Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Oyuncu Kulaklığı

Oyuncu kulaklıkları, dijital platform oyuncularının gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamalarına yönelik tasarlanan kulaklık modellerindendir. Oyun esnasında sesi daha kaliteli duymak, sesinizin daha kaliteli iletilmesini sağlamak için siz de gaming kulaklık modellerini inceleyebilirsiniz. Gelişmiş, teknolojik ve uygun fiyatlı gaming kulaklık modelleri için Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesine göz atın.

Oyuncu Kulaklığı İle Oyun Keyfini İkiye Katlayın

Oyuncu kulaklıkları, klasik kulaklıklardan biraz daha farklıdır. Bu tür kulaklık modellerini diğer kulaklıklardan ayıran en önemli özellik, surround sistemidir. Mikrofonlu ya da mikrofonsuz modelleri bulunan oyuncu kulaklıklarının geniş model seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 • Gamer kulaklıkları, kulakiçi, kulaküstü, mikrofonlu ve mikrofonsuz olarak dört farklı temel kategoriye ayrılır. 
 • Kulakiçi oyuncu kulaklığı, iç kısmındaki yumuşak doku ile uzun soluklu oyunlarda dahi kulak ağrısına sebep olmaz. 
 • Kulaküstü modeller ise dışarıdan gelen sesleri izole etme konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca kulak çevresini tamamen saran bir yapıdadır.
 • Mikrofonlu, çevrimiçi oyunlarda oyuncunun takım oyunlarında arkadaşları ile iletişimde kalmasına yardımcı olur. Kullanım rahatlığı ve ses kalitesi konusunda modeller hakkında daha detaylı bilgi edinmek adına oyuncu kulaklığı önerilerine göz atabilirsiniz. 
 • Mikrofonsuz kulaklıklar ise tam tersi şekilde oyun esnasında iletişim kurmanızı sağlamaz. 
 • Kablolu ve kablosuz kulaklık da mevcuttur. Oyun oynarken çok fazla hareket etmiyorsanız, sabit şekilde oyun oynarsanız kablolu modelleri tercih edebilirsiniz. Kablosuz modeller ise dilediğiniz her yerde kolayca kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Bilgisayar aksesuarları kategorisi altında sıralanan oyuncu kulaklıkları, oyuncuların oyun içi yürüme, koşma ve ateş etme gibi ses efektlerini net bir şekilde duymalarına yardımcı olur. Ergonomik tasarım, oyuncu kulaklığı incelemelerinde sıkça değerlendirilen bir kriterdir. Oyuncu kulaklıklarında dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri, kullanım rahatlığı ve donanımda yer verilen ses teknolojileridir.Oyuncu kulaklıklarınızı satın alırken; 

 • Oyuncu kulaklıklarının hafif olan modelleri daha sık kullanılan ürünlerdir. Hafif modelleri tercih ederek daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Hafif ve ergonomik modelleri aynı zamanda yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Yani oyunlarınızı dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman en iyi şekilde oynayabilirsiniz. 
 • Seçeceğiniz oyuncu kulaklığının mikrofon kalitesi ve bas-tiz uyumu da önemlidir. Homojen bir ses sağlayan, iyi kaliteye sahip modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Kafa ölçünüz ile kulaklığın uyumlu olması da tabii ki son derece önemli bir konudur. Kafanızın rahat olması ve kulaklığın başınızla uyum sağlamasına dikkat edebilirsiniz.
 • RGB gaming kulaklıkları da tasarım anlamında ön plana çıkan modellerdir. Bu kulaklıkları tercih ederek ortamın ambiyansını değiştirebilirsiniz.
 • Oyuncu kulaklığı 7.1 surround ses sistemi, oyun içerisindeki hamlelerin ya da ses efektlerinin etkili bir şekilde hissedilmesini sağlar. Bu özellik, oyuncuların gerçekçi bir oyun deneyimi elde etmelerine yardımcı olur. Elektronik oyun deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşımak adına 7.1 ses donanımına yer verilen gamer kulaklarına göz atabilirsiniz. 
 • Kulaklıkların, oyun oynayacağınız cihaz ile uyumlu olması da önemlidir. Özellikle kablolu kulaklıkları tercih ediyorsanız kablo girişlerini kontrol ederek doğru olduğundan emin olmalısınız. 

Farklı teknoloji ve tasarımlara sahip olan kulaklar arasından seçim yaparken kendi konfor anlayışınızı ön planda tutabilirsiniz. Oyuncu kulaklıklarını kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi oyunsever bir sevdiğinize hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

Oyuncu kulaklığı fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterir. Kullanılan ses teknolojileri, tasarım, kullanım türü, ürünün markası ve görsel unsurlar oyuncu kulaklarının fiyatlarını belirlemede etkilidir. Çiçeksepeti üzerinden uygun fiyatlı oyuncu kulaklıklarını inceleyebilirsiniz. Tasarım konusunda size hitap eden, oyuncu kulaklığından beklediklerinizi karşılayan modeli online olarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Ve dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!