İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Toz Torbasız Süpürgeler

Yeni nesil teknolojileri yaşam alanlarınıza taşıyan toz torbasız elektrikli süpürge modelleri ile tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik performansı elinizin altına olur. Gelişmiş filtreleme sistemleri ve dayanıklı malzemelerle üretilen torbasız süpürge çeşitleri, ekstra toz torbası masrafı gerektirmeyen kullanışlı cihazlardır. Alerjisi olan kişilerin yaşadığı evler için ideal çözümler sunan modern tasarımlı torbasız süpürgeler, pratik kullanım detayı ile öne çıkar. Yüksek emiş gücü ve yıkanabilir toz haznesi gibi özellikler taşıyan torbasız elektrikli süpürgeler, temizlik sürecini hızlandırır. ÇiçekSepeti’nin sunduğu ucuz toz torbasız süpürge modellerini inceleyerek beğendiğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Toz Torbasız Süpürge Modelleri ile Kesintisiz ve Sessiz Temizlik

Çeşitli marka tarafından günlük yaşamınızı kolaylaştıran teknik özellikler ile üretilen toz torbasız süpürgeler, çok talep gören elektrikli ev aletleri arasında yer alır. Ev ve ofis ortamlarında hijyen ihtiyacını karşılayan torbasız süpürge çeşitleri, estetik tasarımlar ve renk seçenekleri sunarak farklı beğenilere hitap eder. Emniyet kilitli toz haznesi ile üretilen modeller, haznenin kazara açılma riskini ortadan kaldırır. Ürünler, düşük ses seviyesi ile süpürmeyi sessizce yapmanızı sağlar. Geniş toz haznesi ise kesintisiz temizlik koşulları yaratır.

Torbasız elektrikli süpürge modelleri ergonomik tutuş kolaylığı, 8+1 filtreleme sistemi ve hazne içi LED aydınlatma ışığı gibi işlevsel detaylarla size konforlu temizlik fırsatı sunar. Ayarlanabilir emiş gücü, teleskobik boru, turbo başlık, standart başlık, mobilya ve hassas döşeme aparatı ile tüm yüzeylerde kontrol sizde olur. Aksesuar seçeneklerinden biri olan turbo aparat zeminleri kıl, saç ve evcil hayvan tüylerden hızlıca arındır. Ayrıca yenilikçi motor teknolojileri ile üretilen cihazlarla güç tasarrufu sağlayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Fonksiyonel ve Kaliteli Torbasız Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Teknolojinin gelişimi ile birlikte endüstriyel ve askeri alanlardan evlerimize uzanan yeni nesil HEPA filtreleme sistemi bulunan modeller, yüksek verimlilikte partikül yakalayan yapıları sayesinde hijyen seviyesini üst düzeylere taşır. İleri teknoloji, ergonomik tasarım ve üstün filtreleme detayına sahip ürünler ile torba kullanma zorunluluğu da ortadan kalkar. Gözle görülmeyen ince toz, polen, alerjen ve bakterileri yüksek vakum gücüyle çeken cihazlar ile hem temiz hem de ferah yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz.

Torbasız elektrikli süpürgeler zemin, halı, perde, mobilya temizliğini kolaylaştıran aparatları ve HEPA 13 filtre özelliğinin yanı sıra esnek hareket yeteneği sunan hafif tasarımlı ürünlerdir. Fonksiyonel toz torbasız elektrikli süpürgeler ile işlerinizi kısa zamanda ve yorulmadan yapabilirsiniz. Şeffaf toz haznesi bulunan cihazlar, süpürme sırasında biriken toz miktarını kolayca takip etmenizi sağlar. Bazı ürünlerde ise dijital uyarı sistemi yer alır. Basit bir şekilde çıkan ve tekrar takılan toz haznelerini, tek bir düğmeye basarak direkt çöp poşetine boşaltabilirsiniz.

Torbasız Süpürge Fiyatları ve Tasarım Özellikleri

Beyaz eşya & elektronik markalarının farklı özellikler ile kullanıcıya sunduğu ve her evin vazgeçilmezi olan elektrikli süpürge toz torbasız seçenekleri ile iş yükünüzü azaltır ve size yepyeni bir temizlik deneyimi yaşatır. Güçlü EFS 8+1 filtreleme sistemi, 65 desibel düşük ses seviyesi ve geniş hacimli toz haznesine sahip süpürgeler, ayrıca işlevsel aksamlarıyla da beğeni toplar. Kırmızı, sarı, siyah, mavi, gri, mor ve pembe gibi zengin renk skalası olan cihazlar, kolay ve sağlam tutuş sağlayan tasarımları ile temizliği konforlu bir rutine dönüştürür. Küçük ebatlarla üretilen çift turbo başlıklı toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, hafif yapıları ve uygun fiyat aralıklarıyla çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Yatay ve dikey olarak park edebilen süpürgelere evinizde rahatlıkla yer bulabilirsiniz. Torbasız süpürge fiyatları ürünlerin markasına, teknik ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir. En iyi toz torbasız süpürge modellerini ÇiçekSepeti güvencesiyle satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.