Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Cilt Bakım

Tüm kadınlar sağlıklı görünen ve pürüzsüz bir şekilde ışıl ışıl parlayan bir cilt yapısına sahip olmak ister. Ancak bunun yolu düzenli olarak cilt bakımı yapmaktan geçer. Geçmiş yıllarda cilt bakımı için güzellik salonlarından başka seçenek olmasa da bugün birçok işlemi evde kendi başınıza uygulayabilirsiniz. Yaşlanma karşıtı kremler sayesinde cildinizi kontrol altında tutabilir, cilt temizleyicileri ile siyah nokta ve akne sorunlarını yok edebilir ya da roller ürünlerle yüzünüzdeki kan dolaşımını hızlandırabilirsiniz. Kaş kirpik bakımı ürünleri, dudak balmı çeşitleri, çatlak ve selülit kremleri gibi cilt ürünleri uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde yer alıyor!

Yüz Temizliğinde Kullanılan Cilt Bakım Ürünleri

Cilt sorunlarının hemen hemen büyük bir kısmı makyaj malzemelerinin kalıntıları ya da şehir hayatının yoğun kiri sebebiyle yaşanır. Cilt temizliğinizi düzenli olarak yaptığınız takdirde yüzünüzde oluşan leke ve sivilcelerden kurtulmanız mümkün. Ancak kusursuz bir cilt temizliği için doğru ekipmanları da kullanmanız gerekir. Silikonlu ve titreşimli yapısı ile öne çıkan yüz temizleme cihazları son yılların gözde ürünleri arasında yer alıyor. Silikonlu yapısı cildinizi tahriş etmeden temizlerken, titreşim özelliği ise kan dolaşımını hızlandırır ve cildinizin kısa süre içinde sağlıkla ışıldamasına yardımcı olur. Benzer bir etki için farklı başlıklar içeren masaj aletlerini de tercih edebilirsiniz. Masaj aletlerinin yumuşak fırçası hızlı bir şekilde dönerken cildinizdeki ölü deriyi temizler ve siyah noktaların da temizlenmesini sağlar. Kısa zamanda sağlıklı bir cilde sahip olmak isterseniz, ÇiçekSepeti’nde yer alan temizlik cihazlarını inceleyebilir ve kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz.

Cilde Doğrudan Uygulanan Bakım Ürünleri

Düzenli olarak cilt temizliği yaptığınız halde cildinizin daha solgun göründüğünü ya da önceden var olmayan lekelerin oluştuğunu düşünüyorsanız vitamin eksikliği yaşıyor olabilirsiniz. Beslenme düzeninize dikkat ettiğiniz zamanlarda bile cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin desteğini sağlayamıyor olabilirsiniz. Ancak doğrudan cilde uygulanan ve güçlü formüller ile hazırlanan cilt serumlarını kullanarak bu sorunun önüne geçmeniz mümkün. Tüm dünya kadınları tarafından tercih edilen markaların hyaluronik asit ve vitamin B5 içeren serum ürünleri cildinizin kaybettiği nemi yeniden kazanmasını sağlar. Cildinizin bariyer işlevini de stabilize eden bu ürünler, doku gelişimini hızlandırır ve daha pürüzsüz bir görünüm elde etmenize katkı sunar. Kadınların güvenini kazanmayı başaran markalar yaşlanma belirtileriyle mücadele eden serumlar da sunuyor. Anti-Aging serumlarını, kırışıklıklar ve derin çizgiler üzerinde uygulayabilirsiniz. Cilt hatlarını yapılandıran serumları düzenli olarak kullandığınız takdirde daha sıkı bir görünüme ulaşmanız mümkün. ÇiçekSepeti’nde farklı cilt tiplerine ve cilt sorunlarına yönelik serum ürünlerini de bulabilir ve ekonomik fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Rengi Düzenleyen Cilt Ürünleri

Geçmiş yıllarda yaşadığınız sivilcelerden kalan ya da güneşin zararlı ışınları sebebiyle oluşan cilt lekelerinden kurtulmak isterseniz farklı leke kremleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Leke kremlerinin içeriğinde yer alan arbutin, kolajen, amino asit ya da UVA-UVB filtreleri cildinizi yeni leke oluşumuna karşı korumaya aday. Gece ve gündüz için ayrı formüller ile sunulan leke kremlerine, ÇiçekSepeti’nin ekonomik setleri sayesinde bir arada sahip olabilirsiniz. Leke kremleri arasında güneş koruma filtrelerine sahip olan ve pigmentasyon düzenleyici arbutin içeren çeşitler de yer alıyor. Çil görünümünden kurtulmak isteyenler için de farklı seçenekler üretiliyor. Çil lekelerine karşı sunulan ürünler arasında bezelye özlü kremler bir hayli öne çıkıyor. Farklı cilt problemleri ile mücadelenizde size yardımcı olmaya aday cilt bakım ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Makyaj temizleyicileri, maske, peeling scrub çeşitleri ve sayısız cilt bakım ürünü için ekonomik fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

İlişkili Kategori:

» Vücut Pudrası