Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Yorganlar

Uyku, günlük aktiviteler sonucu yorulan bedenin ve ruhun dinlendirilmesi için son derece önemli bir yaşamsal fonksiyon. Yorgan ise bu sürecin sağlıklı ve konforlu geçirilmesini sağlamak için son derece önemli bir konumda yer alıyor. Yorganlar, kullanılacakları mevsim şartlarına uygun olacak şekilde farklı dolgu malzemeleri ve kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Soğuk kış günlerinde sıcak tutacak ve yazın terletmeyecek malzemeler, yorgandan beklenen konforun elde edilmesine ve saha sağlıklı bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor. Siz de hem kendinizin hem de aile üyelerinizin rahat uyuması için ihtiyacınız olan kullanışlı ve ucuz yorgan çeşitlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile hemen sipariş edebilirsiniz.

Tek Kişilik ve Çift Kişilik Yorgan Çeşitleri

Tek kişilik yorganlar genellikle çocuk odalarında veya misafir odalarında tercih ediliyor. Çocuk odalarında kullanılacak yorganlar, çocukların zevklerine uygun renklerde ve desenlerde seçildiğinde beğenilerek kullanılıyor. Misafir odalarında kullanılacak tek kişilik yorgan çeşitleri ise yine farklı renk ve desenler ile şık bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Siz de misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlamak için renkli ve konforlu tek kişilik microfiber yorganlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bambu yorgan çeşitleri de microfiber yorganlara önemli bir alternatif. Oldukça yumuşak bir dokuya sahip bambu yorganlar, doğal malzemeler içeren dolgusuyla kolay hava alabiliyor ve ısıyı başarılı bir şekilde dengeliyor. Bu özellik sayesinde yaz aylarında serin, kış aylarında sıcak tutarak uykularınızın daha sağlıklı ve konforlu olmasına katkı sağlıyor. Bambu yorganlar son derece hafif bir kullanıma sahip. Hafifliği ve doğal malzemeler ile üretilmiş olması özellikle çocuklar için kullanımını daha cazip hâle getiriyor. ÇiçekSepeti’nin sunduğu onlarca farklı yorgan çeşidi arasından istediğiniz malzeme ile üretilmiş, beğendiğiniz renk ve desenlerde yorganları hemen satın alabilir, aile bireylerinizin uykularının daha konforlu olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Rahat Bir Uyku için Yün ve Pamuk Yorganlar

Yün yorganlar, yapılarından dolayı kış aylarında sıcak yaz aylarında ise serin tutma özelliğine sahiptir. Doğal malzemeler ile üretilmesi, daha sağlıklı olarak kabul edilmesi ve dayanıklı olmasından dolayı pek çok kişi yün yorgan kullanmayı tercih ediyor. Uzun süreli kullanıma uygun olan yün yorganlar koku problemi de oluşturmuyor. Yünün doğal bir malzeme olması bazıları tarafından daha dinlendirici bir özellik olarak kabul ediliyor ve bu özellik yün yorgan seçiminde etkili oluyor. Pamuk yorganlar da kış aylarında sıcak tutuyor ve terletmiyor. Havalandırması iyi olan pamuk yorganlar, kaliteli bir uyku için ideal yorgan çeşitleri arasında yer alıyor. Doğal dolgu malzemelerine sahip pamuk yorganlar, çocuk ve genç yataklarında da çok kullanılan yorgan çeşitlerinden. ÇiçekSepeti yorgan modelleri arasından çocuklarınızın renk tercihlerine uygun ürünü kolayca tercih edebilirsiniz.

Microfiber Elyaf Yorgan Çeşitleri

Elyaf yorgan çeşitleri sahip oldukları yumuşak dokuları ile uyku sürecinin daha konforlu geçmesine yardımcı oluyor. Terleme yapmayan ve hava dolaşımı iyi olan microfiber yorgan çeşitleri, uyku kalitesinin yüksek olmasını sağlıyor. Düz renklere sahip modellerin yanında renkli ve baskılı çift kişilik microfiber yorgan takımları ile yatak odanızı daha şık bir hâle getirebilirsiniz. Yorganda hafiflik ve yumuşaklık arayanların tercih edebilecekleri bir diğer yorgan türü ise kaz tüyü yorgan. Kaz tüylerinden imal edildiği için son derece hafif olan bu yorganlar aynı zamanda son derece sıcak tutma özelliği ile dikkat çekiyor. Kaz tüyü yorgan kış aylarında daha çok tercih edilen yorgan çeşitleri arasında. Yorganlarınızı yenilemek, yataklarınıza yeni bir hava katmak istiyorsanız her zevke ve bütçeye hitap eden ÇiçekSepeti yorgan çeşitleri arasından kolayca seçim yapabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.