Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Baharat Setleri

Dekoratif ve işlevsel tasarımlarla üretilen baharat setleri mutfağınıza yeni bir renk katmanıza yardımcı olur. Göz alıcı dizaynlar içeren setlere sofranızda da yer verebilirsiniz. Lezzetli yemekler hazırlamak için kullandığınız baharatları, sağlıklı malzemeyle üretilen baharatlık çeşitleri içerisinde muhafaza ederek tatlarını koruyabilirsiniz. Cam, ahşap, plastik, metal, seramik ve porselen malzemeyle üretilen baharatlıklar 2’li, 3’lü, 5’li ve 8’li gibi ürün setlerinden oluşur. Ahşap, metal ve plastik stantlarla sunulan ürünler arasından mutfak dekorasyonunuza uyan modeli rahatça bulabilirsiniz. Yeni bir baharat takımına ihtiyacınız varsa ÇiçekSepeti’nde yer alan baharat setlerine hemen göz atabilirsiniz. Sıra dışı tasarımlar ve sağlıklı malzemelerle üretilen çoklu ürün setleri size çok özel modeller sunar. Özgün tasarımlı baharat setlerini yakın dostlarınıza hediye etmek için de satın alabilirsiniz.

Mutfaklara Renk Katan Baharat Setleri

Dekoratif tasarımlı ürünler bulunduğu alana estetik bir dokunuş yapar. Ahşabın doğallığını sofranıza taşıyan el yapımı ahşap tuzluk ve baharatlık takımları size bu imkânı tanır. Kişiye özel tasarlanan bambu tuzluk ve biberlik seçeneklerini tercih ederek sofranıza estetik bir dokunuş yapabilirsiniz. Ahşap ve camdan üretilen, 2 katlı ve 6'lı dönen baharatlık setleriyse mutfak tezgâhları için idealdir. Şık tasarımlı ahşap stant ve 6 adet cam kavanozdan oluşan setleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sofrada kullanılmak üzere porselenden üretilen tepsi detaylı, 2’li ve kaşıklı baharat takımlarını acı pul biber, kekik, nane gibi baharatlar için değerlendirebilirsiniz. Kilitli kapak sistemiyle tasarlanan cam ve porselen kavanozlar baharatlarınızı özenle korur. Çiçek, kuş, kelebek desenleriyle metalden üretilen ve teneke kutu görünümünde olan 3’lü baharatlıklarla mutfağınızda nostaljik bir atmoster yaratabilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlı Baharat Takımları

Estetik tasarımların yanı sıra işlevsel özellikler de sunan baharat takımları küçük, orta ve büyük boy ürün alternatifiyle üretilir. Metal veya plastik stantlarla tasarlanan modelleri duvara monte edilebileceği gibi tezgâh üzerine de konumlayabilirsiniz. Mıknatıslı metal baharatlıkları duvarınıza kolayca monte edebilirsiniz. Çeşitli kapak özellikleri sunan ürünler yuvarlak, kare, oval, silindir ya da kalp, çiçek gibi estetik şekillerde üretilerek farklı tarzlara ve beğenilere hitap eder. Ahşap kapaklı cam ya da metal kaplama cam gibi seçenekler sunan modeller arasında aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Renkli, şeffaf, sade, desenli veya eğlenceli figürler içeren baharat setleri, çoklu ürün seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verir. Duvarınıza monte edeceğiniz bir model arıyorsanız ahşap raflı baharatlıkları veya metal sanatlı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Lezzetini ve Tazeliğini Koruyan Baharatlar

Yemeklerinizi pişirirken ve servis ederken kullandığınız karabiber, tuz, nane, kekik, zencefil, kimyon, tarçın, zerdeçal gibi baharatları sağlıklı biçimde muhafaza etmek istiyorsanız cam, porselen ve seramik gövdeye sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Gıda saklamak için en sağlıklı malzemelerden biri camdır. Metal kutular da sağlıklı olmakla beraber cam gövde üzerine metal kaplamalı ürünleri seçerseniz baharatlarınızın daha taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Ahşap stantlar üzerine yerleşen ince silindir cam şişelerden oluşan 6’lı, 8’li ve 12’li baharatlık setlerini ise hem mutfağınızda hem de sofranızda kullanabilirsiniz. Mantar ve ahşap kapaklı cam baharat takımları şık ve doğal görünüme sahip. Özgün tasarımlı setler sofralarınıza farklı bir tarz katmayı başarır. Öğütücü detayı ile tasarlanan değirmen tuzluk ve karabiberliklerse son yılların gözde ürünleri arasında yer alır. İri taneli kaya tuzunu ve karabiber tanelerini sofradayken öğütmenize imkân tanır. Doğa temalı dekorasyona sahip mutfaklarınızı doğa desenli metal kutu veya ahşap baharatlıklarla tamamlayabilirsiniz. Metal kapaklı cam gövde ve metal stant ile tasarlanan 6’lı cam baharat setleri, modern dekorasyonlu mutfaklar için iyi bir tercih olur.

ÇiçekSepeti baharat setleri kategorisi, dekoratif tasarımlı ve kullanışlı ürün modelleri sunarak iyi bir tercih yapmanıza yardımcı olur. Ürünleri inceleyerek tarzınıza hitap eden modeli kolayca bulup hemen satın alabilirsiniz.