Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hediyelik Sertifikalar

Sertifika hediye etmek, yeni bir işi, mezuniyeti, yetenekli bir takımı, ofis yarışması kazananlarını veya sevdiklerinizin hayatınızdaki varlığını tebrik etmenin en keyifli yollarından biri. ÇiçekSepeti’nde spor takımına uygun kupa ve plaketlerden her türlü organizasyonunun katılımcılarını onore eden sertifika seçeneklerine kadar çok farklı hediye çeşitleri mevcut. Gümüş, altın ve bronz şeklinde tasarlanan madalyonlar, kişiselleştirilmiş sertifikalar, altın ödüller ve kristal plaketler gibi birbirinden farklı hediye çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve kampanya ayrıcalıklarıyla hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Her Başarıya Uygun Hediyelik Sertifikalar ÇiçekSepeti’nde!

Yakınlarınızın kariyer yolundaki veya sizin hayatınızdaki başarılarını tebrik etmek için sıra dışı ve unutulmaz bir armağan vermek istiyorsanız sertifika, ödül veya plaket gibi seçenekler tam size göre. Yalnızca kariyer, yarışma veya herhangi bir şampiyonada değil, sevdiklerinize hayatınızdaki yerini ifade etmek için de temsili ödül ve sertifikalar hediye edebilirsiniz. Yılın annesi, en iyi baba, mükemmel arkadaş veya sevgili gibi onore edecek ödüllerle sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Çocuklarınızın sınavlarında veya okul hayatlarındaki başarısını taçlandırmak için madalyon veya ödül hediyeler de mevcut. Kendini daha motive ve başarılı hissetmesini sağlayan bu kişisel hediyeler sayesinde çocuklar kendilerini özgüvenli hissedebilirler. Yöneticinizin, babanızın veya eşinizin yıllar boyunca sıkı çalışmalarının takdirini sunmak ve kariyer başarılarını onurlandırmak için de hediyelik sertifikalar tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi her başarıya ve duruma uygun ödül seçeneklerini tek bir tıkla satın alabilirsiniz.

Kurumsal Hediyelik Sertifika ve Ödül Seçenekleri

ÇiçekSepeti’nde yer alan sertifika ödül tasarımları ve kurumsal ödül çerçeve plaketleri, çalışanlarını onore etmek isteyen işletmelerin de favorileri arasında yer alıyor. Siz de her türlü başarıda çalışanlarınıza desteğinizi ve yanlarında olduğunuzu hissettirmek için kişiselleştirilmiş ödül sertifikası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Değerli çalışanlarınız ve iş ortaklarınız için mükemmel kurumsal hediyeyi bulmanızı sağlayan ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat ve kampanya ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor. Kurumsal logolarla süslenen ödüller, plaket ve sertifikalar, iş paydaşlarınıza hayatları boyunca unutamayacakları bir hediye vermenizi sağlıyor. Kurumsal bağlılık ve iş motivasyonunun artması için yapılan şirket içi yarışmalarda da sertifika veya ödül hazırlayabilirsiniz. Böylece çalışanlarınızla aranızdaki bağı güçlendirerek başarı için çok daha teşvik edici çözümler sunabilirsiniz. Her türlü etkinlik ve terfide iş ortaklarınızı ve çalışanlarınızı gururlandırmak amacıyla ödül, plaket, madalyon, kupa ve hediyelik sertifikalar sipariş edin.

Kişiye Özel Hediyelerle Sevdiklerinizi Şımartın

Sevdikleriniz hayatınızda olduğu sürece, kutlanacak an ve tebrik edilecek başarıların sayısı sonsuz. Yarışma, ödül veya herhangi bir başarı olmadan da yakınlarınıza hayatınızdaki önemlerini hissettirmenizi sağlayan birçok hediye seçeneği mevcut. Anneler gününde yılın annesi kupası hazırlayarak evinizin en özel köşesinde her zaman hatırlanacak bir anı oluşturabilirsiniz. Eşinizin hayatınızdaki varlığını onurlandırmak için fotoğrafınızın veya özel mesajınızın eklendiği kişiselleştirilmiş bir plaket de tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğraf veya yazı, profesyonel grafik ekipleri tarafından yüksek kalitede ödüllere ekleniyor. Uzun yıllar silinmeyecek özel lazer baskılarla işlenen ödüller, evinizin vitrininde veya ofis masanızda ölümsüzleşiyor. Son dakikada sevdiklerinize yaratıcı ve farklı bir hediye bulmak konusunda endişeleriniz varsa, ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ayrıcalıklarından yararlanarak sipariş oluşturabilirsiniz. Metal veya cam plakaların üzerine baskıyla hazırlanan ödül veya kuşe kâğıda baskı yapılan sertifikalar için satıcınıza mesajınızı iletmeniz yeterli. Dilerseniz, her durum için standart olarak hazırlanmış ödül ve sertifika seçeneklerini de tercih de edebilirsiniz. Hemen şimdi yakınlarınızı veya çalışanlarınızı onore etmek için uygun fiyat ve ücretsiz kargo gibi ayrıcalıklarla sunulan ödül ve sertifika seçeneklerini tek bir tıkla satın alabilirsiniz.