Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sehpa

Evinizde ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz şık ve işlevsel bir sehpa edinmek istemez misiniz? Fonksiyonel yapılarıyla kullanıldıkları alanların derli toplu olmasına da olanak tanıyan sehpalar, farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verecek çeşitlilikte tasarlanıyor. Sehpalar birbirlerinden boyut, fonksiyon ve tasarım detayları bakımından ayrılıyor. Alternatifler arasından depolama alanına sahip ürünler tercih edilebileceği gibi dekoratif amaçlı son derece şık sehpalar bulmak da mümkün. ÇiçekSepeti'nde yer alan geniş ürün yelpazesini değerlendirerek, siz de kolaylıkla ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bir sehpa bulabilirsiniz.

Farklı Taleplere Yanıt Veren Sehpa Modelleri

Yan, orta ve zigon olarak ayrılan sehpa modelleri, evlerin farklı bölümlerinde kullanılıyor. Farklı dekorasyon tercihleriyle uyum içinde kullanılabilen sehpalarla dilediğiniz ambiyansı yaratmanız da son derece kolay. Ancak öncelikle sehpa ihtiyacınızı doğru tanımlamanız öneriliyor. Yan sehpaları koltuk başlıklarına bitişik olarak, gazete ve dergi koymak için ya da kahve bardağınızı bırakmak için tercih edebilirsiniz.

Orta sehpalar ise daha geniş bir alan sağlamaları bakımından misafirlerinizi ağırlarken size rahat bir hareket alanı sağlıyor. Davetlilerinizi ağırlarken faydalanabileceğiniz bir diğer model olan zigon sehpalar, minimal tasarımlarıyla öne çıkıyor. İç içe geçirildiklerinde daha az yer kaplayan bu ürünler sayesinde salonlarda alan tasarrufu sağlamak da mümkün.

Orta sehpaların çeşitli modellerini depolama alanı olarak kullanmak da ihtimal dahilinde. Salonlar için hazırlanan orta sehpaların çekmecelerine şarj aleti, kulaklık, bardak altlıkları vb. birçok ürünü yerleştirebilirsiniz. Bu fırsat evinizde düzen sağlamanıza yardımcı olacağı gibi küçük boyutlu eşyaların kaybolmasını da engellemeye yarıyor.

Modern Çizgiler Barındıran Kaliteli Sehpalar

İlk bakışta dikkatleri çekecek, güçlü tasarımıyla hayranlık uyandıracak bir sehpaya sahip olmak istemez misiniz? Günümüzde sehpalar yalnızca işlevleri bakımından değil, dekoratif görünümleri dolayısıyla da tercih ediliyor. Ahşap, bambu ya da mermer gibi farklı materyaller kullanılarak hazırlanan sehpalar arasında farklı kaplamalar içeren ürünler bulmak mümkün. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda sipariş edebileceğiniz birbirinden şık ürünler sayesinde kendi tarzınızı evinize de yansıtabilirsiniz.

Oldukça rafine bir görünüm sunan mermer sehpalar, ağır yapıları ve pürüzsüz yüzeyleriyle dikkat çekiyor. Beyaz, siyah ve alacalı renk alternatifleri sunan mermer sehpaları eviniz için tercih edebileceğiniz gibi iş yerinizde de kullanabilirsiniz. Ahşap sehpa modelleri ise tasarım açısından en geniş çeşitliliği sunuyor. Doğal kütüklerden hazırlanan ürünlerden kısmen deri kaplamalı seçeneklere kadar farklı tasarımlara sahip ahşap sehpa modelleriyle evinizde çeşitli dekoratif alanlar yaratmanız bir hayli kolay. Ahşabın güçlü dokusunu modern çizgilerle yeniden tanımlayan sehpalar, pastel ve soft renkli mobilyalarla hoş bir uyum yakalıyor.

Son Yılların Yükselen Trendi Cam Sehpalar

Duru görünümleriyle kullanıldıkları her ortama zarafet katan cam sehpalar, çağdaş dekorasyon tercihleri yapanların son yıllardaki gözdesi konumunda yer alıyor. Güçlü çerçeveler üzerine oturtulan camlarla hazırlanan sehpaların farklı modellerini bulmak da mümkün. Zigon, orta ve yan sehpa modelleri bulunan cam sehpaların bakımı da oldukça zahmetsiz. Cam sehpalar nemli bir bezle silinip ardından kurulandığında camın berraklığı da belirginleşiyor.

Ünlü Markaların Kaliteli Ürünleri ÇiçekSepeti'nde

Dekorasyon ve ev ürünleri üzerine kaliteli ürünler hazırlayan ve geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen Asudehome, Sese Concept ve Fidex Home imzalı sehpalar ÇiçekSepeti'nde. Farklı bütçelere hitap eden seçenekler sunan markalar, ufak dokunuşlarla bulundukları ortamın havasını değiştirecek güçte ürünler hazırlıyor. Ahşap ürünlere fonksiyonellik katmak için eklenen tekerlekler, mermer yüzeyleri destekleyecek güçte sağlam iskeletler ve cam sehpaları daha güvenli hale getiren çift cam kullanımı gibi detaylarla ürünlerini zenginleştiren markalar, kullanıcılara memnun kalacakları alternatifler sağlıyor. Siz de kullanmaktan keyif alacağınız şık bir sehpa modeli bulmak için ÇiçekSepeti'nde yer alan modelleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz.