Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hediye Kalem

ÇiçekSepeti, etkileyici ve değerli hediye seçenekleriyle sevdiklerinizine kendilerini daha özel hissettirebilmenizi sağlıyor. Kalemler; öğretmen, öğrenci, sanatçı ve yönetici gibi kişiler için mükemmel birer hediye seçeneği oluyor. Dolma kalemlerden renkli jel kalem seçeneklerine kadar farklı modellerin yer aldığı koleksiyonda kişiselleştirilmiş hediyeler de yer alıyor. Sevdiklerinizi mutlu etmek için ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarından yararlanarak hemen şimdi sipariş oluşturabilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Hediye Kalemler

Kırtasiye hayranı olduğunu bildiğiniz bir yakınınız, iş arkadaşınız veya yöneticiniz için yaratıcı ve işlevsel bir hediye arayışındaysanız, ÇiçekSepeti’nde yer alan birbirinden şık hediye kalem seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tükenmez kalem, dolma kalem, rollerball kalem, jel kalem ve kurşun kalem gibi seçeneklerin yer aldığı koleksiyonda tekli hediyelerin yanı sıra setler de bulunuyor. Çeşitli kalem türlerinin yer aldığı setler, tarz ve kullanım amacı konusunda tereddüt ettiğiniz zamanlar için tercih edilebiliyor. Yöneticiniz için şık ve sofistike bir hediye arıyorsanız dolma kalemleri tercih edebilirsiniz. Çelik, ahşap ve metal yüzeye sahip dolma kalemler, seçkin kutularda özenle paketlenerek sunuluyor. Birden fazla rengin bulunduğu setlere ek dokunuşlar eklemek için kişiselleştirme de yapabilirsiniz. Emeklilik veya terfi gibi durumlar için de isme özel roller kalem modellerini değerlendirebilirsiniz. Özel hediye kutusunda sunulan roller kalemleri, altın ve gümüş renklerde seçerek sevdiklerinize kendinizi daha özel hissettirebilirsiniz. Hemen şimdi en şık hediye kalem çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin zengin ofis-kırtasiye kategorisinde bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye Kalem Modelleri

ÇiçekSepeti, hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin kendini daha özel ve ayrıcalıklı hissetmesi için kişiselleştirme ayrıcalıkları da sunuyor. Kısa süre içerisinde seçtiğiniz hediyenin ölümsüz hale gelebilmesi için kalemlerin üzerine isim, mesaj, harf veya unvan gibi eklemeler yapabilirsiniz. Kıymet verdiğiniz öğretmeninizin ismini, yöneticinizin unvanını veya sanatçı bir arkadaşınızın en sevdiği motto’yu ekletebileceğiniz hediyeleri, aynı gün teslimat imkânıyla sipariş edebilirsiniz. Altın veya gümüş tonlarda yazılarla kişiselleştirilen kalemler, lüks hediyelik kutularda oldukça şık şekilde sunuluyor. Profesyonel ekipler tarafından özenle hazırlanan kişiye özel kalemlerin üzerindeki yazılar, herhangi bir deformasyon olmadan uzun yıllar korunuyor. Kişiselleştirilmiş ürünlerde kalemlerin üzerine olduğu gibi kutulara da baskılar yaptırabilirsiniz. Ahşap, metal, deri veya kadife gibi lüks kutularda sunulan ürünleri, kişiye özel hale getirmek için mesajınızı iletmeniz yeterli. Son dakikalarda sevdiklerinize özel ve farklı bir hediye vermek istiyorsanız, ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

En Seçkin Kalem Markaları ÇiçekSepeti’nde!

Teknolojinin gelişmesiyle dijitalleşme artsa da geleneksel not alma yöntemleri hâlâ geçerli. Bugün birçok kişi, iyi bir kaleme sahip olmanın niteliklerini takdir ediyor ve kalemlerin kullanımından keyif alıyor. ÇiçekSepeti’nde dünyaca ünlü markaların en prestijli kalem seçenekleri mevcut. Özel mürekkep veya kartuş setleriyle birlikte sunulan kalemler, hediye ettiğiniz kişinin uzun yıllar keyifle kullanabilmesine imkân sunuyor. Ajanda, not defteri, takvim ve diğer ofis malzemeleriyle zenginleştirebileceğiniz kalem setleri de bulunuyor. Eğlenceli tasarımlar ve renklerden oluşan kalemler, öğrenciler için harika bir hediye oluyor. Ergonomik ve özel tasarımlar, öğrenciler tarafından tüm okul hayatı boyunca kullanabiliyor. Küçük çocuklar için parlak ve canlı renklere sahip jel kalemler öne çıkarken, üniversite veya diğer yükseköğrenimler için daha klasik tonlar dikkat çekiyor. Eskiz çalışma ve diğer sanatsal aktivitelere uygun kurşun kalemler de farklı boyutlarda sunuluyor. Sanatsal faaliyetlerden hoşlanan yakınlarınıza çeşitli boyutlarda kurşun kalemlerden oluşan setleri hediye edebilirsiniz. Birbirinden şık ve estetik tüm hediye kalemler için hemen şimdi ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla sipariş oluşturabilirsiniz.