Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bavul valiz

Seyahatleriniz süresince yanınızda bulundurmak istediğiniz eşyaları rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlayan valizler, herkes tarafından kullanılanır. Farklı boyut ve tasarımlarda olan valizler ile uçakta, otobüste, trende ya da kişisel otomobilinizde kısacası her türlü ulaşım aracında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü bavul ve valizi ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile edinebilirsiniz.

Çok Daha Rahat Seyahatler

Çok sayıda ürün ile rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmek isteyenler için bavul ve valizler hayatlarının vazgeçilmez ürünleri haline gelir. Tekerlekleri ve tutamacı sayesinde istediğiniz her yerde kolayca taşıyabilir ve içerindeki ürünlere zarar vermeden gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Boyutları itibari ile ihtiyaca göre çeşitleri bulunan valizleri, yanınıza almak istediğiniz eşya miktarına göre seçebilirsiniz. Kısa seyahatlerinizde kullanmak üzere uçak kabinlerine sığacak ve seyahat kurallarına uygun boyutlardaki kabin boy valizleri tercih edebilirsiniz. Daha uzun süre konaklama veya taşınma sırasında kullanmak için daha büyük boy valizleri tercih edebilirsiniz. Boyutuna bakılmaksızın tüm valizler aynı şekilde, tek el yardımı ile taşınabilir. Bazı ürünlerde yer alan askı aparatı sayesinde omuzda ve elde tutarak taşımak da mümkün olur.

Sağlam, Dayanıklı Bavul ve Valizler

Yolculuk sırasında yanınızda götürdüğünüz eşyaların sağlam bir şekilde varacağınız yere ulaşması oldukça önemlidir. Çünkü eşyalarınızdan bir kısmı zarar gördüğü zaman maddi ve manevi birçok götürüsü olur. Bu sebeple eşyalarınızı taşıyacağınız bavul ve valizlerin dayanıklı malzemeden üretilmesi, kırılmaya ve yıpranmaya karşı korunaklı olmasını sağlar.

Üretimleri sırasında kullanılan malzemeler ile dayanıklılığı artan valizler, seyahatleriniz sırasında güven ve rahatlık duymanızı sağlar. Örneğin, uçak ile seyahatlerinizde valizlerinizin nasıl ve ne koşullarda taşındığını göremezsiniz. Bu yüzden bavul ve valizin sağlam ve kırılmaz malzemeden üretilmesi önemlidir. Polipropilen malzeme ile üretilen valizler hafiflik özelliğine sahip olurken aynı zamanda da dayanıklı olur. Tüm darbelere karşı korunaklı olması sayesinde eşyalarınızın güvenle taşındığından emin olabilirsiniz. Deri kumaştan üretilen bavul ve valizler yanmalara karşı dayanıklı olur. Bu yüzden sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. ÇiçekSepeti üzerinden alacağınız tercihinize uygun bavul ve valizleri uzun süre kullanabilir, dayanıklı özellikleri ile güvenle seyahat edebilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Şık ve Modern Valizler

Seyahatlerin vazgeçilmezi olan bavul ve valizler, şık tasarımları ve renk seçenekleri ile aksesuar özelliği de taşır. Tarzınızı yansıtacak ürünler ile dikkatleri üzerinize çekebilir ve havalı bir duruşa sahip olabilirsiniz. Dört tekerlekli ve iki tekerlekli çeşitleri bulunan valizler hem yatay hem de dikey olarak taşınabilir. Kolay tutulabilen tutma askıları ile omzunuzda veya elinizde taşıyabilirsiniz. Kıyafet kombininize uygun taşıma şeklini seçebilir, zorlanmadan, rahat bir şekilde valizinizi taşıyabilirsiniz. Modern tasarımları, renkleri, desenleri ve ergonomik kullanım özellikleri ile bavul ve valizler herkese ve her tarza hitap eder.

Kadın, erkek ve çocuk için uygun ve kaliteli modeller bulunur. Parlak ve can alıcı renklere sahip ürünler ile yurt içi, yurt dışı her yere seyahat edebilirsiniz. Çocuklar için özel olarak tasarlanan valizlerde yer alan süper kahraman ve masal kahramanları resimleri, onlar için yolculukları eğlenceli hale getirir. Yalnızca iterek taşınabilen tekerlekli modeller sayesinde zorlanmadan taşıyabilir ve aynı anda daha fazla eşyayı yanınıza alabilirsiniz. Fiyatları bakımından da oldukça farklı alternatife sahip valizlerden size uygun olanı seçebilirsiniz. Yapısına ve kullanılan malzemeye göre fiyatları değişen bavul ve valizleri, ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz.

Seyahatlerinizde güvenli ve huzurlu vakit geçirmek istiyorsanız, eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir valize sahip olmalısınız. Size en uygun bavul ve valiz çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.