Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Anne Yanı Beşik

Yeni doğan bebeğinizin uyku sırasında yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Hem gece beslenme düzeni hem de güvenlik açısından belli bir süre bebeğinizle aynı odayı paylaşmanız faydalı olabilir. Yatağınızı paylaşmadan aynı ortamda uyuyabilmek için anne yanı beşik çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Anne yanı bebek çeşitleri bebeğinizin konforu ön planda tutularak üretilir. Kullanışlı ve pratik anne yanı beşikleri için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Ergonomik Anne Yanı Beşik Modelleri

Doğal ahşap, lake, metal gibi profiller üzerine yumuşak dokulu kumaşlarla üretilen anne yanı beşik modelleri hem bebeğinizin hem de sizin huzurlu ve konforlu bir uyku süreci yaşamanıza yardımcı olur. Anne yanı beşik ahşap modelleri sallanabileme özelliğine de sahiptir. Gece uyanan bebeğinizin yeniden uykuya dalmasını kolaylaştırmak için bu özelliği kullanabilirsiniz. Anne yanı sallanan beşik çeşitleri bebeğinizi rahatça kucağınıza alıp bırakabileceğiniz yüksekliktedir. Konforlu yatak yapısı bebeğinizin hassas bedeni için idealdir. Ahşap ve metal iskeletten oluşan anne yanı beşiklerde yumuşak yan korumalar bulunur. Uyku sırasında dönen bebeğinizi bu yan korumalıklar sayesinde güvende kalır. Asansörlü, sallanan ve cibinlikli anne yanı beşiklerle bebeğinizin konforlu bir uyku süreci yaşamasına katkı sunabilirsiniz.

Anne Yanı Beşik Çeşitleri ile Keyifli Uykular

Anne yanı beşikler bebeğinizle aynı yatakta yatmadan bir arada uyumanızı sağlar. Doğumdan itibaren 6 ay boyunca kullanabileceğiniz anne yanı beşik modelleri ile bebeğinizin konforunu sağlayabilirsiniz. Anne yanı beşik alırken bebeğinizi rahat kontrol edebileceğiniz ve doğal malzemelerden yapılanları tercih etmeniz yararınıza olur. Anne yanı sepet beşik çeşitlerinin kullanımı oldukça pratiktir. Kilitli tekerlek sistemine sahip olan sepet beşiklerin yerini kolayca değiştirebilirsiniz. Anne yanı beşiklerin iç kaplaması çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yenidoğan bebeğiniz için güvenli ve hijyenik bir uyku alanına ihtiyacınız varsa anne yanı beşikleri tercih edebilirsiniz.

Anne Yanı Beşik Fiyatları

Anne yanı beşik önerilerini inceleyerek bebeğiniz ve sizin için en uygun ürüne karar verebilirsiniz. Zengin bir renk ve desen çeşitliliğine sahip olan beşiklerle yatak odalarınıza renk katabilirsiniz. Anne yanı beşik fiyatları tasarım özelliklerine göre farklı seviyelerde yer alır. Bütçenize uygun şık tasarımlı ve ergonomik anne yanı beşik çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.