Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Bahçe Salıncağı

Temiz hava alabileceğiniz, keyifli ve konforlu alanlardan biri olan bahçelerinizi güzelleştirmenizi sağlayacak pek çok ürün vardır. Dekoratif, şık ve rahat bahçe salıncakları da bu ürünlerden biridir. Hem misafirlerinizin hem sizin iyi vakit geçirmenizi sağlayacak, evinizin havasını değiştirecek bahçe salıncağı modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz!

Bahçe Salıncak Modelleri ile Modern Bahçeler

Açık alanlarda vakit geçirmek daha mutlu olmanızı, iyi hissetmenizi ve keyifli olmanızı sağlar. Evin içinde sıkıldığınızda ya da daha farklı zaman geçirmek istediğinizde bahçe, balkon, teras gibi alanlara yönelebilirsiniz. Bu alanları da farklı dekoratif ürünlerle güzelleştirerek orada geçirdiğiniz zamanı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Birbirinden güzel bahçe salıncakları işte bu tarz alanları güzelleştirecek, evinizde hoş bir bölüm oluşturmanızı sağlayacak ürünlerdendir. Siz de en şık, konforlu ve modern salıncaklar arasından seçim yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bahçe salıncağı satın alırken şunlara dikkat edebilirsiniz: 

  • İlk olarak bahçe salıncağını hangi alan için tercih edeceğinize karar vermeniz gerekir. Bahçe için mi, üstü açık bir balkon için mi, teras için mi, güzel bir okuma köşesi için mi… Buna göre seçeceğiniz salıncağın modeline karar verebilirsiniz. 
  • Üstü açık ve kapalı olarak tasarlanan bahçe salıncağı modelleri vardır. Tenteli, kapalı modelleri açık alanlarda tercih edebilirsiniz. Böylece mevsimler olaylardan da korunabilirsiniz. Üstü kapalı modelleri tercih ettiğinizde, ürünün kapalı kısmının yağmur suyu geçirmediğinden de emin olmanız gerekir. Çünkü en konforlu anınızda üstünüze damlayan yağmur sularıyla uğraşmak istemezsiniz. Yağmur suyu geçirmeyen, güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve konforlu kapalı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 
  • Bahçe salıncağını yerleştirmek istediğiniz alanın büyüklüğü de tabii ki salıncak seçiminde önemlidir. Küçük bir alan için seçeceğiniz büyük bir salıncak hareket kabiliyetini sınırlandırırken büyük bir alan için seçeceğiniz küçük salıncak da hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu yüzden alanın boyutuna uygun büyüklükte bir bahçe salıncağı seçerek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. 
  • Evdeki kişi sayısı da bahçe salıncağı seçiminde önemli bir kriterdir. Tek kişilik salıncak, iki kişilik ya da üç kişilik gibi salıncak modelleri bulunur. Bu seçenekler arasından evdeki kişi sayısına göre seçim yapabilirsiniz. 
  • Salıncakların şekilleri de yine seçim yapmanıza yardımcı olacak kriterlerdendir. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerde tasarlanan salıncak modelleri arasından kendi tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Salıncakta uzun süre vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz daha çok uzun, ayaklarınızı uzatabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Daha sıcak bir ortam yaratmak, evin için de kullanmak için de yuvarlak modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 
  • Yine rahatlık açısından önemli olan konulardan biri de salıncakların minderleridir. Daha uzun süre salıncakta oturabilmek ve daha konforlu bir deneyim yaşayabilmek için rahatlığıyla ön plana çıkan salıncak modellerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak, konforlu ve kolay temizlenebilir yastıklara sahip olan bahçe salıncakları sayesinde keyfinizi artırabilirsiniz. 

Bahçenizi veya balkonunuzu yeniden canlandırmak için mükemmel bir seçenek olan bahçe salıncağı modelleriyle tanışın! Armut salıncak seçenekleri, modern tasarımları ve konforlu oturma alanları ile dikkat çekerken, balkon salıncağı modelleri, küçük alanlar için ideal bir rahatlama köşesi sunar. Gölgelikli salıncak ürünleri, güneşli günlerde serinlemek ve rahatlamak için mükemmel bir ortam sağlarken, fındık salıncak seçenekleri ise benzersiz tasarımıyla bahçenize şıklık katar. Her türlü dış mekan dekorasyonuna uyum sağlayacak renk ve modellerde sunulan bu salıncaklar, kaliteli malzemeleri sayesinde uzun ömürlü kullanım vaat eder. Bahçe salıncakları, dış mekanda konfor ve stil arayanlar için idealdir. Bu salıncaklarla bahçenizi bir dinlenme cennetine dönüştürebilir, doğanın tadını çıkarırken rahat bir şekilde sallanabilirsiniz.

Günün stresinden uzaklaşıp rahatlamanızı sağlayacak balkon salıncaklarını ÇiçekSepeti’nin balkon salıncağı kategorisinde inceleyip kolayca satın alabilirsiniz. Hem sevdikleriniz hem sizin için keyifli bir ortam oluşturacak balkon salıncağı modelleri sizi bekliyor! 

Uygun Fiyatlı Bahçe Salıncakları

Bahçe ve balkon dekorasyonunun tamamlayıcı bir parçası olan bahçe salıncakları, evinizin havasını değiştirmenizi sağlar. Bahçe salıncaklarının fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterir. Bu değişikliğin sebepleri arasında ürünün markası, boyutu, şekli, yapımında kullanılan malzeme gibi kriterler bulunabilir. Bahçe ve balkonlarınızın için çok farklı modellerde, uygun fiyatlı salıncakları ÇiçekSepeti’nde keşfedebilirsiniz. Ayrıca bu salıncaklarla birlikte dekorasyonu tamamlayacak çiçekler, dekoratif kutular, vazolar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde keyifli, rahat ve dinlendirici anlar yaşamak için balkon salıncaklarını inceleyebilirsiniz!