Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Koltuklar

Evlerin şık bir görünüm kazanmasını sağlayan koltuk modelleri aynı zamanda kullanıcının tarzını yansıtmak için de ideal seçimler sunuyor. ÇiçekSepeti her kullanıcının zevkine hitap edecek koltuk takımı renkleri ve modelleriyle evinizi dekore etmeniz için yardımınıza koşuyor. Yatak olma özelliğine sahip olan koltuklar ve koltuk takımları, yumuşak kumaşı ve dolgu maddesi sayesinde rahat bir uyku deneyimi yaşatıyor. ÇiçekSepeti'nden sırt minderleriyle birlikte şık bir görüntü sunan koltuk takımlarını zevkinize göre seçerek ve uygun fiyat fırsatından faydalanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Sade ve Modern Koltuk Takımı Modelleri

Son dönemlerde her üründe olduğu gibi mobilyalarda da modern tasarımlar beğeni topluyor. Estetik görünüm sağlayan ve kullanılan alana hoş bir dokunuş kazandıran modern koltuk takımlarını ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Tek renkli ve abartısız yapılarıyla sade bir oturma alanı dizayn etmek isteyenlere geniş bir yelpaze sunuyor. Siyah, lacivert, kahverengi, koyu yeşil gibi renklerle marjinal bir tarz yakalamak mümkün. Açık sarı, kırmızı, mavi, mor, pembe, açık gri renkleriyle beğeni toplayan koltuk takımları ise çarpıcı ve canlı bir tarz ile evini dekore etmek isteyenlere hitap ediyor. Kaliteli içeriği sayesinde hem koltuk hem de yatak olarak kullanılırken rahatlık sunuyor. ÇiçekSepeti tarafından sunulan Tornalı Markiz koltuk takımları ise son zamanlarda revaçta. Geniş ve rahat kullanım imkanı sunan Markiz takımlar çiçekli tasarımlarıyla özellikle geleneksel mobilya tarzına uyum sağlıyor. Tornalı Markiz koltuk takımları ahşap ve kaliteli kumaş kullanımıyla üretiliyor. Diğer koltuklara göre yere daha yakın olması rahat mobilya gereksinimini karşılıyor.

Evinize Yeni Bir Hava Katacak Koltuk Modelleri

ÇiçekSepeti ev dekorasyonu alanında geliştirdiği tasarımlarıyla yaşam alanına yenilik kazandırmak isteyenlerin yakın merceği altında. Diğer ev dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi koltuk takımları da tarzını en iyi şekilde yansıtmayı seven kullanıcıların tercih listesinde kendine yer ediniyor. Özellikle evindeki perde, halı gibi ürünlerle uyumlu koltuk takımı seçimi yapanlar için rengarenk tasarımlar sunan ÇiçekSepeti, tüm yaşam alanlarında kullanıma uygun. Canlı görünümüyle eve yeni bir hava katan koltuk takımı modelleri 3'lü koltuk, 2'li koltuk ve tekli koltuktan oluşuyor. Ayrıca tekli olarak tasarlanan ve özellikle yatak odalarında sıklıkla tercih edilen koltuk modelleri ve bençler de evlere taze bir tarz kazandırıyor. Oturma odası, mutfak, hatta kapalı şık bir terasta ullanılabilen koltuklar, ÇiçekSepeti'nin sağladığı uygun fiyatlarla yaşam alanlarının yeni gözdesi olmak için bekliyor.

Sağlam Materyali Sayesinde Birçok Alanda Kullanma İmkanı

Modern mobilya alanındaki başarısıyla bilinen Evdemo Bumerang Mobilya koltuk takımları, şık dokunuşlarla bütünleşen Josephin koltuklar ve rahatlığıyla gönüllere taht kuran Tornalı Markiz koltuk takımı modelleri ÇiçekSepeti'nde! Evdemo Bumerang Mobilya tarafından tasarlanan koltuk takımlarının kasa kısmı metal ve yonga levha, sırt bölümü çelik konstrüksyon kullanılarak üretildiği için oldukça sağlam bir kullanım sunuyor. Koltuk ve kırlent kısımlarında silinebilir, dokuma ithal kumaş tercih edilen koltuk takımı kolayca temizlenme imkanına sahip. Çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemelerin kullanımıyla sağlıklı bir kullanım sağlıyor. Klasik ve Avangard mobilya tarzını başarılı bir şekilde yansıtanlar arasında yer alan Josefin koltuklar sağlam ahşap ve göz alıcı kadife kumaşla tüm yatak odası ve salonlarda gözlerin aradıklarından biri oluyor. Tornalı Markiz koltuk takımlarının sade ve zarif görünümü, sağlam materyal kullanımı rahatına düşkün olanların vazgeçemedikleri arasında. Ayakları yüksek olarak tasarlanan bu koltuk takımlarının alt kısımları da kolayca temizlenebiliyor.

Tüm yaşam alanlarında göz dolduran tasarımlarla beğeniye sunulan sayısız koltuk çeşitlerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Hızlı teslimat sürecinin ve uygun fiyatlarla mobilya sahibi olmanın keyfini çıkarmak için hemen sipariş verebilirsiniz.