Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bluetooth Kulaklıklar

Elektronik markaları tarafından üretilen cep telefonu aksesuarları, birçok işlemi eller serbest şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bluetooth kulaklık modelleri, yürüyüşlerinizde ve antrenmanlarınızda aramaları cevaplamanızı ve müzik dinlemenizi sağlar. Kablo kullanımına gerek duymadığı için hareket özgürlüğü sunar. Ürünlerin her biri, değişik ses teknolojileriyle çalışır. Ayrıca, modellerin geniş renk skalasından tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. En iyi Bluetooth kulaklık çeşitleri ÇiçekSepeti’nde sizlere sunulur.

En Popüler Bluetooth Kulaklık Markaları ve Çeşitleri

Bluetooth kulaklıklar son dönemde oldukça popüler olan aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Büyük teknoloji firmaları kablosuz kulaklıklarda rekabet etmektedir. En iyi Bluetooth kulaklık markaları şu şekildedir;

Kablosuz kulaklıklar kullanımı yaygınlaştıkça markalarbirçok modelini ortaya çıkartmıştır. Bu modeller arasında en popüler olanlar kulak içi bluetooth kulaklık ve kulak üstü bluetooth kulaklık modelleridir. Bu modellerin kendi arasında çeşitli avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır.

Kablosuz kulaklık ya da wireless kulaklık olarak da adlandırılan bluetooth kulaklık fiyatlarını sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Teknolojisi

Kablosuz kulaklıklar, cep telefonunun yanı sıra kablo kullanmadan oyun konsolu, televizyon, bilgisayar, akıllı saat gibi birçok elektronik cihaza bağlantı sağlar. Bluetooth teknolojisine sahip olan ürünler, bağlantıyı mümkün kılan bir yazılım içerir. Bu yazılım sayesinde yakın cihazlarla anında eşleşir. Kullanmak istediğiniz cihaz ile radyo frekansları veya kızılötesi sinyaller yoluyla haberleşir. Ayrıca, birden fazla cihazla aynı anda bağlantı kurmanızı sağlayan teknolojilerle kolaylık sunar. Ürünlerin her biri temel olarak sesi iletme fonksiyonu taşır. Bu sayede en sevdiğiniz şarkıların yolculuğunuza ve antrenmanlarınıza eşlik etmesini sağlar. Ancak birçok ürün entegre mikrofona da sahiptir. Entegre mikrofona sahip Bluetooth kulaklıklar, hem arama yapmanıza hem de aramaları cevaplamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ürünlerin birçoğu gürültü engelleme teknolojisi içerir. Ortam gürültüsünü kulaklığın içindeki küçük mikrofonların aracılığıyla algılar. Gürültüyü yok etmek için ses sinyalini tersine çevirerek yükseltir. Ardından bir elektronik devre aracılığıyla sesi, müzik sinyaline geri ekler. Bazı ürünler, daha iyi yalıtım performansı için dijital sinyal işleme sistemiyle çalışır.

Öne Çıkan Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Kulak üstü kulaklıklar, başın üst kısmından geçer. Oldukça hafif tasarıma sahip olan ürünlerin ses kalitesi ve konforlu özellikleri, modellere göre büyük farklılıklar gösterir. Gürültüyü engelleyen ses yalıtımı ile donatılmış olan seçenekler, ses kalitesi için avantaj sağlar. Çift taraflı ses teknolojisini iyi şekilde ileten ürünlerin birçoğu, özel tasarım sayesinde terlemeyi önler. Kulak içi Bluetooth kulaklıklar ise üstün ses teknolojileri sayesinde oldukça net ses iletimi sunlar. Hoparlörlerinin dış kısmında konfor ve koruma için silikon bir uç yer alır. Silikon uç kulak kanalını doldurarak hoparlörden gelen sesin doğrudan kulağınıza iletilmesini sağlar. Taşınabilirlik ve çok yönlülük açısından oldukça konforlu özellikleriyle alternatifleri arasından ön plana çıkar. Seyahat ederken veya spor yaparken müzik dinlemeyi sevenler için en iyi seçenek olabilir. Ürünlerin klipsli modelleri de bulunur. Klipsli modellerin üzerinde yer alan küçük kanca, kulak kanadına yerleşir. Açık hava aktiviteleri ve çalışanlar için oldukça avantajlı olan ürünler, dış ortam seslerini de duymanıza yardımcı olur.

Bluetooth Kulaklıkların Avantajları

Bluetooth teknolojisiyle donatılan ürünler, cep telefonlarını ve alternatif mobil cihazları daha işlevsel hale getirir. Karmaşık bir ayar gerektirmeden cihazları birbiriyle eşleştirmeyi sağlayan bu sistem, kızılötesi teknolojisini bile geride bırakan en kaliteli ve ekonomik kablosuz bağlantı yöntemidir. Kullanıcılarına birçok avantaj sunar.

  • Sürüş güvenliği için cep telefonu görüşmelerinizi tamamen elleriniz serbest şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.
  • Bluetooth teknolojisine sahip kulaklık telefona dokunmadan arama yapmanızı sağlayacak tuşlarla çalışır.
  • Frekans atlama ve düşük güçlü kablosuz sinyaller sayesinde sesteki parazitlenmeyi önler.
  • Düşük güç sinyalleri sayesinde daha az pil gücü kullanır ve mobil cihazlarınızın pil ömrünü çok fazla etkilemez.
  • Dünya çapında kullanılan evrensel bir kablosuz teknoloji standardı olduğu için hemen hemen tüm elektronik cihazlarla uyum sağlar.
  • Bluetooth kulaklık fiyatları, birçok teknolojik aksesuara göre oldukça uygundur.

ÇiçekSepeti, kaliteli ve her bütçeye uygun ucuz bluetooth kulaklık modellerini sizler için bir arada sunar. Siz de Bluetooth teknolojilerinin getirdiği avantajlardan yararlanmak isterseniz, seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.