Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fairy ÇiçekSepeti’nde!

Bir P&G markası olan Fairy, 2010 yılından bu yana mutfaklarımıza misafir oluyor. En zorlu kirleri bile hızlı çözünebilen etkisiyle güçlendirilmiş içeriği sayesinde yok edip bulaşıklarınızın yeniden parlamasını sağlayan Fairy ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Zorlu Kirler Fairy İster

Bulaşık makinesinde kullanılmak üzere üretilen Fairy toz, sıvı ve jel formüller, hem makineyi hem makine içerisinde bulunan malzemeleri temizlemek ve korumak amaçlı üretilir. Her bir Fairy ürünü, farklı formüllerle geliştirilir. Bu özel formüller, farklı alanlarda güçlü etki gösteren birçok farklı ürünün ortaya çıkmasına neden olur. Böylelikle Fairy, alanında uzman çalışanları ve laboratuvar testleriyle etkili sonuç verecek doğru bileşenleri bir araya getirerek ev ve mutfak işlerinizde verimli sonuçlar almanızı sağlar.

Fairy Hepsi Bir Arada tabletler, güçlendirilmiş formülü ile kurumuş yağ ve kalıntıları temizler. Bu çok yönlü temizliği orijinal sıvısı ve toz formülü tek bir kapsülde birleştirerek gerçekleştirir. Ultra çözünür kapsüller sert ve preslenmiş tabletlere oranla daha hızlı çözünerek su içerisinde aktif hale gelir. Bu sayede makine program ayarlarını sürdürürken işin tamamlanması su içerisinde hızla harekete geçer. Jel içerisinde %5-15 iyonik olmayan yüzey aktif maddeler, oksijen bazlı ağartma maddeleri, polikarboksilatlar, %5’den az olmak üzere fosfonatlar, enzimler, parfümler, citronellol, limonen ve linalool bulunur. Tüm bu koruyucu ve temizleyici bileşenlerin yanı sıra pratik kullanımı da bu temizlik yöntemini benzersiz kılan bir diğer yanıdır.

Zorlu kirlerde ve birikmiş bulaşıklarda bile size iş bırakmayan Fairy ürünleri, online alışverişe özel indirimlerle ÇiçekSepeti’nde! Bulaşık derdinden kurtulmak için alışverişinizi tamamlayıp bulaşık makinenizin deterjan gözüne Fairy yerleştirmeniz yeterli!