Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çakı

Günümüzde çok geniş bir kullanım alanına sahip olan çakıları; kampçılık, avcılık ve balıkçılık gibi outdoor faaliyetlerde kullanabilirsiniz. Ürünün kesme, vidalama, kablo sıkma, tırnak kesme, balık temizleme, konserve ve şişe açma, kanca sökme gibi birden çok sayıda işleve sahip olması, tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Bunların yanı sıra daha basit olarak tanımlanabilen tek fonksiyonlu cep çakıları ve estetik çakılar da oldukça fazla kişinin edindiği ürünler arasında yer alır. ÇiçekSepeti’nin zengin ürün yelpazesi içinde farklı markaların uygun fiyatlı çakılarına siz de hemen ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun çakıyı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Ergonomik Kamp Çakısı

Av çakısı ya da av bıçağı olarak da adlandırılan ve çok fonksiyonlu çakılar arasında yer alan kamp çakıları, özellikle outdoor faaliyetlerin vazgeçilmezidir. Kamp çakısının en önemli artısı ergonomik yapısıdır. Sağlam ve geniş bir gövdeye sahip olan kamp çakıları keskin ve kavisli bir uca sahiptir. Bu sayede ele kolayca oturan kamp çakısı, av için tercih edebileceğiniz en uygun çakılar arasında yer alır. Elinizin bir parçası gibi kullanabileceğiniz kamp çakısı kusursuz bir güvenlik hissi verir. Bir av faaliyeti olarak kabul edilen balıkçılık faaliyetlerinde de kullanılan kamp çakıları ise nispeten daha uzun bir gövdeye sahiptir. Bu sayede balık temizleme esnasında size kolaylık sağlar. Her türden faaliyetinize uygun, ihtiyaçlarınız için en ideal çakı bıçak çeşitlerine ulaşabilmek ve hemen sipariş vermek için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilirsiniz. Uygun fiyata sahip çok fonksiyonlu çakı koleksiyonunu inceleyebilir, sizin için en uygun ürünü seçip hemen satın alabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu İsviçre Çakısı

Çok amaçlı çakı olarak bilinen İsviçre çakısı, birçok işlevi bünyesinde barındırmasıyla diğer çakı çeşitlerinden ayrılır. Yanınızda bulunduracağınız tek bir aletle hem yerden hem ağırlıktan tasarruf ederek hemen hemen tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birçok markanın farklı İsviçre çakısı modeline koleksiyonunda yer veren ÇiçekSepeti’nde bıçak ve delme bıçağı, makas, testere bıçak, tırnak törpüsü ve temizleyicisi, tirbuşon, şişe ve konserve açacağı, düz ve yıldız uçlu tornavida, kanca, anahtar halkası, kablo sıyırıcı, puro kesici, büyüteç, balık pulu temizleyicisi, eğe, cetvel, kürdan, cımbız ve pusula gibi birçok farklı fonksiyona sahip çok fonksiyonlu çakıları inceleyebilirsiniz. Yüksek seviyede kullanım kolaylığı ve dayanıklılık sunan İsviçre çakısı modellerine ÇiçekSepeti’nin renkli dünyası aracılığıyla kolayca sahip olabilirsiniz. Çok fonksiyonlu çakılar; geziye çıktığınızda, kamp yaparken, kısacası her türlü doğa aktivitesinde size eşlik ederken ateş yakmak, ağaç budamak, yakaladığınız balıkları temizlemek, şişe ve konservenizi açmak ve yiyeceklerinizi dilimlemek için en ideal çözümü sunar. Bu ortamların yanı sıra gündelik faaliyetlerinizde de çok fonksiyonlu çakıları kullanabilirsiniz. Vida sıkarken ya da sökerken, kablo ucu açarken, bıçaklarınızı bilerken ya da tırnaklarınızın bakımını yaparken de çok fonksiyonlu çakınızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Çakı Bıçak ÇiçekSepeti’nde

Av ve kamp faaliyetleri için tercih edilen ergonomik ve estetik çakılar ahşap ya da metal gövdeye sahip olabilirken çok fonksiyonlu çakılar ise ağırlıklı olarak paslanmaz metal parçalardan oluşur. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan çok fonksiyonlu çakı bıçaklar arasında farklı desen ve renk seçenekleri de yer alır. Aydınlatma, zaman göstergesi ve ölçüm sistemleri gibi artı fonksiyonların da bulunabildiği çok fonksiyonlu çakılar oldukça cazip kullanım seçenekleri sunar. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı çok fonksiyonlu çakı seçeneklerini siz de inceleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinden ihtiyacınıza ve beğeninize uygun olan ürünü kolayca seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.