İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Peluş Oyuncak Ayılar

Sevgilinize sevimli ve esprili bir hediye almak istiyorsanız oyuncak ayı tam da aradığınız seçenek. Peluş oyuncak denilince heralde akla ilk gelen yumuşak, pofuduk bir oyuncak ayı olacaktır. Kız çocuklarının küçükken sarılıp uyuduğu bir peluş oyuncak ayısı muhakkak olmuştur. Bu sebepten oyuncak ayı hem ikonik bir oyuncak, hem joker bir hediyedir. Ayrıca onları sebepsiz mutlu edeceği kesin.

Dev Peluş Ayı Seçenekleri

Peluş ayı kategorisinde her boy sevimli ve pofuduk ayıcıklar bir kaç tıkla sipariş vermenizi bekliyor. Ebatları ne olursa olsun siparişiniz belirttiğiniz adrese zamanında teslim edilir. Küçük peluş ayılar genelde çiçek - çikolata gibi jestlerin yanında sembolik bir hediyelik hoş durduğu için sıkça tercih edilir. 150cm ve 200cm boyutlu büyük peluş ayılar ise doğum günü kutlamalarının maskotu olmaya her zaman aday hediyeliklerdir. 2 metrelik bir peluş ayıyı sipariş vermeden önce düşünmeniz gereken tek kıstas, hediye ettiğiniz kişinin onu koyabileceği uygun yerinin olup olmaması olacaktır. :) Yumuş yumuş tüyleriyle sürekli sarılma hissiyatı verse de, küçük bir oda veya ev içerisinde yer bulmakta zorlanılabilir. Fakat ne olursa olsun popülaritesini hiç kaybetmeyen bir kaç hediyelikten biri her daim sevimli yüzlü bir peluş oyuncak ayıdır.

İster sevgilinizin doğum günü için, ister yıldönümünüz için, isterseniz de işlediğiniz bir kabahati affettirebilmek için alabileceğiniz, ama her ne sebeple alırsanız alın sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye mal olacak peluş hayvanlara ciceksepeti.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.