağlanan dijital banyo tartısı, 180 kiloya kadar ölçüm yapabilme detayı sunuyor. Bambu ve cam materyallerin kullanıldığı elektronik banyo tartısı vücut kitle endeksi, yağ ölçümü, kas ve kemik yoğunluğu gibi detaylandırmalar yapabilme becerisine sahiptir. Daha geleneksel kullanım sağlayan manuel banyo tartısı, uzun kullanım imkanı yaratıyor. Tam anlamıyla doğru ölçümler alabilmenizi sağlayan banyo tartısı mekanik sensörlerle en iyi sonuçları veriyor. Geniş ekranlara sahip modeller, metal kasaların sağlamlığını yansıtıyor. Uzun vadeli kullanımı olan ürünler farklı renkleri sayesinde her banyoya uygundur. 

Canlı Renklerin Sıcak Dokunuşu Banyo Tartısı ile Sağlıklı Bedenler 

Beyaz, pembe, mermer desenli ve ahşap renklerden oluşan geniş koleksiyona sahip banyo tartı çeşitleri arasından ihtiyaca yönelik seçimlerde bulunabilirsiniz. Yüksek hassasiyete sahip sensörler, LCD ekranlara destekleniyor. Her model farklı taşıma ve ölçme kapasitesine sahiptir. Pilli olan çeşitler, düşük pil seviye ikazı ile uyarı veriyor. Düşük güç ve aşırı yük göstergesi olan banyo tartısı önerileri arasında mekanik olanlar dikkat çekiyor. Temperli camdan üretilen modeller, kırılmaya dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Yağ ve kas ölçme özellikli banyo tartısı satın al seçimiyle kolay ve zahmetsiz olarak ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sunuluyor. 

Evin Her Alanında Kullanılabilen Banyo Tartısı ÇiçekSepeti Farkıyla Sizlerle Buluşuyor 

Banyolar dışında evinizin her alanında kullanım imkanı bulunan banyo tartısı fiyatları ile de uygundur. Klasik ve dijital seçimlerle öne çıkan modeller fiyatlarıyla da tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Yağ ve kas kütlenizin analizini yaparak sizi en doğru sonuçlara ulaştıran banyo tartı fiyatları, markaya ve diğer özelliklere göre belirleniyor. Siz de tüm tartı ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepetindeki çeşitlere göz atabilirsiniz. Kilo kontrolü yaparak sağlıklı bir yaşama ilk adımlarınızı atarak hafifleyebilirsiniz.