İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Dizüstü Bilgisayar (Laptop)

Masaüstü bilgisayarınızın performansından memnunsanız ancak gün içerisinde yanınızda taşıyabileceğiniz bir bilgisayar almayı arzu ediyorsanız, ÇiçekSepeti'nde birbirinden güçlü dizüstü bilgisayar laptop modelleri sizleri bekliyor. Dizüstü bilgisayar laptop modellerinin teknolojiye sırtını yaslaması sayesinde artık hayal dahi edemeyeceğiniz fonksiyonlara sahip ürünler karşınıza çıkıyor. ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla satın alıp kullanabileceğiniz veya işlevsel bir hediye olarak sevdiklerinize alabileceğiniz laptop modelleri, taşıdığı özelliklerle herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Laptop Modellerinden Ultrabook’lara Uzanan Ürünler

Taşınabilir bilgisayarların esnekliğini bir kez bile olsa deneyimlediyseniz, laptop ve Ultrabook modelleri, çalışma ve eğlence süreçlerinizin vazgeçilmezi hâline gelebilir. Seçeceğiniz ürüne bağlı olarak giriş-üst segment donanım bileşenleriyle donatılan, ekran genişlikleri ve çözünürlükleri değişiklik arz eden dizüstü bilgisayar laptoplar, her türlü işletim sistemi ve uygulamayı çalıştırabilmenize olanak veriyor. Yerleşik web kameraları, mikrofonları ve zengin bağlantı noktaları sayesinde gereksinim duyduğunuz çevre birimlerini bağlayabileceğiniz ürünler, çok yönlü kullanıma uygun şekilde üretiliyor. İşlemci dünyasında tanınan markaların öncülüğünü yaptıkları Ultrabook modelleri ise laptop performansını, çok daha taşınabilir kasalarda sunmayı hedefliyor. Optik disk sürücü ve eski nesil bağlantı arabirimlerinden arındırılan, bu sayede hem ağırlık hem ebat bakımından daha kompakt kılınan ürünler, çalışmalarını seyahatlerinde de kesintisiz sürdürmek isteyenlere hitap ediyor. Bu noktada standart laptop’lar da Ultrabook’lar da prize bağlı ya da dâhili bataryalarıyla birlikte kullanılabiliyor. Genel itibarıyla bilgisayara tümleşik yapıdaki bataryalar, tercih edeceğiniz modele göre çıkarılabilir yapıda olabiliyor. Bu ürünlerin bataryaları ömrünü doldurduğu zaman haricen alacağınız bataryalarla bilgisayarınızı ilk günkü performansına yeniden getirebilirsiniz.

Oyuncuların Gönlünü Kazanan Dizüstü Bilgisayar Laptop Modelleri

Tasarımları bakımından geleneksel laptop çeşitlerinden ayrılırken donanım birimleri noktasında da sayısız değişiklik içeren oyuncu odaklı gaming laptoplar, sunduğu performansla masaüstü oyuncu bilgisayarlarıyla rahatlıkla yarışabiliyor. Eğer dilediğiniz her yerde, sevdiğiniz oyunları yüksek çözünürlükte ve grafik detay seviyesini kısmadan oynamayı istiyorsanız, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının sunduğu ürünleri ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz. İşlemci, ekran kartı, depolama birimi, soğutma birimleri gibi pek çok noktada kendine özgü çözümlere sahip oyuncu laptop’ları, hacimli kasaları sayesinde subwoofer gibi ses bileşenleri, çok sayıda fan ve hava tahliye kanalı bulunduruyor. Ayrıca böylesi ürünlerde çok sayıda bağlantı noktası yer alıyor. Ek bir monitör kullanmanızı gerektirmeyecek panel kalitesine sahip oyuncu bilgisayar ekranları, 240 Hz’e ulaşan ekran tazeleme hızları ve 4K’ya ulaşan çözünürlükler sunuyor. Bu modellerdeki klavyelerin RGB LED aydınlatmalı olması ise oyun süreçlerindeki motivasyonunuzu artırmanız açısından gayet önemli.

Tasarımcıların Dostu Mobil İş İstasyonları

İş yerinizdeki sunucu formundaki güçlü bilgisayarları kullanarak üç boyutlu tasarım işlemleri yapıyor, çalışmalarınızı evde ve seyahatte sürdürmeyi arzu ediyorsanız, çok güçlü donanım bileşenleri içeren mobil iş istasyonları sizleri bekliyor. Simülasyon uygulamaları, iterasyon tabanlı araçlar ve modelleme programları için optimize edilmiş işlemciler ve grafik işlemciler bulunduran ürünler, projeleriniz üzerinde dilediğiniz zaman çalışabilmenize fırsat tanıyor. Taşınabilirlik sınırlarını geçmeyen modeller mekanik sabit disklerin yanı sıra M.2 ya da NVMe yapısında SSD, sunucu sınıfı işlemci, profesyonel seri grafik işlemcisiyle güç kazanıyor. Genel olarak lisanslı işletim sistemleriyle birlikte sunulan iş istasyonu yapısındaki dizüstü bilgisayar laptop çeşitlerini, projelerinizden artakalan zamanlarda eğlence amacıyla da değerlendirebilirsiniz. Zira böyle modellerdeki donanımlar, hem multimedya içeriklerini hem de yeni nesil bilgisayar oyunlarını rahatlıkla çalıştırabiliyor. Şayet yeni bir dizüstü bilgisayar laptop almayı ya da sevdiklerinize armağan etmeyi planlıyorsanız, ÇiçekSepeti kataloglarında yer alan tüm modelleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.