Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Eczacılara Özel

Meslek grupları içerisinde önemli bir yer edinen eczacılar için hazırlanan birbirinden özel birçok ürün ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. Kişiye özel hazırlanan özel tasarım ürünlerden çiçek ve tatlı aranjmanlarına kadar çeşitli seçenekler arasından sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediye bulabilirsiniz. Eczacı sevdiklerinizin mesleklerine hitap eden tasarımlarda hazırlanan özel seçenekler ile Eczacılar Günü'nde onları mutlu edecek hediyeler alabileceğiniz gibi onların yoğun ve yorgun zamanlar geçirdiğini düşündüğünüz zamanlarda da yüzlerini güldürebilirsiniz.

Eczacılara Özel Renklerde Çeşitli Aranjmanlar

Sağlık sektörünün her alanına hakim olan beyaz ve kırmızı renkler eczacılıkta da kendisini gösterir. Eczacı sevdiklerinize, mesleklerine verdiğiniz değeri göstermek için beyaz ve kırmızı renklerde hazırlanan çeşit çeşit aranjmanlardan birini satın alabilirsiniz. Bu renklerde hazırlanan gül aranjmanları iyi bir tercih olduğu gibi özel cam vazolarda bulunan seçenekleri ile oldukça zarif bir hediye olarak kendisini gösterir. Sevgi ve zarafetin bir sembolü olan orkideler de eczacılar için tercih edilebilecek çiçekler arasındadır. Beyaz papatyalar da aynı şekilde sipariş verebileceğiniz zarif seçenekler arasında kendisini gösterir. Sevdikleriniz için renkli bir çiçek düşünüyorsanız eğer renkli papatyalardan oluşan aranjmanları tercih edebileceğiniz gibi hüsnüyusuf veya lavanta da satın alabilirsiniz.

Aranjmanlar içerisinde çiçek demetleri şeklinde dizayn edilen, çikolata ve kekler bulunur. Bu aranjmanlar sevdiklerinize hem tatlı bir gün geçirmesini sağladığı gibi hem de kendisini oldukça özel hissettirir. Tatlı aranjmanları özel vazolar içerisinde genellikle çiçek tasarımlarıyla üretilir ve tazeliğini koruyacak şekilde teslim edilir. Aynı şekilde meyve sepetlerini de farklı ve ilgi çekici bir hediye olarak düşünebilirsiniz.

Eczacı Sevdiklerinizi Özel Hissettirecek Sürprizler

Mesleki hediyeler genellikle mesleklerin özelliklerini taşıyan ayrıntılarla doludur. ÇiçekSepeti, eczacılara özel hazırladığı birçok ürünle sizlerin yardımına koşarak sevdiklerinizin kendisini özel hissedeceği sürprizleri sizlere hazırlar. Kişiselleştirilebilir hediyeler ile sevdiklerinizin fotoğraflarını ve isimlerini ürünlere işletebilirsiniz. Örneğin üzerinde "Eczacı" yazan kupa bardaklara eczacı yakınınızın ismini yazdırabilir ve kendisine özel bir kupaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde çeşitli çiçek aranjmanlarının vazoları üzerinde de dilediğiniz fotoğrafı bastırabilir ve güzel bir not ekleyebilirsiniz. Eczane şeklinde tasarlanan mini bahçeler de oldukça mutlu edecek sürprizler arasında yer alır. Bu bahçeler de kişiye özel tasarlanabildiği için eczane ismi gibi ayrıntıları belirleyebilir ve her görüldüğünde yüzlerde tebessüm oluşturacak bir mini bahçe satın alabilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde saate her bakıldığında güzel bir ayrıntı görmesini istediğiniz eczacı yakınlarınıza kişiye özel hazırlanan duvar saatlerini tercih edebilirsiniz. Eczane ismini yazabileceğiniz bu saatler hem dekor olarak uyumlu bir hediye olduğu gibi hem de her "an" sizleri hatırlatacak değerli bir hediye olarak kendisini gösterir. Müşterilerinin ilaç siparişleri veya çeşitleri notlar için kullanacağı defter kalem setleri de kişiye özel hazırlanabilmesi sayesinde özel hediyeler arasında yer alır.

Her Gün Sizi Hatırlatacak Mesleğe Özel Hediyeler

Eczacı sevdiklerinizin masasında her daim bulunacak ve her gördüğünde sizleri hatırlatacak hediyeler de ÇiçekSepeti'nde sizleri bekler. Örneğin masa isimlikleri masadan ayrılmayacak ve sürekli en önde duracak ofis malzemelerinden biridir. Tıbbın ve eczacılığın sembolleri içerisinde yer alan Hygeia Kasesi gibi tasarımlar içeren masa isimlikleri eczacı sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden. İstenilen isim ve görselin eklenebildiği kalemlikler de sevdiklerinize sizleri hatırlatacak kişiselleştirilebilir hediyeler arasında. Eczane içerisinde dinlenmek istenilen zamanlarda kullanılacak ve sevdiklerinizi rahat hissettirecek özel tasarım eczacı yastıklarını da tercih edebilirsiniz.

Eczane içerisinde sürekli ayakta gezmek zorunda kalan eczacılar hastane çalışanları gibi özel ayakkabılar veya terlikler giyer. Eczacı yakınlarınızın yorgunluğunu almak ve her gün kullanabileceği rahat Crocs terlikler giymesini sağlamak da ÇiçekSepeti ile bir tık uzağınızda.