Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hediye Peluş Oyuncak Ayılar

Sevgilinize sevimli ve esprili bir hediye almak istiyorsanız oyuncak ayı tam da aradığınız seçenek. Peluş oyuncak denilince heralde akla ilk gelen yumuşak, pofuduk bir oyuncak ayı olacaktır. Kız çocuklarının küçükken sarılıp uyuduğu bir peluş oyuncak ayısı muhakkak olmuştur. Bu sebepten oyuncak ayı hem ikonik bir oyuncak, hem joker bir hediyedir. Ayrıca onları sebepsiz mutlu edeceği kesin.

Farklı Boyutları ile Peluş Ayı Modelleri

Peluş ayıcık modelleri, yumuşak ve tüylü dokuları ile sevilen ürünler arasında yer alır. Farklı boyutlara sahip olan bu ayıcıklar, kullanım alanına göre size ürün çeşitliliği de sağlar. Yumuşak yapısı ile çocuklarınızın zarar görmeden oynayabileceği küçük peluş ayıcıklar, severek tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Bunun dışında daha büyük yapılı oyuncak almak isteyenler için dev peluş ayı modelleri de bulunur. 140 cm, 160 cm gibi büyük peluş ayılar, özel günlerde ya da istediğiniz her an sevdiklerinize hediye edebileceğiniz seçenekler arasında yerini alır. 100 cm peluş ayı, büyük ve yumuşak tüylü yapısı ile beğeni kazanır. Peluş ayıcıklar daha farklı birçok boyutu ile karşınıza çıkar.

Peluş ayı kategorisinde her boy sevimli ve pofuduk ayıcıklar bir kaç tıkla sipariş vermenizi bekliyor. Ebatları ne olursa olsun siparişiniz belirttiğiniz adrese zamanında teslim edilir. Küçük peluş ayılar genelde çiçek - çikolata gibi jestlerin yanında sembolik bir hediyelik hoş durduğu için sıkça tercih edilir. 150cm ve 200cm boyutlu büyük peluş ayılar ise doğum günü kutlamalarının maskotu olmaya her zaman aday hediyeliklerdir. 2 metrelik bir peluş ayıyı sipariş vermeden önce düşünmeniz gereken tek kıstas, hediye ettiğiniz kişinin onu koyabileceği uygun yerinin olup olmaması olacaktır. :) Yumuş yumuş tüyleriyle sürekli sarılma hissiyatı verse de, küçük bir oda veya ev içerisinde yer bulmakta zorlanılabilir. Fakat ne olursa olsun popülaritesini hiç kaybetmeyen bir kaç hediyelikten biri her daim sevimli yüzlü bir peluş oyuncak ayıdır.

En küçük modelden en büyük modele kadar istediğiniz boyutta peluş ayıcığa ÇiçekSepeti ile anında ulaşabilirsiniz.

En İlgi Çekici Peluş Ayıcıklar

Peluş ayıcık modelleri, birbirinden farklı birçok boyutunun olmasının yanında çeşitli tasarımları ile de dikkat çeker. İstediğiniz her renkte bir peluş ayıcık bulmanız mümkündür. Sevdiğinize hediye edebileceğiniz beyaz renkli ayıcık modellerinin ayaklarında yer alan kalp işlemeleri sevginizi göstermenizi sağlar. Bunun dışında, elinde hediye kutusu ve iyi ki doğdun yazılı balon tutan peluş ayıcık modelleri de vardır. Özel günlerde severek tercih edebileceğiniz tüm bu ürünler, sevdiklerinize verebileceğiniz anlamlı birer hediyeye dönüşebilir. Elinde herhangi bir şey tutmayan ve birden çok seçenekleri bulunan sade ayıcıklar da sevilen ürünler arasında yer alır. Papyonlu, fularlı, kurdeleli ve şapkalı modelleri olan peluş ayıcıklar, sade duruşları ile beğeninizi kazanır. Tek renkten oluşan ayıcık modellerinin yanında siyah beyaz panda modelleri ve çeşitli renklerin birleşiminden oluşan ayıcık modelleri de bulunur. Tatlı duruşları ve özel anlama sahip olan mesaj içerikli öğeleri ile hem çocuklarınızın hem de sevdiklerinizin beğeneceği peluş ayıcıklar ÇiçekSepeti’nde sizi bekler.

İster sevgilinizin doğum günü için, ister yıldönümünüz için, isterseniz de işlediğiniz bir kabahati affettirebilmek için alabileceğiniz, ama her ne sebeple alırsanız alın sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye mal olacak peluş hayvanlara ciceksepeti.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Yumuşak yapısı ve çeşitli boyutları ile beğeni kazanan peluş ayı modelleri, iyi bir hediye seçeneği ve güzel bir oyuncak tercihi olarak öne çıkar. Bu oyuncakların önünde yer alan çeşitli figürler, sevdiklerinize istediğiniz mesajları vermenizi de sağlar. Kişiye özel hale getirebileceğiniz ya da standart tasarımlı olanlardan tercih edebileceğiniz peluş oyuncak ayılar, renk ve model seçenekleri ile oldukça geniş bir tasarım alanına sahiptir. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ya da yumuşak yapısı ile çocuklarınızın severek oynayacağı ucuz peluş ayı modelleri, ilgi çekici yapıları ile ÇiçekSepeti’nde sizi bekler.

Kişiye Özel Peluş Ayıcıklar ÇiçekSepeti’nde

Güzel birer hediye seçeneği olarak değerlendirilen peluş ayıcıklar, klasik tasarımlara sahip modelleri ile çokça tercih edilirken; kişiye özel yapıları ile size özel bir hale gelir. Peluş ayıcıklar, daha anlamlı hediyeler oluşturmak isteyenlere yardımcı olacak ürünlerdendir. Ürünün üstünde yer alan beyaz tişörte, sevdiğinizle birlikte çekilmiş bir resminizi bastırarak size özel bir ayıcık sahibi olabilirsiniz. Bu tişörtler üstüne isminizin baş harfini ya da adınızın tamamını da kolay bir şekilde bastırabilirsiniz. Küçük ve büyük boyutlu her türlü ayıcık modelinin kişiye özel hali vardır. Fotoğraf, isim ve özel bir cümle bastırabileceğiniz modellerin dışında, sevdiğinize hediye edebileceğiniz peluş ayıcık buketleri de bulunur. Küçük peluş ayıcıklardan oluşan bu buketler de farklı bir hediye alanı oluşturur. Peluş ayı fiyatları, oluşturulan ürünün boyutu, özel tasarım olup olmaması gibi özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Peluş ayı satın almak istediğinizde size en büyük yardımı sağlayacak Çiçeksepeti'nde büyük ayı fiyatları, küçük ayı fiyatları ve dilediğiniz diğer tüm ebatlardaki peluş ayı fiyatlarına uygun şekilde ulaşabilirsiniz.