Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Diyetisyenler Günü

6 Haziran sağlıklı yaşama doğru giden uzun yoldaki en etkili rehberler olan diyetisyenlere özel bir gün olarak kutlanıyor. Özel günlerin vazgeçilmez bir parçası olan ÇiçekSepeti 6 Haziran Diyetisyenler Günü için sunduğu harika hediye seçenekleri diyetisyenleri mutlu etmenize yardımcı oluyor. Geniş ürün yelpazesinde yüzlerce çiçek seçeneğine yer veren ÇiçekSepeti birçok farklı hediye çeşitiyle de değer verdiğiniz diyetisyenlerin bu özel gününü kutlamanızı, onları daha iyi ve özel hissettirmenizi sağlıyor.

Diyetisyenler Günü'nde Yüzlerde Tebessüm Uyandırın!

Özel günlerinde insanları çiçekle mutlu etmek, yüzlerinde tatlı bir tebessüm oluşturmak yapılabilecek en anlamlı jestlerden biridir. ÇiçekSepeti çiçek aranjmanıyla sevdiklerinizi mutlu etmeye hazırlanıyor. Birbiriyle uyumlu, bakımı kolay ve muazzam güzellikte kokuları olan taze çiçek aranjmanları hem ev hem de iş yerine gönderilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alıyor. Sadelik ve asaletten yana olanlar için tekli ya da çoklu orkide saksıları, dikkat çekici ve tutkulu kişiler için gül aranjmanları gibi seçenekler bulunuyor. Ev ve ofise gönderilebilecek diğer çiçek alternatiflerinden saksı çiçekleri de ÇiçekSepeti'nde en şık hallerine bürünüyor.

Çiçek aranjmanları ya da saksıları daha da renklendirmek ya da özelleştirmek isterseniz seçebileceğiniz farklı saksı alternatifleri de ÇiçekSepeti'nde yer alıyor. Porselen ve cam saksı seçeneklerinden kimileri renkleriyle dikkat çekerken kimileri de modelleriyle fark yaratıyor. İlave edebileceğiniz küçük oyuncaklar, notlar, saksı üzerine bastırabileceğiniz fotoğraf, isim gibi detaylar hediyenizi daha da özel kılıyor.

Premium kutu içerisinde hazırlanan lilyum, orkide ya da gül seçenekleri hediye gönderdiğiniz diyetisyene kendisini çok özel hissettirirken, terarium ve bonsai seçenekleri kalıcılığıyla ona uzun yıllar sizi hatırlatıyor.

Diyetisyenler Günü'ne Özel Hediye Tasarlayın

Hastanede ya da kendi ofisinde çalışan diyetisyenlerin işi daha çok masa başındaki görüşmelerle sürer. Masa üzerinde kullanılabilecek kişiye özel hediye seçenekleri ÇiçekSepeti’nin en seçkin ürünleri arasında yer alıyor. Dijital baskıyla isim, fotoğraf, meslek gibi bilgilerle tasarlayabileceğiniz rengarenk kupalar diyetisyenler günü için harika bir hediye seçeneği oluştururken her kullanıldığında sizi hatırlatıyor. Yine kişiye özel defter, kalem kartvizit seti gibi hediyeler hem masada çok şık duruyor hem de işlevsel bir hediye alternatifi yaratmış oluyor. Dekoratif taş isimlikler günümüz trendlerine uygun, modern ve ilgi çekici bir hediye olabilirken kişiye özel Yılın En İyi Diyetisyeni Oscar Ödülü heykelciği de esprili bir hediye olarak masaları süsleyecek.

Kişiye özel tasarlayabileceğiniz masa ya da duvar saatleri de işlevsel hediye seçenekleri arasında. Sizi de hatırlatacak saatler şıklıkları ve tarzlarıyla çok sevilecek anlamlı hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Size sadece saati nasıl daha özel kılabileceğinizi ve tasarlayacağınızı düşünmek kalıyor.

Diyestisyenler Günü'ne Özel Hediyeler

ÇiçekSepeti’nde hem seçtiğiniz çiçeğin yanında gönderebileceğiniz hem de tek başına gönderebileceğiniz çok lezzetli çikolata seçenekleri var. Zarif ambalajı ve şık kutularıyla dikkat çeken ve kahveli, sütlü, frambuazlı gibi farklı tatlar barındıran Premium çikolata kutusu seçeneklerle birlikte kişiye özel olarak hazırlayabileceğiniz sütlü harf çikolata seçenekleri de damaklarda iz bırakıyor. Sadece çikolata olmasın farklı lezzetler de katayım derseniz çikolata kaplı truf ve kurabiye buketleri diyetisyeninizin yüzünde kocaman bir gülümseme bırakabiliyor.

ÇiçekSepeti Sevdiklerinizi Diyetisyenler Günü'nde Mutlu Ediyor!

ÇiçekSepeti'nde yer alan geniş ürün yelpazesi diyetisyeninizi de mutlu ediyor. Hızlı ve güvenli alışverişi özenli teslimatla birleştiren ÇiçekSepeti hayatınızdaki özel insanlara daha değerli hissettiriyor. 6 Haziran Diyetisyenler Günü’nde diyetisyeniniz sizin seçiminizle ve ÇiçekSepeti’nin aracılığıyla harika bir gün geçirecek. Diyetisyen yakınlarınız sadece özel günlerde değil her zaman mutlu etmek istiyorsanız Diyetisyenlere Özel Hediyeler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.