Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yılbaşı Masa Örtüleri

Özenle kurulmuş sofralar, yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu sofralarda yer alan kırmızı renk konsepti, yılbaşı ruhunu hissetmenizi ve o güne özel bir sunum hazırlamanızı sağlar. Yılbaşı masaları düşünüldüğünde akla ilk olarak masa örtüsü gelir. Görselliği öne çıkaran ve renkli desenleri ile size benzersiz bir ortam oluşturan masa örtülerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, siz de hayal ettiğiniz yılbaşı sofralarını kurabilirsiniz. Bu sayede ailenizle ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız masa örtüsünü yılbaşı günü dışında istediğiniz her an kullanabilir ve en mutlu günlerinizi yeniden hatırlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip yılbaşı masa örtüleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

İlgi Çekici Desenleri ile Yılbaşı Masa Örtüsü Modelleri

Yılbaşı masa örtüsü modelleri çeşitli desenleri ile her sofrada farklılık oluşturmanıza imkan tanır. Çam ağacı, geyik, kar taneleri, şeker kamışı, yılbaşı süsü gibi desenlerin yer alabildiği renkli masa örtüleri sofralarınızı kurmaya başladığınız ilk andan itibaren size yılbaşı enerjisini hissettirir. Kırmızı, yeşil ve beyaz gibi renklerin daha hakim olduğu bu ürünler birden fazla rengin bir arada olduğu seçenekleriyle de karşınıza çıkar. Yılbaşı masa süsleme zevklerinin değişkenlik göstermesinden dolayı bu şekildeki renkli ürünlerin dışında sade ve zarif ürünler bulmanız da mümkündür. Yılbaşı gecesi kuracağınız şık sofralarınızda size eşlik edebilecek sade yapılı ve üstünde şerit ya da farklı detayların yer aldığı masa örtüleri de bulunuyor. Çeşitli modelleri ile her zevke ve sofra tasarımına uyum sağlayacak bir yılbaşı masa örtüsü bulmanız mümkün. Masa örtülerini aynı zamanda sevdiklerinize verebileceğiniz yılbaşı hediyeleri arasında da yer alıyor. isterseniz kusursuz sofralar oluşturmak için, isterseniz sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak vermek için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı Masa Örtülerinin Kumaş Yapısı

Yılbaşı masa süsü olarak öne çıkan masa örtüleri kullanım rahatlığı açısından da çeşitli materyallerden üretilir. Polyester, kadife, viskon, pamuk gibi materyaller kullanılarak üretilebilen masa örtüleri, istediğiniz duruşu kolayca size sunar. Polyester yapılı ürünler, kolay temizlenebilirliği ve rahat kullanımı açısından sıkça tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Kadife de şık duruşlu yapısı ile daha ağır görünüme sahip sofralar kurmak isteyenlerin tercih edebileceği ürünlerdendir. Buna pamuklu masa örtüleri de eşlik eder. Bu şekilde çeşitliliğe sahip ürünlerin yanında dertsiz masa örtüsü modellerinde de yılbaşı temasının işlendiği örtüler bulunur. Leke tutmayan ve ütüleme zahmetinden sizi kurtaran bu ürünleri uzun süre rahat bir şekilde kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu masa örtüleri aynı zamanda yılbaşı hediyeleri için de iyi bir alternatiftir. Çeşitli kumaş yapıları ile size geniş bir tercih alanı oluşturan yılbaşı masa örtüsü modellerinden dilediğinizi seçerek istediğiniz duruşu kolayca oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı Masa Örtüsü Modellerinin Her Alana Uygun Tasarımları

Yılbaşı temalı masa örtüsü modelleri her türlü alana uyum sağlayacak tasarım ve model çeşitliliğine sahiptir. Yuvarlak masa kullanmayı tercih ettiğinizde size çeşitli modelleri ile eşlik eden masa örtüleri ile ister parti ortamına uygun bir kombin oluşturabilir isterseniz de ağır bir akşam yemeği teması kurgulayabilirsiniz. İsterseniz tüm aileyi bir araya toplayarak yılbaşı kupa bardak içinde sıcak çikolata keyfi de yapabilirsiniz. Altı, sekiz ya da on iki kişilik sofralarla uyumlu olabilecek ölçülere sahip masa örtülerinden dilediğinizi tercih edebilir, her boyutta aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Kumaş yapısı, desen baskısı ya da işlemesi ve boyutu olarak çeşitliliğe sahip olan yılbaşı masa örtüsü modellerine siz de ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlı bir şekilde ulaşabilir, yılbaşı ruhunu kolayca evinize getirebilirsiniz.