Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ayakland ÇiçekSepeti'nde!

2001 yılından bu yana en iyi hizmeti sunmak için çalışan Karamazı Spor Giyim markası Ayakland, birçok model ve marka ayakkabıyı bir araya topluyor. Ürün gamındaki çeşitlilik, sürekli yeni modeller geliştirilmesi, uygun fiyatlı kaliteli ürünleriyle sıkça tercih edilen markaların arasına girmiştir.

Yüzlerce farklı ürünü ve çatısı altına topladığı farklı markalarla Ayakland, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Ayağınızı Yerden Kesecek Modeller

Ayağınızı yerden kesecek tasarımlarla spor, topuklu, sandalet, terli·k ya da babet; aklınıza gelen tüm ayakkabı modelleri Ayakland ürün yelpazesinde bulunuyor. İlk adım ayakkabısından gelin ayakkabılarına, krampondan terliğe aklınıza gelebilecek tüm ayak giyim ürünleri Ayakland'in geniş mi geniş ürün yelpazesinde bulunuyor. Yenilikçi, kaliteli ve kendine özgü tasarımları sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz ve tarzınızı tamamlayacak ayakkabıları üreten Ayakland, ister gündüz ister gece kombinlerinize eşlik edecek ürünlere sahip. Kendiniz ya da sevdikleriniz için tereddütsüz tercih edebileceğiniz ayakkabılar özel üretim koleksiyonlara da sahip. Özel tasarım ve işçiliğe sahip bu koleksiyonlar, sürprizlerinizi renklendirmek ve sevdiklerinize hediye etmek için harika birer alternatif oluşturuyor.

Ayakkabı alışverişinizi bir gereklilik olmaktan çıkarıp bir hobiye dönüştürecek Ayakland ürünlerine evinizin konforunda sahip olmak için ÇiçekSepeti web sitesini ve mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyip sipraişinizi kolayca oluşturabilir, kapınıza teslim edilecek indirimli Ayakland ürünlerine online alışverişle sahip olabilirsiniz!