Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Balıkçılık Malzemeleri

ÇiçekSepeti, hem başlangıç seviyesinde hem de ileri düzeyde balık tutkunları için birbirinden farklı balıkçılık malzemelerini bir araya getiriyor. Siz de binlerce ürün arasında ihtiyacınız olan, aradığınız her tür balık malzemesini bulabilir, tutmayı hedeflediğiniz balıklar için doğru ekipmanları bir araya getirebilirsiniz. Tatlı ve tuzlu sular için üretilen malzemeler, derin su balıkçılığı ya da kıyıdan yapılan avlar gibi farklı disiplinler içi çeşitli malzemeleri ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz!

Olmazsa Olmaz Balıkçılık Ekipmanları

Balıkla ilgilenen hemen hemen herkes öncelikle bir balıkçı oltası sahibi olmak ister. Zaman ilerleyip biraz daha tecrübe kazandıktan sonra da kendine en uygun oltayı satın alabilmeyi hedefler. ÇiçekSepeti, sektörün önde gelen markalarının geliştirdiği çok çeşitli ürünleri sizler için bir araya getiriyor. Başlangıç ve orta seviyedeki kullanıcılar için kamış ve makine kombinasyonları tasarlayan Bauer Spinex markası, 240 cm’lik spin kamış ve Milenium DA-3000 olta makinesi ile oldukça güvenilir bir takım sunuyor. Kombinasyona eklenen iki ayrı tip kaşık, hazır sarılı 4 katlı misina ve bez taşıma çantası ile desteklenen bu ekonomik paket uygun fiyatlı olmasıyla da ön plana çıkıyor. Benzer bir olta seti sunan diğer marka ise UniRed. 360 cm kamış ve 50’lik makaranın birleştiği takım, 0,35’lik 100 metre misina ile tamamlanıyor. Kurşun, balıkçı makası, olta iğnesi, olta zili ve takım kutusu gibi malzemelerin de eklendiği bu eksiksiz seti tercih ettiğiniz takdirde, sadece avınıza uygun yemi alarak balık tutmaya başlayabilirsiniz! ÇiçekSepeti’nde başlangıç seviyesinden profesyonel düzeye kadar sayısız olta takımını arasından kendiniz için en uygun olanı bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz!

Pratik Kamış ve Makine Çeşitleri

Shimano markasının Socorro 5000 SW makinesi hem kıyı hem de açık denizde yapılan yemli avlar için geliştirilmiş bir modeldir. Tuzlu su avları için tercih edilen makine, gücü, yüksek devri ve hafifliğiyle öne çıkıyor. Yalnızca denizde değil tatlı suda avlanmayı seviyorsanız bu amaca uygun güçlü makine çeşitlerini de seçenekler arasında bulabilirsiniz. Balık tutmak her ne kadar sakin bir aktivite olsa da olta kamışı suya doğru çekildiğinde tüm balıkçıların kalbi daha hızlı atmaya başlar. Hedefe ulaşılan bu özel anda güvenebileceğiniz bir kamışa sahip olmanız çok önemli. Okuma, Effe Ultimate, Albastar Diablo, Kudos, Daiwa gibi balıkçılık sektörünün en bilindik markalarının ürettiği farklı niteliklere sahip tüm kamış çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin geniş bir yelpaze sahip olan balıkçılık malzemeleri arasında bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan kamışın hangisi olduğunu bilmiyorsanız bile ürünlerin altındaki geniş açıklamalara bakarak bilgi alabilir, kendinize uygun modeli belirleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru ürünü seçebilmeniz için, ürün içeriğini net bir şekilde anlatan markalarla çalışmaya özen gösteren ÇiçekSepeti’nde doğru kamışı bulduğunuzda kolayca sipariş verebilir, hızlı teslimat ve değişim güvencesi ile sahip olduğunuz ürünü av sahalarında kullanmaya başlayabilirsiniz!

Balık Avı İçin Gereken Ne Varsa ÇiçekSepeti’nde

İyi avlar için önce şans sonra da baştan sona kadar doğru seçilmiş malzemeler gerekir. Balıkçılık dünyası malzeme bolluğu ile bilinir. Misinalar, olta makinesi, olta hazırlama gereçleri fırdöndüler, zıpkın, iğne ve iğne setleri, mantarlar, sahte yemler, kurşun, olta tamir gereçleri, olta kamışı gibi her biri diğerinden önemli onlarca ayrı malzeme kullanılır. Tüm bu malzemelerin tamamını ÇiçekSepeti’nin balıkçılık malzemeleri kategorisinde bulabilirsiniz. Kullanıcıların tecrübeleri ile tüm tasarımlarını anbean geliştiren dünyaca ünlü güvenilir markaların piyasaya sürdüğü en güncel ürünlere eş zamanlı olarak ulaşmak ve alışveriş güvencesi ile alıp kullanmaya başlamak sizin elinizde! Nerede, ne zaman ve hangi balığı avlamak istediğinizi biliyorsanız; ihtiyacınız olan tüm malzemeleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!