Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Oscar Ödülü

Herkes, kendini özel ve değerli hissetmek için onaylanmaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle özel günler başta olmak üzere birçok günde sevdiklerinden gelecek sürprizleri istemsiz bir şekilde heyecanla bekler. Söz konusu hediye olunca da hayal gücünüzün sınırlarını genişleten sıra dışı ve yaratıcı seçenekler bulmanız gerekebilir. Oscar ödülleri şeklindeki kişiselleştirilmiş hediyeler, hayatınızdaki herkesin varlığını veya başarısını onurlandırmak için harika bir seçim olabilir. Fotoğraf, isim ve mesajlar eklenerek kişiselleştirilen hediyeleri, ÇiçekSepeti Oscar ödülleri sayfası üzerinden inceleyebilir, özel fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Oscar Ödülleri ile Sevdiklerinizi Şımartın!

Oscar ödülü seçeneklerinin yalnızca Akademi tarafından verildiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Dünyaca ünlü Akademi Ödülleri’nin simgesi olan oscar heykelini eğlenceli şekillerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

  • Gerçek bir Oscar ödülü olmasa da sevdiklerinizin kendilerini değerli ve özel hissetmelerini sağlayan bu heykeller, plaket ve kupalara alternatif olarak değerlendirilebilir.
  • Eğlenceli ve farklı hediye arayışında olanların favorisi olan bu heykeller, çok kısa süre içerisinde özelleştirilerek sevdiklerinize teslim edilir.
  • “Yılın en değerli annesi”, “en güzel eş”, “ en yakın arkadaş” veya “en yakışıklı baba” gibi çeşitli mesajlarla anlamına uygun şekilde özelleştirilen Oscar heykelleri, çeşitli boyutlara sahiptir.
  • Ofis masasında, sehpada veya vitrinde oldukça güzel görünen bu ürünler, özel sunular veya iş yeri etkinlikleri için de kullanılabilir. Gravür plakalarda sunulan bu ürünleri, hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin özelliklerine göre tasarlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Oscar Ödül Heykelleri

Hediye, ne kadar kişiye özel olursa o kadar çok anlam ifade eder. Eğlenceli ve sempatik bir seçim olan heykeller, kısa süre içerisinde lazer kesim baskılarla kişiselleştirilir.

  • Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, evlilik yıl dönümü, doğum günü, yeni yıl, mezuniyet veya yeni iş kutlaması için tercih edilen bu ödülleri, günün anlamına göre farklı şekillerde hediye edebilirsiniz.
  • Metal plaka üzerine kaliteli baskı yöntemleri ile hazırlanan bu ödüller, parlak altın sarı rengi sayesinde farklı dekorasyonlara da kolayca uyum sağlar.
  • Ofisteki ödül köşesinde, odanızda veya salonun vitrininde saklayabileceğiniz Oscar ödüllerini, uzun yıllar yıpranmadan koruyabilirsiniz.
  • Üzerine yazı yazılacak alanı doldurduktan sonra kısa sürede hazırlanan kişiye özel hediyelerinizi son dakikalarda bile sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Kupa, plaket veya daha farklı ürünlerle birlikte set halinde de hediye edebilirsiniz.

Farklı, Özgün ve Eğlenceli Bir Hediye: Oscar Ödülü

Altın kaplaması sayesinde göz kamaştıran Oscar ödülleri, yalnızca özel günlerde değil, başarıyı kutlamak için de tercih edilir. Sizin için oldukça değerli olan çalışanlarınızı onurlandırmak için bu harika bir yoldur. Örneğin; Oscar heykelleri, yılın iş adamı, yılın iş kadını, yılın çalışanı, yılın girişimcisi veya diğer etkinlikler için hazırlatabileceğiniz kurumsal bir hediye seçeneği olabilir. Sanayi, ajans, reklam, iş yeri veya ticaret odası gibi kuruluşlar, bu tür hediyeleri jest amaçlı olarak da kullanabilir. Ödül kupası ve plaket olarak alabileceğiniz en iyi Oscar ödülleri, başarılı çalışanları mutlu etmek için de harika bir hediye olur. İşletmeler, vakıflar ve bireyler için ideal bir hediye alternatifi olan Oscar ödülleri, özel teknikler ve gelişen teknoloji sayesinde kısa sürede hazırlanabilir.

Oscar ödülleri dışında sevdiklerinize veya çalışanlarınıza sizin için yaptıkları için teşekkür etmek için plaket veya farklı şekillerde hazırlanan ödüller verebilirsiniz. Dijital baskı olarak çalışılan bu ürünlerin üzerine istediğiniz firma ismi, mesaj veya kişisel notu ekleyerek oldukça özel bir jest yapabilirsiniz. Hemen şimdi en özel günleri, başarıları daha değerli ve unutulmaz kılmak için Oscar ödüllerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilir, uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.