Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ağaç Süsleri

Yılbaşı dekorasyonunun vazgeçilmez ürünlerinden olan çam ağacı süsleri, yeni yıl ruhunu yaşam alanlarına taşımak isteyenlerin tercihi. Evin uygun bir köşesinde konumlandıracağınız yılbaşı ağacını; Noel Baba, geyik, parlak toplar, çanlar ve kalpler şeklindeki süslerle şahane bir şekilde donatabilirsiniz. Her birini ağacın yapraklarına belli aralıklarla asarak, dilediğiniz kompozisyonu oluşturabilirsiniz. Yeni yıl heyecanını ailenizle birlikte doyasıya yaşamak için en iyi ağaç süslerini ÇiçekSepeti sayesinden sipariş verebilirsiniz.

Rengarenk Yılbaşı Ağaç Süsleri

Kırmızı, yeşil ve altın sarısı gibi yeni yıl temasını ifade eden renkler, birbiriyle olan uyumları ile göz doldurur. İçinde kozalak, çan, hediye paketleri, simli toplar, davul, ışıklı ve müzikli Noel Baba gibi figürlerin yer aldığı özel yılbaşı parti malzemeleri setini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Farklılık yaratmak isterseniz; dallara nazar boncukları ve deniz kabukları da asabilirsiniz. Kişiye özel fotoğraflı yılbaşı süsü ise, içerisine istediğiniz bir fotoğrafı yerleştirebileceğiniz özel bir ürün olabilir. Çam ağacının en tepesine büyük bir yıldız, melek veya kar objesi ekleyebilirsiniz. Ağacın sağa sola eğilmemesi için, tepe süslerini seçerken hafif ürünler olmalarına dikkat edebilirsiniz. Kış atmosferini tamamlamak için dalların üzerine kar spreyi de sıkabilirsiniz. Özellikle çocuklar için oldukça eğlenceli olan bu aktivite ile ailece hoş vakit geçirebilirsiniz. Kar spreyini kullanarak evinizin camlarını dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Dekoratif Asmalı Ağaç Süsleri

Yılbaşı süsünüzü kendiniz oluşturmak isterseniz, boyanabilir yılbaşı süsleri tam size göre. Özel boyaları ile istediğiniz renge boyayabileceğiniz ahşap plakalardan meydana gelen bu ürün; çorap, geyik, baston, kar tanesi, yıldız, eldiven, kalp gibi farklı şekilleri içerir. Yanında sunulan şeffaf silikon ipleri kullanarak bu süslemeleri çam ağacına kolayca asabilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem süsleme işlemini gerçekleştirmiş, hem de çocuklar için kusursuz bir aktivite imkanı yaratmış olursunuz. Klasik ağaç süslerinin dışında, asmalı melek figürlü süsler de çok ilgi çekici. Bu bibloları yılbaşı ağacının üzerine asabileceğiniz gibi; duvar, kapı ve buzdolabı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna şık bir hava katacak olan polyester asmalı melek bibloları sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz. Siz de yeni bir yıla girmenin heyecanını tüm ailenizle birlikte yaşamak için evinize bir çam ağacı alabilir ve onu gönlünüzce süsleyerek yılbaşı gecesini daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Led Işıklı Ağaç Süsleri

Yılbaşı ağacının üzerine parlak led ışıklar yerleştirmek, süsleme işleminin en keyifli aşamalarından birisi. Minik led ışıklarla dolu ince kabloyu tepeden aşağıya doğru dolayarak en etkili dokunuşu yapabilirsiniz. Dekoratif yeni yıl ışıkları kırmızı, mavi, sarı, beyaz gibi canlı renklerde olabilir. Dilerseniz birden fazla rengi bir arada da kullanabilirsiniz. Işıkları aktif hale getirmek için prize takmanız yeterli. Kutlama ve ağaç süslemesinde dekor ışıklara yer vermek, özellikle akşamları evinizin içerisinde büyülü bir atmosfer yaratır. Göz yormayan led ışıklar bir yandan mekanı aydınlatırken, bir yandan da cıvıl cıvıl bir görünüm oluşturur. Şeffaf kablolu karışık renklerden oluşan led yılbaşı ışığının her rengi kademeli olarak sırayla yanar ve hareketli bir efekt yaratır. Işıklı ağaç süsleri bahçe, balkon, teras gibi dış mekanların dekorasyonu için de ideal. Led teknolojisi sayesinde çevre dostu ve enerji tasarruflu bu ürün ısınma yapmadan çalışır ve uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz kadar sağlam olmasıyla dikkat çeker. Siz de yılbaşı ağacı nasıl süslenir diye merak ediyorsanız, nitelikli ve ucuz ağaç süsleme aydınlatma ürünlerini detaylı olarak ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.