Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

21 Aralık

Ülkemizde en uzun gecenin yaşandığı 21 Aralık tarihinde, sevdiklerinize çeşitli hediyeler ile büyük bir sürpriz yapabilirsiniz. Birbirinden farklı, düşünceli ve hoş tasarımlara sahip olan ürünler arasından dilediğinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti geniş seçenekleri ürün gamı sayesinde aklınızdaki sürprizi gerçekleştirmek için aradığınız hediyeye tek tık ile ulaşmanızı sağlar. Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiğiniz herkes için tercih edebileceğiniz onlarca farklı ürün tasarımını sepetinize ekleyebilirsiniz. Çiçek aranjmanları, kişiye özel hediyeler, yastık, kupa, defter ve takı setleri gibi farklı ürünlere kısa süre içerisinde ulaşmanız mümkün.

Geniş Seçenekli Hediye Tasarımları

ÇiçekSepeti, en uzun gece olan 21 Aralık için farklı hediye seçeneklerini, kampanya ve indirimler ile beğeninize sunar. Sevdiğiniz insanların hayatınızda oldukları her anı özel kılmak için birçok seçenek arasından çeşitli tercihler yapabilirsiniz. Çikolata severler için lezzetli bir hediye olan çikolata ve kek aranjmanlarını inceleyebilirsiniz. Anılarınıza verdiğiniz değeri yaratıcı bir tasarım ile göstermek için fotoğraflı takvim veya çerçeve gibi ürünlerden yararlanabilirsiniz. Üzerine yazı yazılabilen çakmak, kupa, bardak, kolye gibi ürünler ile akılda kalıcı bir sürpriz planlayabilirsiniz. Kaliteli ve özenle hazırlanmış olan tasarımlar, tüm hediyeleri uzun süre boyunca keyifle kullanmanızı sağlar. Unutulmaz bir etki yaratmak ve sevdiğiniz insanları gülümsetmek için alışverişinize bir an önce başlayabilirsiniz!

Kişiye Özel Ürün Aranjmanları

Tercih ettiğiniz hediyeyi, kişisel olarak düzenleyerek istediğiniz insana gönderebilirsiniz. Hediyelerin üzerine düşünceli ve iç ısıtan bir not ekleyerek hediyelerinizi daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Kişiye özel olarak düzenleyebileceğiniz çerçeveler, yazılı eşyalar ve hobi ürünleri ile sevdiklerinizi daha özel hissettirirsiniz. Annenize, babanıza, eşinize, çocuklarınıza veya arkadaşlarınıza üzerinde etkileyici cümleler veya isimlerinin yazılı olduğu ürünleri gönderebilirsiniz. Her zaman kullanacakları ürünler üzerine, gittikleri her yerde sizi hatırlatacak olan yazılar eklemeniz de mümkün. Zengin ürün seçenekleri arasındaki tercihinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek 21 Aralık tarihinde, gün içerisinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Ürünler

ÇiçekSepeti üzerinden, sevdikleriniz ve kendiniz için alabileceğiniz ürünlerin tümü kaliteli materyallerden üretilir. En yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek, uzun süre boyunca kullanabileceğiniz ürünler beğeninize sunulur. Yüksek kaliteli, dayanıklı ve orijinal tasarımlara sahip olan ürün modeller arasından herkese uygun bir ürün bulabilirsiniz. Büyüklerinize çiçekler gönderebilir, eşinizi yenilebilir aranjmanlarla şaşırtabilir veya takı setleri sayesinde romantik sürprizler yapabilirsiniz. Kemer, yüzük, kolye, tesbih, bileklik, şal ve cüzdanlar ile düzenlenmiş olan setleri hediye edebilirsiniz. Farklı renk, desen ve şekillere sahip olan onlarca ürün arasındaki seçiminizi kısa süre içerisinde gerçekleştirerek 21 Aralık'ta etkileyici bir jest yapın!

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Keyifli Alışverişler

ÇiçekSepeti, farklı ürün seçeneklerini üstün kalite ile evlerinize kadar getirir. Uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlayarak alışverişlerinizden büyük bir keyif almanıza olanak sağlar. 21 Aralık tarihine özel olarak indirimler ile beğeninize sunulan ürünlere pratik bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Dünyanın neresinde olursanız olun, sevdiklerinizin evlerine kadar gönderebileceğiniz hediye çeşitlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Aşkın ve sevginin sembolü güllerle dolu aranjmanlar arasından onların zevklerine uyan bir seçim yapabilirsiniz. Saflığın, mutluluğun ve güvenin sembolü olan orkideler ile şık bir aranjman hediye edebilirsiniz. Yaşam alanlarında, gördükçe sizi hatırlamalarını sağlayacak olan onlarca farklı çiçek türü taşıdıkları anlam dışında dekoratif olarak da kullanılabilir. Kısa süre içerisinde teslimatı sağlanan ürünleri, onları şaşırtmak ve mutlu etmek için hemen sepetinize eklemeniz mümkün. Birbirinden gösterişli, hoş ve etkileyici hediye çeşitlerini uygun fiyat seçenekleri ile hemen alabilirsiniz.